Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Fahriye Evcen bakımlı saçlarının sırrını Saç Sırları.com okurlarıyla paylaşıyor!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen’in her zaman muhteşem görünen saçlarının sırrını öğrenmeye var mısın?

Saç Sırları.com okurları için saç güzelliğimi nasıl koruduğumu paylaşmaya karar verdim! :) Siz de benim saç bakımı ipuçlarımdan ilham alarak, her zaman hayalini kurduğunuz yumuşacık, parlak saçlara kavuşabilirsiniz.

İşim gereği her zaman kamera karşısındayım. Bu nedenle saçlarımın her daim kusursuz görünmesi gerekiyor. Ancak setlerde, çekimlerde uygulanan işlemler nedeniyle saçlarımı korumam oldukça zorlaşıyor. Düzleştiriciler, maşalar, üst üste çekilen fönler derken saçlarım zarar görebiliyor.

İşte bu nedenle saçlarım için ekstra özen göstermeye dikkat ediyorum. Isıdan, uygulanan işlemlerden dolayı zarar gören saçlarımı besleyecek, kaybettiği nemi saçlarıma geri kazandırabilecek saç bakım ürünlerini kullanmaya çalışıyorum.

Tabi ne yazık ki saçlarıma uzun uzun bakım yapabilecek, her gün saçlarımı besleyebilecek bir vaktim de yok… Ama saçlarımı beslememi kolaylaştıran pratik bir saç bakım ürünüm var: Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem!

Her şeyden önce bu yağ kremi, durulamaya gerek olmadığı için günlük olarak kolayca kullanabiliyorum. Isıyla şekillendirmeye karşı saçları koruduğu için maşadan, düzleştiriciden, fönden ve saçlarımı kurutmadan önce, taramadan önce kolay tarama için kullanıyorum. Hatta artık setlerde en çok kullandığım, vazgeçilmez saç bakım ürünüm oldu diyebilirim!

Malum, yaz mevsimine girdik ve tatilde deniz tuzu, klor, güneş nedeniyle saçlarım zarar görebiliyor. Tatilde de bavulumda Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem’in yeri hazır! Denize, havuza girmeden, güneşe çıkmadan önce saçlarıma uyguluyorum ve tatilin tadını rahatlıkla çıkartabiliyorum. Yani tatil sonrasında saçlarım yıpranır, kurur endişelerini de bir kenara bırakabiliyorum.

Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Arada sırada, tabii setlerden arda kalan zamanlarda, evde vakit geçirmeyi de çok seviyorum. İşte bu anlarda, fırsat bu fırsat diyerek saçlarıma bakım yapmayı da ihmal etmiyorum. Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem’imi saçlarımın uç ve boylarına uygulayıp, saçlarımı topuz yapıyorum. Bu şekilde birkaç dakika bekleyip, saçlarımı duruluyorum ve saçlarıma harika bir bakım yapmış oluyorum!

Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem’in bir de o harika kokusu yok mu!... Saçlarıma bakım yapan, pürüzsüz, yumuşacık ve ışıl ışıl olmasını borçlu olmamın dışında, yalnızca kokusu için bile bu kremi kullanabilirim! Mis gibi kokusu sayesinde saçlarıma uyguladıktan sonra saçlarım çiçek bahçesi gibi kokuyor. :)

İşte benim saçlarımın sırrı Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Krem! Saçlarımın en güzel günü, onunla her gün! :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Fahriye Evcen'in saçlarının en güzel gününü keşfetmeye var mısın?
Fahriye Evcen’in efsanevi saç renginden ilham almaya hazır mısın?
​Gerçek güç, içten gelir: Dökülmeye meydan okuyan saçlar için 5 altın kural!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Bahara Uygun En Popüler Maybelline New York Rujlar