Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Festival trendleri: Yaz festivallerini sallayacak saç trendi!

Bu yaz, festivallerde hangi saç trendi hakim olacak?

Yaz demek, tatil, eğlence, coşku ve tabii ki festivaller demek! Yoksa sen de bizim gibi her festivali yakından takip edip, ilk biletleri kapanlardan mısın? Mesela bu yaz düzenlenecek olan Electronica Festivali, Chill-Out Festivali ve Moovment Festivali için biz çoktan biletlerimizi aldık bile! Hatta şimdiden festivallerdeki saç trendlerini de araştırmaya koyulduk. Ancak bu yaz festivalleri sallayacak tek bir saç trendi var: renkli saçlar! Festivallerin renkli ruhuna da renkli saçlar yakışırdı değil mi?

Festival trendi: Renkli saçlar

Bu yaz, festivallerin 1 numaralı trendi kesinlikle renkli saçlar. L'Oréal Paris Colorista sayesinde renkli saçları istediğimiz renklerde, dilediğimiz gibi hatta istediğimiz kadar deneyebiliyoruz! Yani bu yaz festivaller Colorista'dan sorulacak!

“Hangi renkli saçları denemeliyim?" diye sorarsan L'Oréal Paris Colorista ile çok geniş seçeneğin var. Ancak ilham vermesi için sana önerilerde bulunabiliriz.

Mesela pastel pembe saçlar olabilir. 1-2 haftalık bir görünüm istersen Colorista Washout Pastel Pink tonunu ister tüm saçına, ister ombre olarak saç uçlarına uygulayabilirsin. Ancak saçların koyu tonlardaysa pastel pembeyi denemek için önce saç rengini açman gerekir. Bu konuda da sana Colorista Effects Bleach yardımcı olabilir.

Eğer 1 günlük bir görünüm istersen de Colorista Spray Pink tonunu deneyip, pembe saçlarının tadını çıkartabilirsin.

Bir diğer önerimiz ise buz mavisi saçlar! Çiçekli saç aksesuarıyla kullanıldığında harika bir görünüm ortaya çıkmış. Sen de Colorista Spray Blue tonunu saçlarına uygulayarak bu görünümü kolayca elde edebilirsin.

Gizli renklerle gizemli ve çarpıcı bir görünüme hazır mısın? Saçlarının yalnızca alt kısmına uygulayacağın Colorista Washout Orange, Turquoise ve Red tonlarıyla bu görünüme ulaşabilirsin. Sonrasında da saçlarının alt kısmını örüp topuz yaparak renklerin dikkat çekmesini sağlayabilirsin.

Gördüğün gibi bu yaz Colorista renkleriyle festivallere renk katacağız! Bakalım sen ilk olarak hangi görünümü deneyeceksin?


Photo credit: L'Oréal Hair Instagram

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Colorista Spray Hot Pink
L'Oréal Paris Colorista Spray Hot Pink
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Effects Bleach
L'Oréal Paris Colorista Effects Bleach
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Washout Turquoise
L'Oréal Paris Colorista Washout Turquoise
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
L'Oréal Paris Colorista Washout Blue
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Beyaz saçlarla ilgili doğru bilinen yanlışlar
Gökkuşağı ışıltısı saçlarda: "Baby rainbow" saç trendi
Fındık kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saçındaki mavi, yeşil renkten mi sıkıldın? Colorista Remover ile "bye bye" de!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Vinyl Makyaj Nasıl Yapılır?