Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Güneşte açılmış gibi, doğal ışıltıları nasıl elde edebilirsin?

Bu harika görünümü nasıl elde edebileceğini merak ediyor musun?

Sıcak yaz aylarına doğru geri sayıma başladık! Havalar bir sıcak, bir soğuk geçse de yaz tüm hızıyla bize yaklaşıyor! Bronzlaşan tenimiz dışında yazın güzelliğimize katkılarından biri de açılan saç rengimiz. Güneşten açılan saç rengine âşık olmayan var mı? İşte bu harika görünümü artık çok kolayca elde edebilirsin. Şimdi seni en iyi saç açıcı ile tanıştırıyoruz!

Saçlarda Sunkiss etkisi!

L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ve Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey ile saçlarında güneşin etkisini hissedebilirsin! Her iki renk açıcı da saçlarına çok doğal görünen ışıltılar katarken, aşamalı olarak rengi açıyor. Yani saç rengin açılırken kontrol tamamen sende; ne kadar açılacağına sen karar verebiliyorsun. Ancak dikkat etmen gereken bir nokta var: renk açıcıları kullanmak için saçlarında boya olmaması gerekiyor.

Sunkiss Renk Açıcı Jel, amonyaksız ve kamelya yağı içeren özel formülü ile kahverengiden sarıya tüm saç renklerinin hem açılmasını, hem de yumuşacık, parlak saçların olmasını sağlıyor.

Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey ise koyu kahverengiden sarıya tüm saç renklerini aşamalı şekilde açarken saçlara şekil de veriyor. Hepimizin bayıldığı, denizden daha demin çıkmış gibi görünen doğal dalgalı, dağınık ve havalı saç modelini bu spreyle elde edebiliyorsun!

Nasıl uygulanıyor?

Her iki renk açıcıyı da kullanmak oldukça kolay! Durulamaya gerek olmadığı için iki ürünü de ıslak veya kuru saçlarına uygulayabilirsin. Uyguladıktan sonra da güneş ya da fön makinesi yardımı ile kurutman yaz görünümünü tamamlaman için yeterli! Yani tatil planın olmasa bile güneşten açılmış saç görünümünü elde edebilirsin.

Renk açıcıları ister saçının tamamına, ister ombre gibi saçlarının uçlarına, istersen saçlarının bazı tutamlarına, istersen de yüzünü çevreleyen saçlarına uygulayarak “facelight" görünümü elde edebilirsin. Dilediğin görünümü elde etmek sana kalmış.

L'Oréal Sunkiss renk açıcı ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi almak istersen bu içeriğimiziokuyabilirsin!

Ne düşünüyorsun? Bu yaz güneşi açlarında hissetmek ister misin?


Photo credit: istockphoto.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bu testle senin efsanevi saç renginin hangisi olduğunu söylüyoruz!
Patlıcan moru saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Seyahat tercihlerine göre hangi saç rengini seçmen gerektiğini söylüyoruz!
INOA Saç Boyası Hakkında Bilmen Gerekenler Burada!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Coachella Makyajlarını İnceliyoruz: Festival Makyajını Kendin Yap!