Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Etkisini uzun süre hissedebileceğin, kalıcı bir saç bakımına var mısın?

Uzun süre etkisini hissedeceğin bu bakımla saçlarına hayat gelecek!

Kuaförde saç bakımı yaptırmayı çok seviyoruz! Saçlarımız bakım sonrasında harika görünüyor ama sonradan bu etki kayboluyor değil mi? Kuaförde yaptırdığın saç bakımının etkisi daha uzun sürsün, saçların derinlemesine onarılsın istiyorsan; işte bu bakım tam sana göre! Hemen keşfetmeye ne dersin?

Saçlarına yeniden hayat vermek, eski gücüne geri kavuşmasını sağlamak için ihtiyacın olan tek şey saçlarını güvenilir ellere emanet etmek! Bu güvenilir eller de tabii ki kuaförün. Saçlarının neye ihtiyacı olduğunu yalnızca uzman bir kuaför bilebilir ve buna yönelik ürünlerle saçlarına bakım yapıp, sana önerilerde bulunur.


Tabii ki bu noktada kuaförünün kullandığı ürünlerin de önemi çok büyük. Her saçın yıpranma seviyesi farklı olduğu için, bu ihtiyaca uygun ürünler kullanmak gerekir. Yalnızca uzman L'Oréal Professionnel kuaför salonlarında bulunan Pro Fiber bakım serileri ise, farklı yıpranma seviyelerine uygun saç bakım ürünleriyle tam da aradığımız bakımı bize sunuyor!

Uzman L'Oréal Professionnel kuaför salonuna gidiyorsun, kuaförün saçlarına analiz yapıyor ve saçının yıpranma seviyesine en uygun Pro Fiber serisini saçlarına uyguluyor. Yenileyici, Onarıcı, Yeniden Yapılandırıcı veya Güçlendirici serilerinden biri saçlarına uygulanıyor.

Seviye 1: Az yıpranmış saçlar

Dokusu kuru, uçları incelmiş ve cansız bir renge sahip oldukları görülen, az yıpranmış saçlara uygun Pro Fiber serisi Yenileyici seri. Bu seri ile saç telin köklerden uçlara kadar yenilenmiş görünür, daha sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Seviye 2: Yıpranmış saçlar

Yıpranmış, pürüzsüzlüğünü kaybetmiş, matlaşmış, uçları çatallaşmış, rengi değişkenlik göstermiş saçların varsa kuaförün sana Pro Fiber Onarıcı serisini önerebilir. Daha yumuşak, ışıldayan saçlar için bu seri ideal!

Seviye 3: Çok yıpranmış saçlar

Çok yıpranmış, mat, rengi tamamen solmuş, uçlarında hayat belirtisi kalmamış saçlara sahipsen; bu durumda kuaförünün önereceği Pro Fiber serisi, Yeniden Yapılandırıcı olabilir. Çok yıpranan saçlarının eskisi gibi olabilmesini istiyorsan bu seri tam sana göre!

Seviye 4: Yıpranmaya bağlı incelmiş saçlar

Yüzeyinde pürüzler hissedilen, saç diplerinden uçlara doğru incelmiş ve hacminden yoksun kalmış olduğu belirlenen saçlar için de Güçlendirici seri öneriliyor. Saçlarına kaybettiği besin yeniden yüklenerek onarılıyor.

Saçlarının yıpranma seviyesine uygun Pro Fiber seçildikten sonra da ilk önce saçlarına şampuan, bakım kremi ve maske uygulandıktan sonra konsantre bakım kürü uygulanıyor. Ardından aktivatör maske uygulanıyor ve saçların yenileniyor! Sonrasında bu bakıma evde de devam ediyorsun ve kuaförünün önerdiği Pro Fiber serisini kullanıyorsun. Ancak burada çok önemli bir nokta var; kuafördeki bakımın uzun süre etkili, kalıcı olabilmesi için 4. şampuanlamanın ardından bir doz Re-Charge Yeniden Yükleyici Kür uyguluyorsun ve gerçek onarım hissini yeniden hissedebiliyorsun! Süper değil mi?


Photo credit: istockphoto.com, stock.adobe.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yenileyici Şampuan 250 ml
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yenileyici Şampuan 250 ml
( Şampuan )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yeniden Yapılandırıcı Şampuan 250 ml
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yeniden Yapılandırıcı Şampuan 250 ml
( Şampuan )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Onarıcı Şampuan 250 ml
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Onarıcı Şampuan 250 ml
( Şampuan )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Onarıcı Konsantre Bakım
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Onarıcı Konsantre Bakım
( Kür )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yıpranmış ve işlem görmüş saçları hızla iyileştiren bakımı keşfet!
Tüm yıl boyunca yıpranan saçlara tek hamlede S.O.S. bakımı!
Kuru, yıpranmış saçların saç bakımında yaptığı 5 hata
Kuru, yıpranmış ya da boyalı saçların varsa bu önerimiz senin için!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Selin Yağcıoğlu ile Boğa Burcu Makyajı Nasıl Yapılır?