Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​''Esmerin tadı'' lafının kanıtlayan 9 siyah saç modeli

Bu yazımız sadece esmerler için!

Ne demişler 'sarışının adı, esmerin tadı'! Sen de siyah saçlarını farklı farklı şekillendirmek istiyorsan Sac Sırları.com imdadına yetişiyor. Sadece esmerlere çok yakışan 9 siyah saç modeli ile karşındayız! Saçlarının rengini, modelini vee tabii ki senin esmer teninin güzelliğini ortaya çıkaran bu modelleri en kısa zamanda denemelisin.

Siyah saçlara özel 9 saç modeli

Siyah saçlara en çok yakışan modellerin başında kalın örgüler geliyor. 2016 yılında çok popüler olan örgüler adeta esmerler için yaratılmış! Saçlarını yandan ayır ve omzunun üzerinde kalan saçlarının salaş bir şekilde ör. Bu örgünün çok sıkı olmasına gerek yok, doğal örgüler sana daha çok yakışacaktır. Saç spreyi ile örgünü sabitle, işte bu kadar.

Esmerlere sadece uzun değil kısa saçlar da çok yakışıyor. Sen de bob modeli saçlarını düz kullanarak saç kesimini ön plana çıkarabilirsin. Saçlarını düzleştirdikten sonra daha hacimli görünmesi için yandan ayırarak kullanabilirsin.

Editörden öneri: Saçlarını düzleştirdikten sonra pürüzsüz görünmesi, kabarmadan şekil alabilmesi için Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'den yardım alabilirsin.

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Orta uzunluktaki saçlarını kalın dalgalarla şekillendirebilirsin. Seni çok doğal ve havalı gösterecek bu saç modeli için önce saçlarını kıvır. Daha sonra kalın dişli bir tarak ile dalgalarını tara. Son olarak saç spreyiyle kalın dalgalarını sabitle.


Saçlarını pratik ve şık şekillendirmeyi seviyorsan bu saç modeli sana göre! Önden aldığın kalın tutamları burarak arkaya doğru getir. Arkaya getirdiğin saçlarının bir kısmını örebilir, bir kısmını da burgu şeklinde bırakabilirsin. Daha sonra saçlarını lastik toka ile sabitle. Bu saç modeli tamamen senin hayal gücüne kalmış.

Örgü konusunda kendine güveniyorsan seni buraya alalım. Önlerden aldığın kalın tutamları arkaya örerek getir ve arkada birleştir. Arkada kalan saçlarını kılçık şeklinde ör ve ucunu lastik toka ile bağla. Allta kalan saçlarını dalgalandırarak bütün gözleri saçlarında toplayabilirsin.

Dalgalı saçlar kime yakışmaz? Esmerlere çok yakışan dalgalı saçları elde etmek çok kolay! Eğer doğal dalgalara sahipsen sadece saç köpüğüyle bu saç modelini elde edebilirsin. Düz saçlara sahipsen maşa ile saçlarını kıvır ve saç spreyiyle sabitle.

Özel günler için havalı bir saç modeli arıyorsan bu topuza bakmalısın. Dağınık topuz modelini örgüyle şekillendirmek bu yıl çok popüler oldu. Sen de uzun saçlara sahipsen bu saç modelini kuaförüne gösterebilirsin.


Uzun siyah saçlarınla göz alıcı görünmek için çok uzun zahmetlere girmene gerek yok! Zarif bir örgü ile saçlarının güzelliğini ortaya çıkaracaktır.

Farklı bir topuz modeli arıyorsan bu örgü modelini inceleyebilirsin. Saçlarını balıksırtı modelinde ördükten sonra altta kalan ucunu saçının içine gizle ve örgülerini gevşeterek doğallaştır. Özellikle orta boy saçlara sahipsen bu saç modeli sana çok yakışacaktır.

Photo Credit: Abaca, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Excellence Intense Saç Boyası 1.1 Yoğun Siyah
Excellence Intense Saç Boyası 1.1 Yoğun Siyah
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 2 Kadife Siyah
Garnier Color Naturals Saç Boyası 2 Kadife Siyah
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Nedimelere özel gelinden rol çalmayacak saç modelleri!
Aslan burcuna özel saç modelleri
Saç Maşası Kullanırken Yapılan Hatalar
Deniz Tuzu Spreyi Nedir? Nasıl Kullanılır?
Tümünü Gör
Marjinal gelinlere özel: Renkli saçlarınla büyüleyici bir gelin ol!
Kötü bir saç kesimiyle saçların uzayana kadar nasıl başa çıkabilirsin?
Colorista Hair Makeup ile Rengârenk Yaz Görünümleri: Melodi Elbirliler’in Yaz Stili
Melodi Elbirliler’in saç makyajı sırrını öğreniyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Sabahları Uyanamayanlara Özel: Uyanık Gösteren Makyaj Hileleri