Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Eyvah sonbahar geliyor: Saç dökülmesine karşı savaş!

Yeni mevsimi canlı ve parlak görünümlü saçlarınla karşılamaya ne dersin?

Mevsim geçişlerinde yaşadığımız en büyük problemlerden biri de saç dökülmesidir. Özellikle sonbahar gelirken saç dökülmelerine karşı önlem almaya ne dersiniz? Yeni mevsimi canlı ve parlak görünümlü saçlarınla karşılamak için okumaya devam et!

Saç dökülmesinin nedenleri nelerdir?

Kadınlarda görülen saç dökülmesinin birçok nedeni vardır. Bu nedenlerin bazıları;


Stres
Kirlilik
Yorgunluk
Mevsimsel değişikliklerdir.


Yani günlük rutinimizde saç dökülmesini etkileyen birçok faktör bulunuyor. Şimdi seninle tanıştıracağımız ürün sayesinde, saç dökülmesine karşı savaşabilir ve sağlıklı görünümlü saçlarınla sonbaharı karşılayabilirsin.

Neden Vichy Aminexil Clinical 5 kullanmalısın?

Avrupa'nın 1 numaralı eczane markasından*, kullananların %94'ünün etkinliğini onayladığı **, Vichy Dercos Aminexil serisini duymayan kaldı mı? İhtiyacı olanların saç dökülme problemine karşı 20 yıllık uzmanlığı ile çok yönlü çözüm sunan Aminexil, güçlü formülü ile karşımıza çıkıyor. Aminexil, Arginine, SP94, Vichy Termal Suyu ve Octeine ile zenginleştirilmiş Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 bakım ürünü oldukça etkili!

YENİ ETKİ ALANI: SAÇ DERİSİ

Günlük hayatımızda cildimize sıktığımız, ferahlık ve tazelik hissi veren Vichy Termal Suyu ile zenginleştirilmiş formülü saç telinin saç derisine olan bağını güçlendirmeye yardımcı oluyor.
Octeine içeren Vichy Aminexil Clinical 5 bakım ürünü saç derisindeki mikro dengesizliği azaltır ve saç derisinin dayanıklılığını arttırır*** böylece stres, kirlilik, mevsim geçişleri ve yorgunluk gibi saç dökülmesine neden olabilen dış etkenlerin önlenmesine yardımcı olur.


Geliştirilmiş formülü sayesinde saç derisindeki rahatlamayı siz de fark edeceksiniz! Saç dökülmesinde 6 haftada gözlemlenebilir azalma gösterebileceği klinik olarak kanıtlanan Vichy Aminexil Clinical 5 bakım ürününü Eylül ayının keyfini çıkarmak ve saç dökülme problemine karşı savaşmak istiyorsanız, bu ürünü mutlaka denemelisiniz!


*IMS Health Datası- 8 Avrupa ülkesindeki eczanelerde, saç dökülme karşıtı kategorisinde, 2013, 2014 ve 2015 yıllarına ait ortalama ciro ve hacim bazında. **Tüketici testi , 102 kişi, 3 haftalık kullanım sonucu ***Klinik çalışma

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vichy Dercos AMINEXIL Clinical 5 - Kadın
Vichy Dercos AMINEXIL Clinical 5 - Kadın
( Saç Dökülmesine Karşı Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç dökülmesine neden olabilecek 5 yaygın alışkanlık
Hacimsizlik mi? Dökülme mi? Testi çöz, saç problemine uygun bakımı kazan!
Saç dökülmesi tipleri ve çözüm yolları
Güçlü saçlara ulaşmanın en kolay yolu!
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Soğuk alt tonlu göz makyajı nasıl yapılır?