Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
10/03/2016
Saç Sırları
360 38

​Esmerlere Yakışan Saç Renkleri

Cansu G.
​Esmerlere Yakışan Saç Renkleri ​Esmerlere Yakışan Saç Renkleri
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Dergilerde, televizyonda görüp beğendiğin saç renkleri ve kesimleri sana her zaman yakışmayabilir. Cilt rengine ve yüz şekline uygun saç kesimi ve renkleri bulmalısın. Merak etme, esmer tenliysen ve esmerlere yakışan saç rengi arıyorsan, senin yardımına geldik! Esmerlere yakışan saç renkleri için okumaya devam et.

Esmerlere özel saç renkleri ile karşınızdayız!

​Esmerlere Yakışan Saç Renkleri

Aslında esmer tene yakışan saç renklerini bulmak sandığın kadar zor değil. Esmerlerin ten rengini ön plana çıkaracak ve cilt alt tonuna uygun renkleri seçtiğinde saçlarında havalı bir görüntü yakalayabilirsin. Esmere yakışan saç renkleri isimlerini öğrendikten sonra bu renklerden birini hemen denemek isteyeceğinden eminiz!

​Esmerlere Yakışan Saç Renkleri - 1

Hemen, canlı şekilde denemek için ise tek yapman gereken L’Oréal Paris web sitesine gidip, denemek istediğin saç boyasını seçip telefonunun ya da bilgisayarının kamerasıyla bir selfie çekmek. Böylece ten rengine uygun, sana yakışacak saç rengini kolayca bulabiliyorsun! Buraya tıklayıp sana uygun saç rengini seçip  “Canlı Dene” yazan yere tıkladığında telefonunun ön kamerası ya da bilgisayardan giriyorsan bilgisayarının kamerası açılıyor. İşte sana yakışan tonu bulmak bu kadar kolay! :)

Esmer tenlilere yakışan renkler arasında en sık yapılan hata esmerlere açık tonların yakışmadığıdır. Doğru alt tonu bulursan esmer tenlilere açık tonlar da yakışır. Esmerlere yakışan saç renkleri isimlerini seninle paylaşma zamanı geldi!

Esmerlere Uygun Sarı Saç Renkleri

​Esmerlere Yakışan Saç Renkleri - 2

Esmer kadınlara yakışan saç renkleri arasında sarı tonları da bulunuyor. Evet yanlış okumadın, sarı tonları da esmer tenli kadınlarda harika görünüyor. Yani esmerlere sarı saç yakışmaz diye bir şey yoktur. 

Saç rengi seçerken teninle kontrast yaratmasını istiyorsan bal sarısı rengini deneyebilirsin. L'Oréal Paris Excellence Creme saç boyalarından 7.31 Balköpüğünü denemeye ne dersin? Esmerler için saç renkleri arasında sarı balyaj da yer alıyor. Saçlarının doğal rengini koruyarak üzerine sarı tonlarında balyaj yaptırmak esmerler için kusursuz görünümün anahtarı! Esmerlere yakışan sarı saç renklerini bulduysan şimdi deneme zamanı.

L'Oréal Paris Excellence Creme saç boyalarından 7.31 Balköpüğü rengini aşağıda bulabilirsin.

Excellence Creme Saç Boyası 7.31 Balköpüğü
Excellence Creme Saç Boyası 7.31 Balköpüğü
( Saç Boyası )
Hemen Al

Esmerler Yakışan Kumral Saç Renkleri

​Esmerlere Yakışan Saç Renkleri - 5

Esmerlere, en çok yakışan saç renginin başında kumral geliyor. Özellikle küllü tonlarındaki seçtiğin kumral rengi, sende oldukça doğal görünecektir. Yaz aylarına doğru saçlarının uçlarını açtırarak ombre de yaptırabilirsin. Hemen hemen her cilt rengine yakışan bu uygulama, saçlarına ışıltı verecektir. Esmerler için kumral saç boyası önerisi istiyorsan L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 700 Parlak Kumral rengini denemeni öneririz.

L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 700 Parlak Kumral rengini aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 700 Parlak Kumral
Casting Crème Gloss 700 Parlak Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Esmerlere Uygun Kahve Saç Renkleri

​Esmerlere Yakışan Saç Renkleri - 8

Esmerlere en çok yakışan saç renklerinden biri de kahve saç rengidir. Fahriye Evcen'in de saç rengi olan Efsanevi Türk Kahvesi'ni bu yaz mutlaka denemelisin. Fahriye Evcen'in de favorisi olan L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi hem parlak hem de canlı gösteren bu renk, bu yıl da en çok tercih edilen saç renklerinin başında geliyor. Bu güzel saç renginle uyum sağlayacak en güzel saç modellerini buraya tıklayarak öğrenebilirsin.

Esmerlere Yakışan Siyah Saç Renkleri

​Esmerlere Yakışan Saç Renkleri - 9

Esmerlere giden saç renkleri arıyorsan tabii ki siyah rengini de unutmamak lazım. Siyah saçların asil duruşu esmer tende harika görünüyor. Eğer saçlarında çekici ve iddialı bir görünüm arıyorsan parlak siyah saçı mutlaka denemelisin. Evde saçlarını siyaha boyamak istersen L'Oréal Paris Excellence Créme 2 Siyah rengini deneyebilirsin. Beyazları tamamen gizleyen bu saç boyası esmer teninde ışıl ışıl duracak! :) 

Esmerler İçin Renkli Saçlar

​Esmerlere Yakışan Saç Renkleri - 10

Çılgın görünmek isteyen esmer tenliler göz alıcı renkli saç renklerinden kırmızı, koyu mavi, gri gibi saç renklerini de deneyebilirler. Hatta esmerlere yakışan kızıl saç renkleri sayesinde saçlarında enerjik ve dinamik bir görüntü yakalayabilirsin.

Ancak esmer tenliler, kızıl tonlarını kullanırken dikkatli olmalılar. Dore ve altın ışıltıları olan kızıllar, esmer tenli kadınlarda daha canlı ve enerjik görünüyor. Esmerlere kızıl saç seçerken sıcak alt tonlu kızıl renklerini değerlendirmelerini öneririz. 

Esmerlere özel stil rehberimizi görmek ve saç renklerine en uygun kombinleri yaratmak için ise bu içeriğimizi okuyabilirsin.


Photo Credit: Photo by Joshua Rawson-Harris on Unsplash, Photo by Migle on Reshot, Photo by averie woodard on Unsplash, Photo by Ana Francisconi from Pexels, Photo by Tim Savage from Pexels, Photo by Eduardo Dutra on Unsplash

Paylaş

​Esmerlere Yakışan Saç Renkleri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Creme Saç Boyası 7.31 Balköpüğü
Excellence Creme Saç Boyası 7.31 Balköpüğü
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 700 Parlak Kumral
Casting Crème Gloss 700 Parlak Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Beyaz saç kapatıcı nedir, nasıl kullanılır?
Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır?
Papatya suyuyla saç rengi açılır mı?
İnceliyoruz: L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Saç Maskarası!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: NYX Professional Makeup Makyaj Sabitleme Spreyleri