Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Evde uzun uzun kil maskesi hazırlamaktan daha keyifli 5 şey!

Bu değerli vaktini keyifli geçirmeye var mısın?

Sen de evde vakit geçirmeyi sevenlerden misin? Özellikle Pazar günleri kendimizi yeni haftaya hazırlamak, haftaya daha aktif başlayabilmek için evde takılmayı tercih ediyoruz. Tabii bakımımızı da atlamıyoruz! Hazır fırsat bulmuşken cildimize yaptığımız gibi saçlarımıza da maskeler yapıyoruz, karışımlar hazırlıyoruz.

Aslında bu karışımları yapmak da bizi yormuyor değil! Aktara git, malzemeleri al, çeşitli içerikleri belirli ölçeklerde birbirine karıştır, bir baktın bir içerik fazla olmuş, haydi baştan hazırla… Diye sürüp gider! Hâlbuki bu süre zarfında yapabileceğin keyifli bir sürü aktivite var! Biz de senin için bunları derledik! :) Göz atmaya ne dersin?

Evde film keyfi

Ne zamandır izlemek için can attığın o filmi seyretmeye ne dersin? Ya da kaçırdığın dizi de olabilir. Hatta bu keyfine sıcacık bitki çayın ya da kahven de eşlik eder. Uzan koltuğuna gel keyfim gel!

Kitap, dergi okumak

Kabul edelim hafta içi çoğu zaman işten, güçten kitabımızı, dergimizi okuyabileceğimiz zaman olamıyor… Fırsat varken bizce bu zamanı iyi değerlendirmeli ve yarıda bıraktığın kitabına devam etmeli veya o sevdiğin dergiyi okumalısın.

Sevdiklerinle sohbet etmek

En son ne zaman sevdiklerinle telefonuna bakmadan uzun uzun sohbetler ettin? Hatırlamıyorsan şimdi tam zamanı! Karşılıklı sohbet etmenin sana ne kadar iyi geleceğini tahmin bile edemezsin! :)

Yemek pişirmek

En sevdiğin yemeği ya da o çok lezzetli tatlıyı yapmaya ne dersin? Sevdiğin müziği aç, gir mutfağa ve hazırlık başlasın! Sonrasında da yaşayacağın lezzetli anlar da emin ol bir o kadar keyifli olacak! :)

Sıcacık banyo keyfi

Şöyle sıcacık, köpüklü bir banyo, mumlar, hafif bir müzik… Bu kadar rahatlatıcı bir keyif olabilir mi? :)

Gördüğün gibi uzun uzun saç maskesi hazırlamak yerine yapabileceğin bir sürü keyifli aktivite var! Ama tabii saçlarına bakım yapmadan da olmaz… Peki ne yapacaksın? Keyif mi, yoksa kil maskesi hazırlamak mı? Bizce en iyisi sen keyfine bak çünkü kil maskesinin yapılmışı var! :)

Yağlanan, ağırlaşan saçlara özel, kil içeren Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi’yle evde kil maskesi hazırlamana hiç gerek yok. Saç derisini yağdan, kirden arındıran, saçların hafiflemesini sağlayan bu maskeyi eminiz ki çok seveceksin!

Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi’ni aşağıda bulabilirsin.

L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi
( Maske )
Hemen Al

Maskeyi kuru saç diplerine uygula ve sadece 5 dakika kadar bekle. Sonra da banyoya gir banyo keyfine başla! Böylece bütün gün sana kalsın! Şimdi yukarıdaki keyifli aktivitelerin hepsine ayıracak vaktin var. :)

Photo credit: Pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Banyo Öncesi Kil Maskesi
( Maske )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı
L’Oréal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Ağırlaştırmayan Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Mevsimler geçerken saçların sana kalsın: Saçlarını doğal saç bakımına bırak!
Protein takviyesiyle tanış! Saçların mevsim geçişlerinde de güçlü kalsın!
Saçlarını şekillendirmeye başlamadan önce korumak için atman gereken 5 adım!
Saç bakımında neden saç kremi kullanılmalı?
Tümünü Gör
Ümit Karalar’ın Gelin Saçı Provası!
Hasarlı saç rehberi: Güçten düşen, yıpranmış saçları kurtarmak için etkili bakım önerisi!
Mevsimler geçerken saçların sana kalsın: Saçlarını doğal saç bakımına bırak!
Zarar görmüş, zayıf saçlarını nasıl canlandırıp onarabileceğini açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Dizi/Film Zevkine Göre Hangi Göz Makyajı Sana Göre?