Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Finaller bittiğine göre artık saç renginde değişiklik yapmanın tam zamanı!

Yarıyıl tatilinde saç renginde minik bir değişim yapmaya ne dersin?

Finaller sona erdi ve sıra artık rahat bir nefes almaya geldi! Final dönemi sonrasındaki yarıyıl tatilinde bol bol dinlenip, yenilenip, yeni döneme bomba gibi girmek gerek. Fırsat bu fırsat, hazır zamanın da varken görünümünde de minik bir değişim yapabilirsin. Mesela saç renginde bir değişiklik yapmak süper olmaz mı?

Yoksa saç boyamak hakkında korkuların mı var? Senin için önereceğim saç boyasıyla bu korkularını yenmeye hazır mısın? O zaman başlayalım!

Saç boyamak hakkındaki tüm korkular geride kalıyor!

Bu senenin saç rengi trendleri bir harika! Karamel tonları, bronz kahveler, kestane tonları derken denemek istediğim o kadar çok saç rengi trendi var ki! Aslında ilk başlarda saçlarımı boyamaktan çekiniyordum. Saçlarım boyadan dolayı sertleşirse, yapay görünürse, bir daha kendi saç rengime geri dönemezsem diye birçok endişem vardı. Ama bütün bu korkularımı yenmemi sağlayacak bir saç boyasıyla tanıştım. L'Oréal Paris Casting Créme Gloss!

Amonyaksız, besleyici arı sütü içeren özel formülü ile saç rengi tam 4 kat daha parlak görünüyor ve boyama sonrasında saçlar yumuşacık oluyor! Yani boyadıktan sonra saçlarım sertleşecek korkusu yaşamana artık gerek yok!

En sevdiğim özelliklerinden bir diğeri ise sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olması. Casting Créme Gloss sen saçlarını şampuanladıkça saçlarından kademeli olarak akıyor. Böylece sürekli dip boyası yaptırmana da gerek kalmıyor.

Her saç rengine uygun doğal tonu olduğu için, eğer saç renginde bir değişim yapmak istiyorsan çok doğru bir seçim olur. Saç boyasının yansımaları o kadar doğal ki, saçını boyadıktan sonra kendi saç renginin süper parlak versiyonu olarak da düşünebilirsin.

E daha ne duruyorsun? Yarıyıl tatilinde bolca zamanın da varken saçlarını boya ve yeni döneme süper parlak saç renginle başla!


Photo credit: stock.adobe.com, giphy.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 6354 Toffee Caramel
Casting Crème Gloss 6354 Toffee Caramel
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
Casting Crème Gloss 732 Krem Karamel
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 400 Kestane
Casting Crème Gloss 400 Kestane
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Beyaz saçlarla ilgili doğru bilinen yanlışlar
Gökkuşağı ışıltısı saçlarda: "Baby rainbow" saç trendi
Fındık kabuğu saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Saçındaki mavi, yeşil renkten mi sıkıldın? Colorista Remover ile "bye bye" de!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyajcom Nisan Favorileri