Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Evde yapılabilecek en güzel 3 düğün saçı

Severek takip ettiğimiz vlogger’lardan Nihan Güzel, Saç Sırları.com okurlarına özel 3 kusursuz düğün saçı modeli hazırladı!

Yazın gelmesiyle birlikte sıklaşan düğün davetleri biliyorum ki çoğumuzu saç, makyaj, kıyafet anlamında zorlamaya başladı. O yüzden ben de sana yardımcı olabilmesi için 3 farklı konseptteki düğün için, 3 farklı saç modeli hazırladım.

Tabii düğün saç modellerini hazırlarken işimi kolaylaştıran en büyük yardımcım Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem oldu! :) İçerdiği değerli yağlar ile saçın hem beslenmesini, hem de parlamasını sağlayan bu özel kremin yapısı da çok hafif. Bu krem yapısı sayesinde saçın gün içinde elektriklenmesini, kabarmasını önleyebiliyor.

Benim saçlarım boyalı ve kuru olduğu için kuru ve sert saçlara uygun olan versiyonunu kullandığımı da unutmadan söyleyeyim. :)

Burgulu topuz

Bu saç modeli aslında hazırladığım saç modelleri arasındaki en kolay ama en kuaförden çıkmış gibi görünen model! :) Yaz düğünü olacağı için pembe, sırtı açık, askılı bir elbise tercih ettim. Saçlarım bu modelde ensemde toplu olacağı için elbisenin sırtı daha da güzel görünecek.

İlk önce saçlarıma Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem kullanarak saç modeline başladım. Ardından kaşlarımın en yüksek noktasını hizalayarak saçımın ön kısmına krepe yapıp hacimli bir görünüm elde ettim. Sonrasında saçımın yan kısımlarını burgu yapıp lastik tokalarla sabitledim. Son olarak da saçımın geri kalanına da burgu şekli verip ters döndürerek topuz görünümü elde ettim. İşte bu kadar!

Ensede hacimli topuz

Bu saç modelinde biraz daha elegan bir stil tercih ettim. Bunun için de kapalı alanlardaki düğünler için daha uygun olduğunu düşündüğüm zümrüt yeşil renkte, sırtı açık, askılı, önü volanlı bir elbise seçtim. Aynı zamanda bu topuz modelini eğer bir toplantın varsa ya da gündüz saçını geceye uyarlamak istediğinde de kullanabilirsin.

Öncelikle saçlarımı yandan ayırıp kulak hizamdan itibaren saçımın ön kısmını ayırdım ve bu kısmı düzleştirdim. Ancak öncesinde saçımı 230 derece ısıya kadar koruduğu için Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem’i uyguladım. Sonrasında da arkada kalan saçımın üst kısmına krepe yapıp daha hacimli görünmesini sağladım ve atkuyruğu şeklinde topladım. Atkuyruğunu içe doğru kıvırıp tel tokalarla sabitledim. Ön kısımdaki saçları da topuzun altında sabitledim ve hazırım!

Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Örgülü topuz

Bu topuz modelinde de örgülerden yardım aldım. Bu kez elbise yerine üstünde taşlar olan şık bir tulum seçtim. Bu topuz modelinin tulumla çok uyumlu görüneceğinden eminim!

Örgüleri çok daha kolay oluşturabilmek için Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem’i saçlarıma uygulayarak bu saç modeline başladım. Ardından saçlarımı 3 tutama ayırıp örgüleri alttan başlayarak oluşturdum. Her örgünün ucunu lastik tokayla sabitledikten sonra tüm örgüleri bir araya getirip topuz görünümü oluşturdum.

Senin de gördüğün gibi düğün davetine giderken evde saçını yapmak o kadar da zor ve zamanını alacak bir uygulama değil. Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem yardımıyla eminim ki sen de bu saç modellerini harika şekilde yapabileceksin! :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Merve Özkaynak’tan Kuru ve Yıpranmış Saçlar için Şampuan Önerisi!
Aygül Yılmaz ile Evde Yapılabilecek Yılbaşı Saç Modelleri
Ümit Karalar’ın Gelin Saçı Provası!
Yağlı Saçlar için En Uzun Süre Ferahlık Veren Yöntem Nedir?
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Bahara Uygun En Popüler Maybelline New York Rujlar