Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Fahriye Evcen yazın da bakımlı ve mükemmel şekil alan saçlarınının sırrını açıklıyor!

Güzel aktris Fahriye Evcen'in saç bakım sırrını merak ediyorsan bu yazımız senin için!

Eylül ayı geldi ve artık yavaş yavaş yaz mevsiminin de sonlarına yaklaşıyoruz! Ancak yaz henüz bitmedi ve hem cildimizdeki, hem de saçlarımızdaki etkileri ne yazık ki hala sürüyor. Yaz boyunca sertleşen, cansızlaşan, bir türlü şekil almayan saçlarla sonbaharı karşılamamak için tabii ki saçlarını derinlemesine besleyen bakım ürünlerine emanet etmen gerekir!

L'Oréal Paris Elseve güzellik elçisi Fahriye Evcen de saçlarını yaz boyunca besleyici bakım ürünlerine emanet ediyor. Eğer Fahriye'nin saç bakım sırrını merak ediyorsan seni yazımızın devamına alalım!

Yazın sertleşip, cansızlaşan saçlar artık geride kaldı!

Deniz tuzu, klor, güneş ışınlarına maruz kalmak nedeniyle yazın saçlarımız kuru, matlaşır, sert bir görünüme bürünür. Hatta nemden dolayı elektriklenir, şekil almaz hale gelir. Bir de düzenli bakım uygulamayıp, saçlarını beslemezsen yaz boyunca ''kötü saç günlerine'' davetiye çıkarmış olursun. İşte böyle durumlarla karşılaşmamak, yazın bu etkilerini saçlarından silebilmek için artık L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem var!

6 değerli çiçek özü yağlarının besleyici gücünü krem dokunun şekillendirici özelliğiyle buluşturan yağ krem sayesinde saçlar artık her gün iyi gününde! Hem kuru, hem de ıslak saçlara uygulanabilen yağ krem, saçlarda yağlı his bırakmıyor ve ağırlaştırmıyor. Bize ise derinlemesine beslenmiş, hiç olmadığı kadar yumuşak, parlak saçlarımızın tadını çıkartmak kalıyor!

Fahriye Evcen'in saçlarının sırrı!

L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem, başarılı aktris Fahriye Evcen'in de favori saç bakım ürünlerinden! Yaz boyunca plaj çantasından yağ kremi eksik etmeyen Fahriye Evcen, yazın saçlarında bıraktığı tüm etkileri kolayca atlatıyor!
Sen de Fahriye Evcen gibi muhteşem saçlara sahip olmak istiyorsan saçlarını L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'e emanet edip, saçlarınla göz kamaştır!

Photo credit: L'Oréal Paris

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Kuru ve Sert Saçlar
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Vegan saç bakımı hakkında bilmen gereken her şey!
Saçlarını Bahara Uyandır: Kérastase'ın Sana Özel Bir Sürprizi Var!
3 adımda açıcı ile yıpranan saçlarını hayata bağla!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Efsanevi Coachella Festivali'nin Favori Görünümlerini Seninle Paylaşıyoruz!