Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
29/05/2020
Saç Sırları
360 38

Gümüş sarısı saçlar: Gümüş sarı saç rengi nasıl elde edilir?

Cansu G.
Gümüş sarısı saçlar: Gümüş sarı saç rengi nasıl elde edilir? Gümüş sarısı saçlar: Gümüş sarı saç rengi nasıl elde edilir?

Son zamanlarda herkesin dilinde tek bir saç rengi var: Gümüş sarısı saçlar. Açık sarının en güzel tonlarından biri olan gümüş sarısı saç rengini biz de çok merak ediyoruz. Arkadaşlarımızın ve sosyal medyanın bizi etkilemesine karşı koyamadık ve gümüş sarısı saçları araştırdık. Gümüş sarısı saç nasıl elde edilir? Bize göre en önemli bir diğer başlık ise; Gümüş sarısı saçlar en çok kime yakışıyor? Saçlarını bu açık sarı saç rengine boyatmadan önce yazımızı dikkatlice okumalısın. 

Gümüş sarı saç rengi nasıl bir renk?

Gümüş sarı saç rengi nasıl bir renk?

Gümüş sarı saç rengi, sarının en açık tonlarından biri. İçinde soğuk alt tonlu yansımalar olan bu saç rengi bize göre çok çekici ve aynı zamanda doğal görünmene yardımcı oluyor. Gümüş sarısının içindeki metalik yansımalar, saç renginin daha parlak ve ışıltılı durmasını sağlar. Böylece saçlarını sarıya boyattıktan sonra oluşan mat ve solgun görünümle karşı karşıya kalmazsın. 

Gümüş sarı saç rengi kimlere yakışır?

Gümüş sarı saç rengi kimlere yakışır?

Gümüş sarı saç rengini biz en çok buğday ve açık tenlilere yakıştırıyoruz. Özellikle ten rengi buğday ve açık tenli olanlarda bu renk harika görünüyor. Aman dikkat! Kumrallar, gümüş sarısından uzan durmalılar. Çünkü kumral tenliler genellikle sıcak alt tona sahip olurlar. Kumrallar için küllü açık sarı daha doğru bir tercih olacak. 

Soğuk alt tonlu bir cildin varsa gümüş sarısı saç rengi eminiz sana çok yakışacak. Gümüş sarısı saçların, ten rengini daha aydınlık ve canlı göstereceği için soğuk alt tonlu cildinde kusursuz bir uyum oluşturacak. Eğer hala sana uygun sarı saç rengini bulamadıysan buradaki testimizi çözebilirsin!

Gümüş sarı saç rengi nasıl elde edilir?

Gümüş sarı saç rengi nasıl elde edilir?

Gümüş sarı saç rengini elde etmek için sana en iyi gümüş ışıltılara sahip sarı saç boyasını önerelim: Garnier Çarpıcı Renkler 111 Ekstra Açık Gümüş Sarısı. Saçlarda hem çok doğal hem de çarpıcı bir renk elde etmemizi sağlayan Garnier saç boyasını biz çok sevdik. Sedef özleri ve değerli çiçek yağları içeren bu saç boyası, saç rengini değiştirirken aynı zamanda saçlarının yıpranmasını da önlüyor. Saçlarını boyadıktan sonra parlak ve göz alıcı bir gümüş sarısıyla karşılaşacaksın, şimdiden kendini hazırla! 

Garnier Çarpıcı Renkler 111 Ekstra Açık Gümüş Sarısını buradan inceleyebilirsin.

Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 111 Ekstra Açık Gümüş Sarısı
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 111 Ekstra Açık Gümüş Sarısı
( Saç Boyası )
Hemen Al

Gümüş sarı saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Gümüş sarı saç renginin bakımı nasıl olmalı?

Saçlarını gümüş sarısına boyattın, aynada kusursuz göründüğünü tahmin edebiliyoruz. Fakat bu havalı değişimin burada bitmedi! Gümüş sarısı saç renginin solmasını istemezsin, değil mi? Boyalı saç bakımına dikkat ederek bu dikkat çekici saç renginin parlaklığını korumasına yardımcı olabilirsin. Saçlarını boyadıktan sonra mutlaka Garnier saç boyası kutusunun içinden çıkan bakım kremini kullanmalısın. Bakım kremi, saç renginin ömrünü uzatacak ve saçlarının mat görünmesini engelleyecek. 

Gümüş sarısı saçlarını yıkarken ılık su kullanmalı, saçlarını doğal bir şekilde kurutmalısın. Yüksek ısıyla saç kurutmak saç renginin daha donuk görünmesine yol açar, bizden söylemesi!

Paylaş

Gümüş sarısı saçlar: Gümüş sarı saç rengi nasıl elde edilir?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 111 Ekstra Açık Gümüş Sarısı
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 111 Ekstra Açık Gümüş Sarısı
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Facelight nedir? Nasıl yapılır?
Sarışın olmak isteyenlere özel test: Sen hangi sarışınsın?
Mor saç maskesi nedir, nasıl kullanılır?
Bu sarı saç renkleri ışıldıyor: Sarı ışıltılı saç modelleri
Tümünü Gör
Kuru saçlar için en iyi şampuan önerileri!
Erkekler İçin Saç Boyama Rehberi
Afro saçlar hakkında bilmen gereken her şey!
E vitamininin saça faydaları nelerdir? E vitamini saça nasıl uygulanır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Sosyal Mesafe Döneminde En Çok Satan Makyaj Malzemelerini İnceliyoruz!