Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Hasarlı saç rehberi: Güçten düşen, yıpranmış saçları kurtarmak için etkili bakım önerisi!

İşlem gören, hasarlı saçlarını onaracak bakımı açıklıyoruz!

Kalıcı şekillendirme, renklendirme işlemleriyle çok fazla yıpranan, gücünü kaybeden saçların için ne yapacağını bilemiyor musun? Artık saçlarının o yumuşacık, ipeksi dokusundan eser yok değil mi?

Saçlarını kestirmekten başka çare yok gibi görünse de saçlarını gücüne yeniden kavuşturacak, pürüzsüz, yumuşacık olmalarını sağlayacak çok özel bakım önerimiz var! Bizimle beraber keşfetmeye var mısın?

Saçlarının hasar gördüğünü nasıl anlarsın?

Öncelikle saçlarının gerçekten hasarlı olup olmadığını anlamalısın. Eğer son zamanlarda saçlarına kimyasal bir işlem yaptırdıysan (renklendirme ya da kalıcı şekillendirme gibi) ve bu işlem sonrasında saçların eskisi kadar sağlıklı görünmemeye başlamış olabilir. Kimyasal bir işlem yaptırmamış bile olsan, haftada 2-3 kereden fazla saç düzleştirici, maşa, fön makinesi kullanıyorsan, tabii bu aletleri de yüksek ısılarda kullanıyorsan ısı işlemlerinden saçların hasar almış olabilir.

Saçlarının uç kısımlarında kırıklar, çatallaşmalar varsa, saçına dokunduğunda sert bir dokuyla karşılaşıyorsan saçlarında hasar oluştuğunu söylemek zorundayız…

Yıpranmış saçlarındaki hasarı nasıl onarabilirsin?

Öncelikle saçlarının kaybettiği nemi ona geri kazandırmalısın. Saçlarındaki nem dengesini sağladığında saçların eskisinden daha sağlıklı, daha parlak görünecektir. Yapılan işlemler ile yıpranan saçların içten onarılması gerekir, bu konuda da saçlarını içten onaran ve saçın yapısını güçlendiren ProKeratin’den destek alabilirsin.

ProKeratin, kuruluktan uçuşan, kabaran saçlarını kontrol altına alabilmen için nem eksikliğini giderip, saçı pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. ProKeratin içeren Biolage KeratinDose Onarıcı Seri, hasar görmüş saçlarını kurtarabilmen için tercih edebileceğin en etkili bakımlardan!

Biolage KeratinDose Şampuan'ı aşağıda bulabilirsin.

Matrix KeratinDose Şampuan
Biolage KeratinDose Şampuan
( Şampuan )
Salon bul

Sülfat ve paraben içermediği için yıpranmış, kurumuş saçlarını çok nazik şekilde temizler, besler, yumuşatır. Tabii ProKeratin dışında özel ipek özlü formülü de bunda çok etkili. İpek özlerinden oluşan yoğun bakım özelliği ile saçlar neme doyuyor, göz alıcı görünüyor! :)

Seride şampuan, saç bakım kreminin dışında bir de durulanmayan bakım bulunuyor. Ancak yoğun bakım kuaförde başlıyor! Kuaförde uygulanan Yoğun Salon Bakımı sonrasında evde de şampuan, saç kremi ve durulanmayan bakımla tedaviye devam ediyorsun ve hasarlı saçlarının günden güne gücünü geri kazandığını görebiliyorsun!

Biolage KeratinDose Yenileyici Bakım Spreyi'ni aşağıda bulabilirsin.

Matrix KeratinDose Yenileyici Bakım Spreyi
Biolage KeratinDose Yenileyici Bakım Spreyi
( Durulanmayan Bakım Kremi )
Salon bul

İşlemler nedeniyle hasar görmüş saçlarının yumuşacık olmasını istiyorsan, sana en yakın kuaför salonuna buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

Photo credit: Unsplash.com, Pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix KeratinDose Şampuan
Matrix KeratinDose Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Matrix KeratinDose Yenileyici Bakım Spreyi
Matrix KeratinDose Yenileyici Bakım Spreyi
( Durulanmayan Bakım Kremi )
Keşfet
Matrix KeratinDose Bakım Kremi
Matrix KeratinDose Bakım Kremi
( Bakım Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Zarar görmüş, zayıf saçlarını nasıl canlandırıp onarabileceğini açıklıyoruz!
Kuru ve yıpranmış saçların "Bir şampuan kullandım ve hayatım değişti" diyecekleri şampuanı açıklıyoruz!
Kuru ve yıpranmış saçların gizli düşmanı: Köpük
Saçlarını kesmene gerek kalmadan yıpranmış saçlarını çabucak onarabilirsin!
Tümünü Gör
Kendine zaman ayırmanın, saç bakımı yapmanın dayanılmaz mutluluğunu bize kanıtlayan anlar!
Bu testle saç rengini uzun süre canlı tutmak için neler yapman gerektiğini açıklıyoruz!
Alışkanlıkların yüzünden saçlarının kepeklenme ihtimali var mı?
Minimalist bir tarzı olanların favorisi olacak saç modelleri!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Klasik Ruj Renkleriyle Sıra Dışı Makyajlar Yapmanın Yolları