Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
10/11/2016
Saç Sırları
360 38

​Gözlerimizi bu saçlardan alamıyoruz!: Uzun düz saç modelleri

Selen C.

Uzun ve düz saçlar birleşince ortaya çıkan görünüm bizi büyülüyor!

Galeri Görünümü Slayt Görünümü
​Gözlerimizi bu saçlardan alamıyoruz!: Uzun düz saç modelleri ​Gözlerimizi bu saçlardan alamıyoruz!: Uzun düz saç modelleri

Uzun düz saç modellerini sevmeyen olabilir mi? Sokakta, dergilerde, televizyonda en çok beğendiğmiz saç modelleri genellikle uzun ve düz saçlar oluyor. Şimdi içini açacak, saçlarını anında uzatmak isteyeceğin saç modelleri ile karşındayız! Bakalım senin favorin hangisi olacak?

Uzun düz saç modelleri

Uzun düz saçları şekillendirmek işin en kolay kısmıdır! Genellikle örgü, atkuyruğu, topuz gibi saç stillerini tercih eden uzun saçlılar, bizleri epey bir kıskandırıyor! Eğer senin de uzun saçların varsa önden aldığın kalın bir saç tutamını geriye doğru örerek farklı bir görünüm yakalayabilirsin.

Özel davetler için saçlarına renkli aksesuarlar takabilirsin. Özellikle bahar ve yaz aylarında bu saç modellerini sık sık kullanmalısın. Saçlarını yarım atkuyruğu yap, daha sonra ör. Örgünü ve geri kalan saçlarını renkli çiçeklerle istediğin kadar süsle.

İkili, kalın örgüler tam da uzun ve düz saçlara sahip olanlar için! Sen de görüp de beğendiğin arkadaşının veya ünlünün örgülerine sahip olmak için yukarıdaki adımları takip edebilirsin. Bu saç modelini saç spreyi ile sabitleyerek gün boyu havalı saçlarının tadını çıkarabilirsin. 

Ayrıca son dönemlerde uzun ve ve orta boylu saçlıların tercihi twist saç örgüsünü de denemek isteyebilirsin.

2016 yılında sokak stilinde en sık gördüğümüz saç modeli olan yarım topuz, uzun saçlar için idealdir! Hem pratik hem de çok cool görünen bu saç modelini her yerde kullanabilirsin. Bu saç modelini yaptıktan sonra saç uçlarına saç bakım yağı sürmeyi unutmamalısın. Yarım topuz saç modelinin nasıl yapıldığını öğrenebilmek için buraya tıklayabilirsin.

Farklı örgü modellerini denemek için ne duruyorsun? Kılçık örgüsü hiç duymadıysan mutlaka tanışmalısın. Saçlarının sadece bir kısmını örerek bütün havanı değiştirebilirsin. Özellikle renkli saçların varsa bu saç modeli ile sokakta herkesin ilgisini toplayacağını şimdiden söyleyelim!

Klasik saçların güzelliğini görmezden gelmemelisin. Uzun ve düz saçlarını açık kullanarak bu güzelliği herkese göstermelisin. Tabii bu görünüm için sağlıklı ve parlak saçlara sahip olman gerekiyor. Saçlarına haftada bir saç maskesi yaparak daha canlı ve sağlıklı görünmelerini sağlayabilirsin.

Saçlarında bir farklılık istiyorsan sana kakül kestirmeni önerebiliriz. Uzun ve düz saçlarını daha canlı gösterecek olan bu saç modeli bu sene çok popüler! Yüz şekline en uygun olan kakül sayesinde daha genç görünebilirsin.

Farklı örgüleri denemeyi seviyorsan bu örümcek ağını andıran saç stilini deneyebilirsin. Okuldaki bütün arkadaşlarının dikkatini çekmek istiyorsan farklı örgülere yer vermelisin.

Photo Credit: Fotolia, Pinterest

Paylaş

​Gözlerimizi bu saçlardan alamıyoruz!: Uzun düz saç modelleri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Maske
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ Besleyici Maske
( Maske )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bu testin sonucunu yalnızca uzun saçtan gerçekten vazgeçemeyenler görebiliyor!
9 soruyla uzun saç kesim modellerinden hangisinin sana göre olduğunu açıklıyoruz!
Uzun saçlar için şampuan önerimiz!
Bu saç modelleri en çok uzun saçlara yakışıyor: Uzun saçlara en çok yakışan saç modelleri!
Tümünü Gör
Kendimize vakit ayırıyoruz: Evde saç bakımıyla kendini şımart!
Saçlarımızı şımartıyoruz: Evde saç bakımında favorimiz olan 5 saç bakım ürününü inceledik!
Moralimizi yükseltiyoruz: Evde daha keyifli vakit geçirmek için öneriler!
İnceliyoruz: Şarap Kızılı Saç Rengi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Göz Altı Morluklarına Elveda: Armani Luminous Silk Kapatıcı