Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
21/03/2019
Saç Sırları
360 38

Hangi Vichy şampuan sana uygun?

Ece Y.

Saç tipine uygun Vichy şampuanını hala bulamamış olanları buraya alalım!

Hangi Vichy şampuan sana uygun? Hangi Vichy şampuan sana uygun?
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Saç dökülmesi, kepek gibi saç sorunlarımız olduğunda dermokozmetik bakımda en güvendiğimiz markalardan Vichy’e başvuruyoruz! Peki, senin için hangi Vichy şampuanın uygun olduğunu biliyor musun? Aşağıdaki rehberimizle hemen öğrenmeye ne dersin?

İnce ve seyrek saçlar için: Vichy Dercos Densi Solutions Şampuan

Hangi Vichy şampuan sana uygun?

Saçların ince telli ve seyrekse daha yoğun, daha dolgun, hacimli saçlara ulaşmak için Vichy Dercos Densi Solutions Şampuan ideal! Saç derisinden itibaren etki ederek saçı temizliyor ve saça canlı bir görünüm kazandırıyor. İçeriğinde bulunan Filloxane ve Rhamnose ile beraber günden güne daha güçlü ve daha kalın telli, hacimli saçlar için dolgunlaştırıcı bir etki sağlıyor.

Vichy Dercos Densi Solutions Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

Hangi Vichy şampuan sana uygun? - 1
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Saç dökülmesi için:

Vichy Dercos Energisant Şampuan

Hangi Vichy şampuan sana uygun? - 3

Saç dökülmesi sorunuyla karşılaştıysan saç dökülmesine karşı en iyi şampuan hangisi diye araştırmalara başlamışsındır bile! Sana önerilerimizden biri Vichy Dercos Energisant Şampuan. Başlangıç ve ileri seviye saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlar ve erkekler için uygun olan bu şampuan, Aminexil maddesi içeriyor.

Bu madde, saç dökülmesiyle mücadele ediyor ve saç köklerinin erken zayıflamasından kaynaklanan, kolajenlerin sertleşme süreçlerine karşıdır. Bu etkiyle beraber saçlar güçleniyor, kökten uca canlanıyor.

Vichy Dercos Neogenic Şampuan

Hangi Vichy şampuan sana uygun? - 4

Fazla miktarda saç dökülmesi şikâyeti mi yaşıyorsun? Neogenic Şampuan, saç dökülmesi için şampuan önerilerimizin başında geliyor. Hem erkek, hem de kadınların kullanımına uygun olan bu şampuan, Stemoksidin içeriyor. Bu içeriği sayesinde saçlar güçlenir, dökülmelere engel olmaya destek olur.

Kepek sorunu için:

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Micro Peel Şampuan

Hangi Vichy şampuan sana uygun? - 5

Hayatımızın herhangi bir döneminde kepek sorunuyla karşılaşabiliyoruz. Ancak bu kepek bazen yağlı, yapışkan ve inatçı olabiliyor. İşte bu tipteki kepek sorunu daha derinlemesine bakım ve arındırma gerektiriyor. Bu konuda da bizim favorimiz Vichy Dercos Kepek Karşıtı Micro Peel Şampuan.

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Micro Peel Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

Hangi Vichy şampuan sana uygun? - 6
Vichy Dercos Micro Peel Yağlı Yapışkan Kepek Karşıtı Şampuan
( Şampuan )
Hemen Al

Peeling etkisiyle saç derisini yağdan, kirden ve yağlı kepek pullarından arındırmaya destek oluyor. Mikro tanecikleri ile tüm saçı arındırmaya yardımcı oluyor.

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan

-Hassas ve kaşıntılı saç derisi için Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan:

Hangi Vichy şampuan sana uygun? - 8

Kepek sorunu yanında saç derinde hassasiyet, kaşıntı gibi sorunlar da varsa ihtiyacın olan bakım şampuanı Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan’ın hassas ve kaşıntılı saç derisine uygun olan çeşidi.  Sülfat içermeyen, saç derisini kurutmadan kepekten arındıran bu şampuan, saç derisinin rahatlamasına da yardımcı oluyor. Böylece saçlar daha canlı bir görünüm kazanırken daha yumuşak bir his bırakır.

-Kuru saç derisi için Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan:

Hangi Vichy şampuan sana uygun? - 9

Kepek ve saç derinde kaşıntı sorunu yaşıyorsan, kuru saç derisine uygun Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan’ı kullanabilirsin. Kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı olan bu şampuan gözle görünür kepeği 100%'e kadar gidermeye yardımcı olur. 6 haftaya kadar da yeni kepek oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

-Normal ve yağlı saç derisi için Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan:

Hangi Vichy şampuan sana uygun? - 10

Kepek sorunu olan normal veya yağlı saç derisine sahipsen Vichy Dercos Kepek Karşıtı Şampuan’ı kullanabilirsin. Saç derisinde kepeğe sebep olan dengenin korunmasına yardımcı Selenyum Disülfür teknolojisi ile ilk kullanımdan itibaren kepek görünümünü azaltır.

Yağlı saçlar için:

Vichy Dercos Sebum Karşıtı Şampuan

Hangi Vichy şampuan sana uygun? - 11

Aşırı sebum üretimi ve saç derisindeki dengesizlik yağlı saça neden olur. Yağlı saç sorunu için etkili bakım şampuanlarından biri olan Vichy Dercos Sebum Karşıtı Şampuan, özel yağlanma karşıtı kompleksi ile sebum dağılımını düzenler ve saç derisinin bütünlüğünü korumaya yardımcı olur.

Hassas saç derisi için:

Hangi Vichy şampuan sana uygun? - 12

-Normal ve yağlı saçlar için Vichy Dercos Ultra Yatıştırıcı Şampuan:

Saç derisinde hissedilen sürekli rahatsızlık hissi, kaşıntı, kızarıklık gibi sorunların varsa saç derisi hassasiyetin var demektir. Bu konuda da sana önereceğimiz Vichy şampuanı Dercos Ultra Yatıştırıcı Şampuan. Kullandığın günden itibaren 19 gün içerisinde, saç derindeki rahatsızlık hissini 60%'a kadar azaltır.

-Kuru saçlar için Vichy Dercos Ultra Yatıştırıcı Şampuan:

Saç derisinde rahatsızlık hissi yetmiyormuş gibi bir de saçların kuruysa nemlendirici ve yatıştırıcı özelliğe sahip Vichy Dercos Ultra Yatıştırıcı Şampuan'ı kullanabilirsin. Formülünde Gliserin ve Panthenol ile nemlendiriyor, rahatsızlık hissini ilk kullanımdan itibaren 48 saat süreyle yatıştırıyor.

Paylaş

Hangi Vichy şampuan sana uygun?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vichy Dercos Technique Ultra Yatıştırıcı Şampuan-Kuru Saç Derisi
Vichy Dercos Technique Ultra Yatıştırıcı Şampuan-Kuru Saç Derisi
( Şampuan )
Keşfet
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Vichy Dercos Micro Peel Yağlı Yapışkan Kepek Karşıtı Şampuan
Vichy Dercos Micro Peel Yağlı Yapışkan Kepek Karşıtı Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnceliyoruz: Vichy Dercos Neogenic Şampuan
Vitamin B5 nedir? Saça faydaları nelerdir?
Öneriyoruz: Yıpranmış Saçlar İçin 6 Bakım Ürünü
Durulanmayan saç kremi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Parlak Bir Cilt İçin Kullanabileceğin En İyi 6 Krem Ürün