Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Güneşten açılmış saçları bu kadar çok sevmemizin 5 nedeni!

İşte güneşten açılmış saçları çok sevmemizin 5 nedeni!

Güneşten açılmış, ışıltılı bir saç rengi kulağa harika geliyor değil mi? Yoksa sen daha önce bu görünümü denemedin mi? Her yaz olduğu gibi bu yaza da damga vuracak bu saç trendini bizce mutlaka denemelisin! İşte güneşten açılmış saçları çok sevmemizin 5 nedeni!

1.Ünlülerin de tercihi

Trend olduğunu söylemiştik değil mi? Ünlü yıldızlar da güneşten açılmış saçları tercih ediyor! Güzel model Doutzen Kroes'un saçları yaz-kış güneşten açılmış görünüyor. Bu görünümünü ise L'Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel ve Tropical Renk Açıcı Sprey'e borçlu!

Ünlü blogger Kristina Bazan da doğal kumral saç rengine harika ışıltılar katmak için güneşten açılmış saçları tercih ediyor.

2.Süreklilik gerektirmiyor ve kontrol sende

Güneşten açılmış saç görünümü süreklilik gerektiren bir uygulama olmadığı için dip boyası gibi dertlerin olmaz. Zaten L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ve Tropical Renk Açıcı Sprey, saçlarını kademeli olarak açtığı için saçlarının ne kadar açılacağına sen karar verebiliyorsun. Yani kontrol tamamen sende!

3.Daha aydınlık ve canlı bir görünüm veriyor

Saçların güneşten açılmış görünümü sana daha taze, canlı ve aydınlık bir görünüm verir. Özellikle son zamanlarda biraz solgun göründüğünü düşünüyorsan mutlaka denemeni öneririz! Farka sen de inanamayacaksın!

4.Doğal görünüyor

Güneşten açılmış gibi görünen saç rengi çok doğal bir görünüm sağlar. L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ve Tropical Renk Açıcı Sprey'i ombre şeklinde saçlarının yalnızca uç ve boylarına ya da seçtiğin tutamlara uygulayarak da çok natürel ışıltılar elde edebilirsin. Seçim senin!

5.Çok çekici görünüyor

Özellikle saç rengiyle dikkatleri üzerine çekmek isteyenler bu görünümü kesinlikle denemeli! Güneşten açılmış, ışıltılı saçlarınla plajın en çekici kızı sen olabilirsin!

Yoksa sen de güneşte açılmış saç rengini denemeye mi karar verdin? O zaman L'Oréal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel ve Tropical Renk Açıcı Sprey ile ister fön makinesi yardımıyla, istersen de güneşin altında saçlarını kurutarak bu görünüme kolayca ulaşabilirsin. Sen de bu görünümden vazgeçemeyeceksin!


Photo credit: istockphoto.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting  Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
Casting Sunkiss Renk Açıcı Jel 01
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
Casting Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
2018 ilkbahar/yaz sezonunun en trend saç renkleri
Hangi ten rengine, hangi saç renkleri uygun?
Yoğun kadınların rehberi: Koşuşturmada bile kusursuz görünmenin yolları!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör