Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Havuz başı davetleri için topuz modelleri

Şimdi, bulduğumuz soruların cevaplarını seninle paylaşma zamanı geldi!

Düğün sezonu başladığına göre havuz başı için saç modellerine bakma zamanı gelmiş demektir. Yaz aylarında havuz başı etkinliklerinin sonu gelmiyor. Neredeyse her hafta karşımıza çıkan havuz başı düğünü, nişanı veya davetiyle ne yapacağımızı bilemez olduk. Havuz başı etkinliklerinde, davetlerde nasıl saç modelleri tercih edilir, hangi modeller daha kullanışlı olur gibi soruların cevaplarını aradık. Şimdi, bulduğumuz soruların cevaplarını seninle paylaşma zamanı geldi!

Ensede topuz

Tecrübelerimize dayanarak söylüyoruz, havuz başı etkinlerinde topuz, kurtarıcı bir saç modeli oluyor. Uçuşan saçlarını kontrol altına alabileceğin nadir saç modellerinden biri olan topuz modeli, havuz başı etkinlerinde rahatça eğlenip dans etmene yardımcı oluyor. Zarif ve klasik bir saç modeli arıyorsan ensede topuz yapmanı öneririz.

Editörün önerisi: Rüzgarın etkisiyle saçlarının dağılmasını önlemek için saç spreyini mutlaka kullanmalısın.

Saç aksesuarı

Havuz başında, doğal temalı düğün ve nişan gibi organizasyonlara çiçekli saç aksesuarı çok yakışıyor. Sen de 2017 yılı geliniysen, saçlarında mutlaka büyük veya küçük çiçekli saç aksesuarı kullanmalısın. Havuz başı düğünü için dağınık topuz modeli ortamın doğallığını yansıtmana yardımcı olacaktır.

Dağınık topuz

Dağınık topuz saç modeli her davette harika görünüyor ama bize sorarsan en çok havuz başı etkinliklerine yakışıyor deriz. Hem modern, hem de zarif havasına bayıldığımız dağınık topuzu orta ve uzun saçlılar rahatlıkla tercih edebilir. Saçlarının daha hacimli ve dolgun görünmesini istiyorsan saçlarını dalgalandırdıktan sonra dağınık bir şekilde topuz yapmanı öneriyoruz. Son olarak sabitleştirici sıkarak hem dalgalarını hem de topuzunu sabitleyebilirsin.

Zarif topuz

2017 yaz düğünleri arasında zarif topuz modelleri oldukça popüler görünüyor. Havuz başı düğününe çok yakışan zarif ve sade topuz modellerini tercih edebilirsin. Topuzuna biraz hareket katmak istersen saç aksesuarlarından yardım alabilirsin. Hem gelin saçında, hem de davetli saç modellerinde bu topuz modelini çok sık görüyoruz, bizden söylemesi!


Photo Credit: Pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Matrix Hold Booster - Ekstra Hacim
Matrix Hold Booster - Ekstra Hacim
( Sabitleyici Jel )
Keşfet
Matrix Texture Builder
Matrix Texture Builder
( Saç Spreyi )
Keşfet
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Ultra Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yapımı aşırı kolay 7 topuz modeli
Ev topuzunun ne kadar cool olduğunun kanıtı 10 görünüm!
Mini test: Hangi topuz modeli senin tarzına uygun?
Sade topuz modelleri 2018
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Coachella Makyajlarını İnceliyoruz: Festival Makyajını Kendin Yap!