Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Hafta sonu dışarı çıkarken bu saç modelleri kurtarıcın olacak!

İşte hafta sonu dışarı çıkarken kurtarıcın olacak saç modelleri!

Tam nihayet hafta sonu geldi, bol bol gezip eğleneceğiz diye düşünürken kendimizi kıyafet dolabının önünde “ne giysem?” diye beklerken buluyoruz… Kıyafetlerini buldun diyelim; şimdi de sıra makyaja ve saça geldi. Makyajın için Makyaj.com’dan, saçların içinse bizden ilham alabilirsin!

İşte hafta sonu dışarı çıkarken kurtarıcın olacak saç modelleri!

Örgülü düşük atkuyruğu

Dışardan bakıldığında sanki üzerinde baya uğraşılmış bir saç modeli gibi görünse de örgülü atkuyruğu en pratik saç modellerinden. Saçlarının altı kısmından bir tutamı klasik örgü şeklinde ör ve saçlarının geri kalanını bir omzunun üzerinde toplayıp lastik tokayla sabitle. Ardından örgüyü lastik tokanın etrafına sarıp tel tokayla saçının arkasında sabitle. Hazırsın!

Yandan ayrılmış saçlar

Saçlarını yandan ayırıp ayırdığın taraftaki saçlarını kulağının üzerinde burgu halinde topla ve tel tokayla tuttur. İşte bu kadar :)

Editörden öneri: Bu saç modeline başlamadan önce, eğer zamanın varsa maşa ile saçlarını dalgalandırabilirsin. Ancak öncesinde saçlarını 230 derece ısıya karşı korumak için Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem uygulamayı sakın unutma!

Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin

Hemen Al

Yan örgülü saç modeli

Bu saç modeli en fazla 3 dakikanı alacak! Saçlarını yandan ayırıp ön kısımdan itibaren örmeye başla. Ardından ördüğün tutamı şeffaf lastik tokayla sabitle. Ne kadar kolaymış değil mi?

Yarı toplu saçlar

Sadece tel tokalarla saç modeli olur mu? Biz yapınca olur! Saçlarını yandan ayırıp, her iki tarafının ön kısmını tel tokalarla, kulağının biraz üzerinde sabitle. Saç modelin hazır!

Editörden öneri: Tel tokaların gün boyunca sabit kalması için takmadan önce tokaların üzerine L’Oréal Paris Studio Pro Lock It Sabitleyici Sprey uygulayabilirsin.

Yarım topuz

Yarım topuz saç modeli, geçen sezon hayatımıza bir girdi, pir girdi! Sokak stillerinde, hafta sonu stillerinde en çok kullanılan saç modellerinden oldu. Sen de bu görünümü elde etmek istersen, yukarıdaki gibi saçlarının ön kısmını tepede toplayıp topuz haline getirebilirsin.

Editörden öneri: Saçlarının geri kalanının ışıl ışıl parlak olması için Matrix Exquisite Oil Canlandırıcı Bakım Yağı'nı saçlarının uç ve boylarına uygulayabilirsin. 

Yarım atkuyruğu

Yarı toplu saç modellerinden bahsetmişken yarım atkuyruğu olmazsa olmaz! Saçlarının ön kısmını atkuyruğu yapıp lastik tokayla sabitleyerek bu görünümü elde edebilirsin.

Editörden öneri: Eğer saçların ince telli veya seyrekse daha kabarık görünmesi için krepe yapabilirsin. Ancak daha etkili bir çözüm için seyrelen saçlarına düzenli olarak La Roche Posay Kerium AC Kür uygulamanı öneririz. 

La Roche-Posay Kerium AC Kür'ü aşağıda bulabilirsin.

La Roche-Posay Kerium AC Saç Dökülmesi Karşıtı Bakım Kürü
La Roche-Posay Kerium AC Saç Dökülmesi Karşıtı Bakım Kürü

KeşfetPhoto credit: istockphoto.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Exquisite Oil Canlandırıcı Bakım Yağı
Matrix Exquisite Oil Canlandırıcı Bakım Yağı
( Bakım Yağı )
Keşfet
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç dövmesi nedir ve nasıl yapılır?
​ Partilerin en gözde kızı olmak isteyenlere özel 10 cool saç modeli
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının favori saç hileleri!
Moda Haftaları’na damga vuran saçlar: Doğal saç modelleri
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör