Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
24/01/2017
Saç Sırları
360 38

​Finaller bittiğine göre artık saç renginde değişiklik yapmanın tam zamanı!

Cansu G.

Yarıyıl tatilinde saç renginde minik bir değişim yapmaya ne dersin?

​Finaller bittiğine göre artık saç renginde değişiklik yapmanın tam zamanı! ​Finaller bittiğine göre artık saç renginde değişiklik yapmanın tam zamanı!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Finaller sona erdi ve sıra artık rahat bir nefes almaya geldi! Final dönemi sonrasındaki yarıyıl tatilinde bol bol dinlenip, yenilenip, yeni döneme bomba gibi girmek gerek. Fırsat bu fırsat, hazır zamanın da varken görünümünde de minik bir değişim yapabilirsin. Mesela saç renginde bir değişiklik yapmak süper olmaz mı?

Yoksa saç boyamak hakkında korkuların mı var? Senin için önereceğim saç boyasıyla bu korkularını yenmeye hazır mısın? O zaman başlayalım!

Saç boyamak hakkındaki tüm korkular geride kalıyor!


Bu senenin saç rengi trendleri bir harika! Karamel tonları, bronz kahveler, kestane tonları derken denemek istediğim o kadar çok saç rengi trendi var ki! Aslında ilk başlarda saçlarımı boyamaktan çekiniyordum. Saçlarım boyadan dolayı sertleşirse, yapay görünürse, bir daha kendi saç rengime geri dönemezsem diye birçok endişem vardı. Ama bütün bu korkularımı yenmemi sağlayacak bir saç boyasıyla tanıştım. L'Oréal Paris Casting Créme Gloss!

​Finaller bittiğine göre artık saç renginde değişiklik yapmanın tam zamanı! - 1

Amonyaksız, besleyici arı sütü içeren özel formülü ile saç rengi tam 4 kat daha parlak görünüyor ve boyama sonrasında saçlar yumuşacık oluyor! Yani boyadıktan sonra saçlarım sertleşecek korkusu yaşamana artık gerek yok!

​Finaller bittiğine göre artık saç renginde değişiklik yapmanın tam zamanı! - 2

En sevdiğim özelliklerinden bir diğeri ise sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olması. Casting Créme Gloss sen saçlarını şampuanladıkça saçlarından kademeli olarak akıyor. Böylece sürekli dip boyası yaptırmana da gerek kalmıyor.

​Finaller bittiğine göre artık saç renginde değişiklik yapmanın tam zamanı! - 3

Her saç rengine uygun doğal tonu olduğu için, eğer saç renginde bir değişim yapmak istiyorsan çok doğru bir seçim olur. Saç boyasının yansımaları o kadar doğal ki, saçını boyadıktan sonra kendi saç renginin süper parlak versiyonu olarak da düşünebilirsin.

Hangi saç rengini deneyebilirsin?

​Finaller bittiğine göre artık saç renginde değişiklik yapmanın tam zamanı! - 4

İster Hande Erçel'in saç rengi Bronz Kahve'yi, ister sezonun en trend saç renklerinden Krem Karamel, Toffee Karamel tonlarını, istersen de saç rengine en yakın Casting Créme Gloss tonunu seçerek doğal saç renginin daha parlak olmasını sağlayabilirsin. Harika değil mi?

E daha ne duruyorsun? Yarıyıl tatilinde bolca zamanın da varken saçlarını boya ve yeni döneme süper parlak saç renginle başla!


Photo credit: stock.adobe.com, giphy.com

Paylaş

​Finaller bittiğine göre artık saç renginde değişiklik yapmanın tam zamanı!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 400 Kestane
Casting Crème Gloss 400 Kestane
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Beyaz saç kapatıcı nedir, nasıl kullanılır?
Saç maskarası nedir, nasıl kullanılır?
Papatya suyuyla saç rengi açılır mı?
İnceliyoruz: L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Saç Maskarası!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: L'Oréal Paris Infaillible Matte Lip Crayon Kalem Rujlar