Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Hangi Kérastase Şampuan Tam Sana Göre?

Şampuanını değiştirmeye karar verdiysen bu yazımıza mutlaka göz atmalısın!

Saç bakımında en sevdiğimiz profesyonel saç bakım markalarından Kérastase, farklı saç ihtiyaçlarına uygun şampuanlarıyla ön plana çıkıyor! Saçları kusursuzca temizleyen, mükemmelleştiren ve yumuşaklık hissi veren en iyi saç temizleme ürünlerini, saç banyolarını bize sunuyor.

Yoksa sen hala sana ve saçlarına uygun Kérastase şampuanını bulamadın mı? O zaman seni yazımızın devamına alalım!

Boyalı saçlara özel Kérastase şampuanları:

Sarı saçlara özel:

Kérastase’ın sarı saçlara özel yepyeni bakım serisi Blond Absolu'nun mor şampuanı Ultra-Violet Saç Banyosu, saç rengini nötralize ederek, istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları gözle görülür şekilde engelleyebiliyor. Soğuk sarı ve gri saçlar için ideal olan bu mor şampuanın saçlarda düzenli olarak kullanılması halinde saçları kalıcı olarak istenmeyen yansımalardan koruyor ve saçlar daha soğuk yansımalara kavuşuyor.

Blond Absolu Ultra-Violet Saç Banyosu'nu aşağıda bulabilirsin.

Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet Saç Banyosu
Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet Saç Banyosu
( Şampuan )
Keşfet

Blond Absolu serisinin bir diğer şampuanı olan Blond Absolu Lumiere Saç Banyosu, griden sarıya, her seviyede açma işlemi uygulanmış saçlar için uygundur. İçeriğindeki Hyaluronik asit, Edelweiss bitkisi özleriyle saç tellerini koruyarak zarar görmesini engeller. En önemlisi de açma işlemi uygulanan bölgelere parlaklık sağlaması! Sarı saçlar pürüzsüzleşir, ışıl ışıl parlar ve kökten uca beslenir.

Röfleli ve boyalı saçlara özel:

Kérastase’ın boyalı ve röfleli saçlara özel renk koruyucu bakım serisi Reflection’un Chromatique Saç Banyosu saç renginin kalıcılığını arttırıp, uzun süre kalıcı renklere sahip olmanı sağlıyor. Saç renginin 40 gün boyunca parlaklığını korumasını sağlarken saçlara yumuşaklık ve esneklik veriyor.

Eğer boya işlemlerinden sonra saçlar çok fazla hassaslaşmışsa, Chromatique Riche Saç Banyosu senin için ideal demektir. Saç rengini koruyup, parlaklığını arttırırken, hassaslaşan saçlarını onarıyor ve saçların gücüne geri kavuşuyor.

Saç uzatmak isteyenler için Kérastase şampuanı:

Eğer saçlarını uzatmak istiyorsan kullanman gereken Kérastase şampuanı, Resistance serisinin Extentioniste Saç Banyosu! Saçların güçlenerek, sağlıklı şekilde uzamasına yardımcı olan, kırılmaya eğilimli saçları yeniden yapılandıran bu şampuan, saça esnek yapısını geri kazandırır.

Kérastase Resistance Extentioniste Saç Banyosu'nu aşağıda bulabilirsin.

Kérastase Resistance Bain Extentioniste
Kérastase Resistance Bain Extentioniste
( Şampuan )
Keşfet

Yıpranmış saçlara özel Kérastase şampuanları:

Yıpranmış saçlara özel Kérastase Résistance saç bakım serisinin şampuanlarından Thérapiste Saç Banyosu, çok yıpranmış, aşırı işlem görmüş saçlara uygun. Yıkama sırasında saç tellerini kaplayarak derinlemesine canlanma, parlaklık ve pürüzsüzlük sağlıyor. Saçlar yeniden canlanıyor, eski sağlıklı günlerine geri dönüyor!

Résistance serisinin bir diğer şampuanı Force Architecte Saç Banyosu ise zayıflamış ve yıpranmış saçlar için. Günlük kullanıma uygun olan bu şampuan, saç tellerini yeniden yapılandırır ve gelecekte oluşabilecek hasara karşı saç tellerini koruma altına alır.            

Kuru saçlara özel Kérastase şampuanları:

Saç bakımında kuruluk seviyelere göre farklılık gösterir. Bu nedenle de Kérastase’ın, farklı kuruluk seviyelerine göre, farklı şampuanları bulunuyor. Nutritive serisinin normal kurulukta, orta derecede kurulukta ve aşırı kuru saçlar için özel 3 şampuanı var. Nutritive Satin 1 Saç Banyosu, normal veya hafif kurulukta olan saçlar için tasarlanmış besleyici bir saç banyosudur.

Nutritive Satin 2 Saç Banyosu, ince veya kalın telli, kuru ve hassas saçlar için besleyici bir saç banyosudur. İçeriğinde bulunan Irisome Kompleksi ile aktif içerikleri birleştirerek saçın tamamını uçlara kadar besler. Saça pürüzsüz bir his verir

Nutritive Magistral Saç Banyosu ise aşırı kuru saçlara, derinlemesine nüfuz ederek besleyen bir saç banyosudur. Aktif besleyici içeriklerin üstün bileşimi saç köklerini derinlemesine besleyerek saçı bakıma hazırlar. 

Parlaklık veren Kérastase şampuanları:

Kérastase’ın artık bir ikon haline gelen, değerli yağlarla zenginleştirilmiş Elixir Ultime serisinin saç banyosu, doğal parlaklık artırıcı formülüyle cansızlaşmış saçlar için ideal. Besleyici Marula, Kamelya yağlarının yanı sıra, C, D vitaminleri ve Omega 9 da içeren bu özel şampuan ile saçlarına ihtişamlı bir parlaklık verebilirsin.

Pembe şişesiyle bizim de favorilerimizden olan, Cristalliste Saç Banyosu ise boyasız, ince ve uzun saçlar için oldukça uygun! Saçlara tazelik, hafiflik ve saflık hissi verirken ekstra parlaklık da kazandıran bu saç banyosunun mis gibi kokusu ise tam anlamıyla mükemmel!

Cansız saçlara uygun Kérastase şampuanı:

Kérastase’ın o çok meşhur havyar bakımını bilmeyen yok! Chronologiste bakım serisinde bulunan saç banyosu ise canlılığını kaybetmiş saçları detoks etkisi ile arındırıyor. Saçlar nemle beslenirken, saç derisi güçleniyor, hafifliyor ve canlılık kazanıyor. 

Doğal içeriklere sahip Kérastase şampuanları:

Kérastase’ın doğal kaynaklı saç bakım serisi Aura Botanica’nın 2 farklı şampuanı bulunuyor. Doğal, organik Hindistan cevizi ve Argan yağları içeren Micellaire Saç Banyosu, cansızlaşmış, matlaşmış saçlar için ideal. Paraben gibi maddeler içermiyor ve saçı nazikçe temizleyip arındırıyor.

Aura Botanica serisinin bir diğer şampuanı Micellaire Riche Saç Banyosu ise kuru veya hassaslaşmış saçlara uygun. Fındık yağı, Pirinç kepeği yağı içeriyor ve %96 doğal kaynaklı. Aynı zamanda paraben, sülfat ve silikon da içermiyor.48 saat boyunca yoğun ve uzun süreli besleyici etki sağlıyor.

Saç dökülmesi sorununa uygun Kérastase şampuanı:

Kérastase’ın saç derisi sorunlarına yönelik bakım serisi Specifique serisinin Dökülme Önleyici Saç Banyosu, saç tellerinin üretimini destekler. Saç tellerini kalınlaştırmak ve anında hacim kazandırmak için uyarıcı özelliklere sahip saç dökülmesini önlemeye destek olan bu şampuan, saç tellerine doku kazandırır.

Hacim ve yoğunluk veren Kérastase şampuanları:

Eğer saçlarında son dönemde hacim, yoğunluk, gürlük kaybı gibi sorunlar yaşıyorsan Densifique serisinin Densité Saç Banyosu senin için ideal şampuanlardan. Gürlüğünü kaybetmiş saçlara canlılığını, yoğunluğunu ve dayanıklılığını yeniden kazandıran yoğunlaştırıcı saç banyosu ile saçlar daha gür ve daha dolgun bir görünüm alır.

Saçların ince telli ve düzse, Volumifique saç bakım serisinin hacim verici saç banyosu, saç tellerinin yüzeyini yapılandırırken ağırlık yapmadan hacim verir. Saçlar ağırlaşmadan temizlenir, beslenir, volüm kazanır.

Erkeklere özel Kérastase şampuanı:

Erkeklerin en sık karşılaştığı saç sorunlarından olan gürlük ve dolgunluk kaybı için Kérastase’ın özel bir şampuanı var: Densité Homme Saç Banyosu! Gürlüğünü kaybetmiş saçlara özel bu günlük saç banyosu, saçların daha gür ve dolgun görünmesini sağlar. Kısa saçlara uygun son derece güçlü bir bakımdır.

Kepek sorununa uygun Kérastase şampuanı:

Kepek sorunu, hayatımızın bir döneminde karşılaştığımız saç sorunlarından biri. Specifique serisinin Kepek Karşıtı Saç Banyosu, kepeği gideriyor ve saç derisine bakım yapıyor. Kuru veya yağlı kepeğin yeniden oluşumunu 8 hafta boyunca engelliyor.

Hassas saç derisine uygun Kérastase şampuanları:

Hassas, kaşınan, kızaran saç derisi profesyonel bir bakım gerektirir. Kérastase’ın Specifique saç bakım serisindeki Vital Dermo-Calm Saç Banyosu saç derisini arındırırken nemlendirir, tahrişi ve enflamasyonu yatıştırır. Saç derisindeki kaşınma ve rahatsızlık hissini giderirken, saçlara hafiflik hissi kazandırır.

Eğer hem saçların kuru, hem de saç derin hassassa da Riche Dermo-Calm Saç Banyosu’nu sana öneririz. Bu hipoalerjenik yatıştırıcı saç banyosu kuru saçları beslerken hassas saç derisini arındırır ve dengeler. Saç derisi temizlenir, arınır, saçlar yumuşar ve beslenir. 

Yağlı saçlara uygun Kérastase şampuanı:

Yağlanan, ağırlaşan saçların varsa, önemli olan saç derisindeki problemi çözmek. Bunun için de işe şampuanından başlamalısın. Kérastase Specifique serisinin kepek karşıtı şampuanı Divalent Saç Banyosu saç derisini temizleyip arındırırken aynı zamanda da aşırı sebum üretimini düzenlemeye yardımcı oluyor. Yağlı saç diplerindeki yağı dengeleyerek, saç tellerine yumuşaklığını ve parlaklığını geri kazandırıyor.

Kıvırcık saçlara uygun Kérastase şampuanı:

Asi, zor şekil alan saçlara uygun saç bakım serisi Discipline serisinde bulunan, sülfat içermeyen Curl Idéal Temizleyici Krem, kıvırcık, bukleleri belirgin olmayan saçlar için idealdir. 2'si-1-arada, yani hem temizleyici hem de saç bakım kremi özelliğinde olan bu şampuan, saçı pürüzsüzleştirir, yumuşak ve pürüzsüz bukleler sağlar. 

Elektriklenme karşıtı Kérastase şampuanları:

Saçların kalın telliyse, kabarmadan, elektriklenmeden dolayı çok zor şekil alıyor ve bir türlü kontrol altına alamıyorsan sana önerimiz Fluidéaliste Sülfatsız Saç Banyosu. Sülfat içermeyen bu şampuan, zor şekillenen, hassaslaşmış, kontrol altına alınması güç olan saçlar için geliştirilmiş. Saçı pürüzsüzleştirir ve elektriklenmeyi önlüyor.

Fluidéaliste Saç Banyosu ise ince veya orta kalınlıkta, zor şekil alan saçlara uygun bir saç banyosudur. Rahat şekillendirme ve elektriklenme kontrolü sağlar, doğal bir his ve ağırlaştırmayan bir etki sunar.

Güneş koruması sağlayan Kérastase şampuanı:

Yazın güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerine karşı saçlarını koruma altına almak istiyorsan, özellikle boyalı saçlara uygun Soleil Saç Banyosu tam sana göre! Güneşin zararlarından saçları korumak ve güneşe maruz kaldıktan sonra daha dayanıklı olmalarını sağlamak amacıyla geliştirilmiş, yıpranma karşıtı bir saç banyosudur.  

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Résistance Therapiste Saç Banyosu
Kérastase Résistance Therapiste Saç Banyosu
( Banyo )
Satın Al
Discipline Curl Idéal Temizleyici Krem
Discipline Curl Idéal Temizleyici Krem
( Saç Kremi )
Satın Al
Kérastase Resistance Bain Extentioniste
Kérastase Resistance Bain Extentioniste
( Şampuan )
Satın Al
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Saç Banyosu
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Saç Banyosu
( Şampuan )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Hint yağının saça faydaları: Hızlı saç uzatmaya etkisi nedir?
Yepyeni Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan'ı İnceledik!
Hangi Vichy şampuan sana uygun?
Hindistan cevizi yağı saçta nasıl kullanılır: Hindistan cevizi yağının faydaları!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Allıktan Far Olur Mu? Yeni Blushadow Trendi Merceğimiz Altında!