Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Erkeklere özel kısa düz saç modelleri

Senin de düz saçların varsa bu saç modelleri tam sana göre!

Düz ve kısa saçlara sahip erkekler genellikle saç çok farklı saç modelleri denemiyorlar. Klasik kısa saç modelinden sıkılan erkekler için harika bir yazı hazırladık! Sen de düz ve kısa saçlarını artık farklı farklı şekillendirebilirsin. Nasıl mı? Aşağıdaki saç modellerine göz atmanı öneriyoruz.

Kısa ve düz saç modelleri
Düz saçlara sahipsen saçlarının yanlarını kazıtıp, üst kısımlarını uzatmanı tavsiye ediyoruz. Böylece hem farklı bir görünüm yakalayabilir hem de saçlarının kabarmasını önleyebilirsin. Bu saç modelini genellikle saç jölesiyle şekillendirmelisin. Önce jöleyi avucuna sık, daha sonra parmaklarınla saçlarını geriye doğru tara. Işte bu kadar!Eğer daha kısa saçlara sahipsen bu model sana uygun olabilir. Yanlarını kademeli olarak kısaltarak, üst kısımlarını uzun bırakmalısın. Bu saç modeli tam olarak geriye doğru yapışmayacağı için saç spreyiyle saçlarını yukarı doğru kaldırarak şekillendirmelisin.Maskülen saç stillerinden hoşlanıyorsan bu saç modeli tam sana göre! Saçlarının tamamını geriye doğru ıslak görünümlü bir jöle yardımıyla sabitlemelisin. Bu saç modeli özel günlerde, toplantılarda ve özel yemeklerde çok dikkat çekecektir, bizden söylemesi!Saçlarının tamamı aynı boydaysa, saçlarını bu modelle şekillendirmelisin. Hem çok cool hem de pratik bu saç modeli sayesinde bütün gözler üzerinde olacaktır. Saç jölesini bütün saçına yay ve saçlarını dağınık bir şekilde karıştır. Saçların kuruduktan sonra şeklini ver ve hazırsın.Zayn Malik'in en beğendiğimiz saç stillerinden biri olan bu saç modeli, sana da çok yakışacaktır. Klasikten uzaklaşmak istemiyorsan bu saç modeline bir şans vermelisin. Saç spreyile saçlarını öne doğru tara. Böylece saçların gün boyunca bozulmadan mükemmel görünecektir.


Photo Credit: Getty Images, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vichy Dercos Technique Energisant Şampuan
Vichy Dercos Technique Energisant Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Pure Wet Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Pure Wet Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Erkekler için düz saç modelleri
​Erkekler için: Kahverengi düz saç modelleri
​Erkek stili: Düz sarı saç modelleri
Düz saç modeli: Sakallı mı olmalı, sakalsız mı?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör