Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
19/11/2015
Saç Sırları
360 38

​Evde küllü kumral saçlara nasıl sahip olunur?

Ece Y.
​Evde küllü kumral saçlara nasıl sahip olunur? ​Evde küllü kumral saçlara nasıl sahip olunur?
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Küllü kumral saç renginin cool tavrına bayılıyoruz! Ünlülerin de favori saç renklerinden biri olan bu saç rengi, eminiz sana da çok yakışacaktır. Küllü kumral saç rengine hemen sahip olmak için ihtiyacın olan tek şey ise bir kutu saç boyası. Saç rengine yeni bir başlangıç yapmak isteyenleri yazımızın devamına alalım!

Küllü kumral kimlere yakışır?

​Evde küllü kumral saçlara nasıl sahip olunur?

Küllü kumral saç renginin, esmer ve buğday ten rengine çok yakıştığını düşünüyoruz. İçerisindeki küllü yansımalarla beraber saç rengi havalı bir görünüme kavuşuyor. Ancak eğer ten rengin açık tondaysa küllü kumralın açık bir tonunu deneyebilirsin.

Küllü kumral saç renginin en sevdiğimiz tonu ise Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral! Besleyici yağlar ile saçı beslerken ışıl ışıl parlak görünmesini sağlayan Color Naturals, saçı pürüzsüzleştiriyor. Böylece saçların ve saç rengin harika görünüyor! :)

Küllü kumral saç modelleri:

Küllü açık kumral

​Evde küllü kumral saçlara nasıl sahip olunur? - 1

Açık kumral saç rengi üzerine küllü yansımaların olduğu bu havalı ve büyüleyici saç rengi, tam açık tenlilere göre! Yaz-kış kullanabileceğin bu saç rengi bir deneyince favorin olacak renklerden!

Küllü koyu kumral

​Evde küllü kumral saçlara nasıl sahip olunur? - 2

Koyu kumral saç rengi küllü yansımalarla buluşuyor ve ortaya harika bir renk çıkıyor. Esmer ve buğday ten rengine çok yakıştırdığımız küllü koyu kumral saç rengin bir sonraki saç rengin olmaya aday!

Neden Garnier Color Naturals'ı tercih ediyoruz?

Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral rengini tercih ediyoruz çünkü Color Naturals, 3 besleyici yağ içeriyor. Bu yağlar sayesinde saçlar besleniyor ve canlı, parlak bir görünüme kavuşuyor. 

Saç küllü kumrala nasıl boyanır?

​Evde küllü kumral saçlara nasıl sahip olunur? - 3

Peki, küllü kumral saç rengi evde nasıl yapılır? Saçlarını küllü kumral boyayanlardan olarak bu konuda deneyimlerimiz var. :) Favorimiz ise yukarıda da açıkladığımız gibi Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral! Özellikle beyazlarının %100 kapanmasını, saç renginin uzun süre kalıcı olmasını istiyorsan bizce bir denemende yarar var!

Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral rengini aşağıda bulabilirsin.

​Evde küllü kumral saçlara nasıl sahip olunur? - 4
Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Gelelim Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral ile saçlarını nasıl boyaman gerektiğine. Öncelikle saçlarını boyamadan önce boyanın etrafına dökülmemesi için gazeteler ile etrafını koruma altına almalısın. Biz saçlarımızı boyarken kıyafetlerimizin zarar görmemesi için eski bir tişört giyiyoruz. Sen de öyle yapabilirsin. Boya kutusunun içerisinden çıkan eldiveni takmayı ise unutmamalısın.

Garnier saç boyasının saça nasıl uygulandığını İrem Çalhan'la beraber hazırladığımız videodan izleyebilirsin. Sonrasında da aşağıdaki adımları takip edebilirsin.

1. Adım: Karışımı hazırla

Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral kutusunda bulunan oksidanlı krem ve saç boyasını homojen bir şekilde karıştırıp saçlarını boyamaya başlayabilirsin.

2. Adım: Tutamlara ayır

Saçlarını boyamaya saç diplerinden başlamalısın. Saçlarını tarak yardımı ile birkaç tutama ayır ve ensenden başlayarak saçlarını boyamaya başla.

​Evde küllü kumral saçlara nasıl sahip olunur? - 7

3. Adım: Boy ve uçları boya

Saç diplerini boyadıktan sonra saç boylarını ve uçlarını da boyamalısın. Saçlarının tamamını boyadıktan sonra, kalan boyayı avucuna alıp bütün saçınla karıştırmalısın.

4. Adım: Durula

Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral kutusunun üzerinde yazan bekleme süresine uyman gerekiyor. Süre bittiğinde, saçlarını ılık su ile yıkamalısın. Çok sıcak su ile yıkamak, saç derine ve rengine zarar verebilir. Saçlarını duruladıktan sonra Garnier saç boyasının 7.1 Küllü Kumral’ın besleyici bakım kremini saçlarına uygula. Ardından da saçlarını iyice durula. Bu krem sayesinde saçların yumuşacık olacak! :)

​Evde küllü kumral saçlara nasıl sahip olunur? - 8

5. Adım: Hazırsın!

İşte bu kadar! Küllü kumral rengine kavuştun, bu renk ile arkadaşların arasında en popüler sen olacaksın!


Photo by Darya Skuratovich on Unsplash, Photo by Jayson Hinrichsen on Unsplash, Photo by JC Gellidon on Unsplash, Photo by Alessandra Parks on Unsplash, Photo by Rafaella Mendes Diniz on Unsplash, Photo by Charnee May on Unsplash

Paylaş

​Evde küllü kumral saçlara nasıl sahip olunur?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral
Garnier Color Naturals 7.1 Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Öneriyoruz: En İyi Küllü Kumral Saç Boyası
Küllü kumral saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Saç bakım setinin olmazsa olmazlarını listeliyoruz!
En beğenilen 25 salık saç modeli
Saç dökülmesine karşı en iyi maske önerisi!
Platin saç rengi nasıl yapılır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: NYX Professional Makeup Matchy Matchy Paletleri