Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Erkeklere özel: 5 dakikada dağınık saç stili

​Eğer kalın telli ve kontrolü zor bir saç tipin varsa, saçlarını kontrol altına almak senin için biraz zorlayıcı olabilir.

Eğer kalın telli ve kontrolü zor bir saç tipin varsa, saçlarını kontrol altına almak senin için biraz zorlayıcı olabilir. Dağınık görünüm güzel olsa dahi, katılman gereken resmi davetlerde bırakman gereken etkiyi doğrudan etkileyebilir. Endişelenme, saçlarının zorlayıcı olması kontrolü ona bırakman gerektiği anlamına gelmiyor. Doğru ürünler ve şekillendirme teknikleri ile istediğin görünümü rahatlıkla elde edeceksin!

Kendi kurallarını koy

Şekillendirme işlemine saç şekillendirici jöle başla. Ellerine aldığın jöleyi saçlarına yay, daha fazla tutuculuk istersen ürün miktarını arttırabilirsin. Saçlarının üst kısımlarını ellerin yardımıyla şekillendir, ardından yan kısımlara geç. Böylece saçların hem düzgün hem son derece doğal bir görünüm yakalayacak.

Öneri: İnatçı saçların olduğunu düşünüyorsan, saç şekillendirici macununu uygula ardından üzerinden tarak yardımıyla geç. Böylece saçların daha kolay şekle girecek.

Pratik hacimli saç modeli

Sadece 5 dakikanı ayırıp, pratik ve hacimli görünen bir saç modeli oluşturmak istersen aşağıda hazırladığımız rehberi takip edebilirsin!

Yan ayrım oluştur:


İnce dişli tarak yardımıyla tüm saçını önce geriye doğru tarayıp ardından yan bir ayrım oluştur. Yan ayrımın oluştuktan sonra saçlarını köklerden uç kısımlara doğru nazikçe tara.

Yaratıcı şekillendirme:


Şekillendirici kreminden büyük bir miktarı avucuna döküp parmak uçlarınla saçlarına uygula. İstediğin, hacimli görünüme ulaşana kadar saçlarından tutamlar alarak bu tutamları çevir ve ellerinle saçlarını dağıt. Saç şekillendirmede, yaratıcılıkta sınır yoktur!

Son adım:


Son adımda da saçlarına sabitleyici sprey uygulayarak saç stilinin gün boyu sabit kalmasını sağlayabilirsin.


Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
( Saç Spreyi )
Keşfet
Kérastase Fix Fabulous Sprey
Kérastase Fix Fabulous Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Matrix Volume Fixer - Hacim Veren Saç Spreyi
Matrix Volume Fixer - Hacim Veren Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
​En iyi 5 salaş erkek saç modeli
​Erkeklerde dalgalı saç modelleri kullanımı
​Kahverengi dalgalı saçlı erkekler için saç modeli önerileri
​Dalgalı saçlı erkekler için kısa saç modelleri
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Efsanevi Coachella Festivali'nin Favori Görünümlerini Seninle Paylaşıyoruz!