Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Hailey Baldwin ve Taylor Hill hangi markanın yüzleri oldu?

Dünyaca ünlü iki model, acaba hangi ünlü markanın yeni yüzleri oldu?

İki güzel model, Taylor Hill ve Hailey Baldwin… İkisi de çok genç, çok popüler ve çok başarılılar. Artık ikisinin de ortak bir noktaları var; L'Oréal Professionnel markasının yüzü oldular! Bu güzel ikili eminiz ki muhteşem çalışmalara imza atacaklar!

Şimdi, bu iki güzel model hakkında daha fazla şey öğrenmeye ne dersin?

Hailey Baldwin

20 yaşındaki sarışın güzel Hailey Baldwin'i ilk olarak ünlü ailesiyle tanıdık. Ancak sonrasında o kadar popüler oldu ki, güzelliği keşfedildi ve şu anda model olma yolunda hızla ilerliyor. Çeşitli Moda Haftaları'nda, dünyaca ünlü markaların ve tasarımcıların defilelerinde artık Hailey'e sık sık rastlıyoruz. Instagram'da 8 milyondan fazla takipçisi var ve fanları onun her hareketini takip ediyorlar! Ancak fanlarının bile bilmediği birkaç sırrı var!

Hailey Baldwin'in saç sırları

Hailey Baldwin ünlü bir model olduğu için çekimden çekime koşturuyor. Çekimlerde, defilelerde saçlarına sürekli fönler çekiliyor, saçlarına işlemler uygulanıyor ama yine de saçları muhteşem görünüyor! Peki, bunu nasıl başarıyor? Bunun sırrının L'Oréal Professionnel Mythic Oil saç bakım yağı ve L'Oréal Professionnel Pro Fiber serisi olduğunu söylüyor.

Argan yağı içeren Mythic Oil, saçları besleyip yumuşatıyor ve saçlar daha parlak, pürüzsüz oluyor. Hailey Baldwin bu bakım yağını sık sık kullanıyor ve saçları her daim parlak görünüyor!

Hailey, saçları yıprandığında veya matlaştığında ise Pro Fiber serisine saçlarını emanet ediyor. Uzun süre boyunca etkisi hissedilen bu bakım serisi sayesinde saçları ne kadar zarar görse de derinlemesine onarılıyor ve eski sağlıklı saçlarına kavuşuyor!

Taylor Hill

Gelelim markanın diğer güzel yüzüne. Victoria's Secret defilesiyle yıldızı yükselen, 20 yaşındaki güzel model Taylor Hill, dünyaca ünlü birçok moda markasıyla çalıştı. Hatta 2015'te Fashion Media Ödülleri'nde Yılın Modeli seçildi! Duruşu ve doğal güzelliğiyle bizleri büyüleyen Taylor Hill'in mükemmel görünen saçlarının sırrını öğrenmek ister misin?

Taylor Hill'in saç sırları

Saçlarına her zaman çok önem verdiğini ve saçlarının da işinin bir parçası olduğunu söyleyen Taylor, L'Oréal Professionnel sayesinde saçlarının artık her zaman kusursuz olacağını söyledi.

Saç renginin parlak görünmesi için iyi bir renklendirme servisi olması gereken Taylor Hill'in imdadına L'Oréal Professionnel'in Renk Eşleme Servisi yetişmiş! Bu renklendirme hizmetiyle Taylor, hatasız bir renk sonucu elde ediyor ve saç rengi muhteşem görünüyor!

İki güzel modelin L'Oréal Professionnel ile çalışacakları projeleri çok merak ediyoruz! Bekleyelim ve görelim!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Oil - Efsane Yağ
Oil - Efsane Yağ
( Durulanmayan Bakım )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yeniden Yapılandırıcı Şampuan 250 ml
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yeniden Yapılandırıcı Şampuan 250 ml
( Şampuan )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yenileyici Şampuan 250 ml
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yenileyici Şampuan 250 ml
( Şampuan )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yeniden Yapılandırıcı Saç Kremi 200 ml
L'Oréal Professionnel Pro Fiber Yeniden Yapılandırıcı Saç Kremi 200 ml
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Vegan saç bakımı hakkında bilmen gereken her şey!
Saçlarını Bahara Uyandır: Kérastase'ın Sana Özel Bir Sürprizi Var!
3 adımda açıcı ile yıpranan saçlarını hayata bağla!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Mezuniyet Makyajını Kendi Yapacaklara Tavsiyeler