Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Hangi günlük kıyafetle, hangi saç modelini kullanmalı?

Trendy kıyafetlerini, hangi saç modelleriyle tamamlamalısın?

Saçlarını şekillendirirken nereye gideceğin, ne giyeceğin gibi detayları mutlaka göz önünde bulundurmalısın. Çok sevdiğin 'o' saç stili, bazen giydiğin kıyafetlere uyum sağlayamayabilir. Şimdi, Saç Sırları.com imdanına yetişiyor ve kıyafetine göre saç önerilerini açıklıyor. Sen de modaya uymak, havalı görünmek istiyorsan bu önerilere kulak vermelisin!

Boğazlı kazak

Boğazlı kazakları daha trendy bir hale getirmek istiyorsan saçının bir kısmını kazağının içine sokmayı denemelisin. Doğal şekillendirdiğin saçlarının bir kısmını kazağının yakasının içine, ön kısımlarını dışarı çıkararak çok cool görüneceksin, bizden söylemesi.

Editörün önerisi: Dışarıda kalan saçlarının uçlarına saç bakım yağı sürerek daha canlı görünmesini sağlayabilirsin.

Uzun palto

Uzun palto giymekten hep çekiniriz. Bizi olduğundan daha ciddi ve soğuk gösteren bu paltolara ısınmak için saçlarından yardım almalısın. Soğuk kış günlerinde paltonu dağınık topuz modeli saçınla daha genç ve fresh görüneceksin. Bu topuz modelini yaparken saçlarının önünden birkaç tutam bırak ve geri kalanını topla. Son olarak saç spreyi ile bu modeli sabitleyebilirsin.

Kürk

Sezonun son trendi olan kürk ceketleri giyerken dalgalı saçların cazibesini kullanmalısın. Kürkün çekiciliği ve dalgalı saçlarının havasını birleştirerek bu kışın en havalı kızı sen olabilirsin. Saçlarını maşa ile dalgalandırdıktan sonra tarayarak daha doğal görünmelerini sağla ve son olarak sabitleyici saç spreyini sık. Bu kış senin mevsimin olacak!

Salaş kazak

Kış aylarında salaş kazakların rahatlığından uzaklaşamıyoruz. Bu kazakları daha da keyifli hale getirmek için örgülerden yardım alabilirsin. Yandan öreceğin salaş bir örgü ve bere sayesinde 5 dakikada dışarı çıkmaya hazır olacaksın. Daha ne olsun?

Deri ceket

Deri ceketinin en yakın arkadaşı kesinlikle atkuyruğudur! Sıkı bir atkuyruğu ve siyah deri ceketten daha iyi bir ikili düşünemiyoruz. Sıkı bir atkuyruğu için saçlarını önce düzleştir, daha sonra saç spreyi sık. Tepede toplayacağın saçlarla çok çekici görüneceksin.

Photo Credit: Abaca, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
( Saç Spreyi )
Keşfet
Oil - Efsane Yağ
Oil - Efsane Yağ
( Durulanmayan Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının favori saç hileleri!
Yapımı aşırı kolay 7 topuz modeli
Kötü saç günü kurtarıcısı saç modelleri
Hep aynı atkuyruğundan sıkılanlara özel: Adım adım 3 farklı atkuyruğu!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör