Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Hayatı boyunca kısa saç kestirmeyen kadınlar neler kaçırıyor?

Saçlarını kısa kestirmeye hazır mısın?

"Kısa saç mı? ASLA" diyenler ne kadar yanlış düşündüklerini yazının sonunda anlayacaklardır! Kısa saçın keyfini süren kadınlar demek istediklerimizi şimdiden anladılar bile! Hayatın boyunca hiç kısa saç kestirmediysen çok şey kaçırıyorsun demektir. Kış mevsimi yaklaşırken hem yeni bir görünüm, hem de yepyeni bir deneyim yaşamak istiyorsan kısa saç modellerine yakından bakmanı öneririz. Şimdi kısa saç kestiren kadınların en mutlu olduğu maddeleri açıklıyoruz, belki sana da ilham olur. 

1.Rahatlık hissi

Kısa saç demek rahatlık demektir. Saçlarını nasıl şekillendireceğim, nasıl fön çekeceğim gibi dertlerinin olmadığı bir an düşün. Eğer uzun saçların varsa bu gibi sorunları düşünmediğin bir günün bile geçmiyor olabilir. Kısa saçlarda da ise şekillendirme problemi neredeyse yok denilebilir. Tek bir saç köpüğü saçlarının bütün gün kontrol altında olmasına yeterli olacaktır. L'Oréal Paris Studio Line Silk&Gloss köpüğünü avucuna sık ve saçlarına uygula. Kısa saçların rahatlığına alıştıktan sonra uzun saçlara hiç geri dönmek istemeyeceksin. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Bukle Belirginleştirici Köpük

Hemen Al

2.Çabucak hazırlanabilirsin!

Sürekli geç kalıyorsan, belki de suçlusu uzun saçlarındır. Saçlarını şekillendirmek, kontrol altına almak bazı günler çok zor olabiliyor, hele bir de kötü saç günündeysen! Kısa saçların hiç böyle sorunları yok. Saçlarına yıka-kurula, L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle'yi uygula ve işte hazırsın. Eğer özellikle okula veya işe sürekli geç kalmaktan şikayet ediyorsan saçlarını kestirerek hazırlanma süreni yarı yarıya azaltabilirsin. 

3.Yağmur da yağsa, nem de olsa bozulmayan saçlar!

Kısa saçların en sevdiğimiz özelliklerinden biri yağmura, suya karşı dayanıklı olmalıdır. Kısa saçlarına yoğun şekiller, iddialı saç modelleri yapmadığın için saçların yağmurda veya rüzgarda bozulmayacaktır. Yaklaşan kış mevsiminde kolaylıkla kullanabileceğin bir saç modeli arıyorsan kısa saç modellerine bakmanı öneririz.

4.Yaz sıcakları mı? O da ne?

Yaz sıcaklarının keyfini çıkarmak, bunalmadan uzun yürüyüşler yapmak istiyorsan saçlarını kısa kestirmeni öneriyoruz. Saçlarını kısacık kestirdikten sonra güneş seni bir daha rahatsız etmeyecektir. Kısa saçın yaz mevsimindeki bir başka avantajı ise, havuza/denize girdikten sonra hemen kurumasıdır. Uzun saçlılar için yaz tatilleri zorlu olabiliyor. Denizden çıktıktan sonra saçların kuruması bir hayli (!) zaman alıyor. Saçlarını kestirdikten sonra yaz tatillerini keyfine varacağına emin olabilirsin. 

Editörün önerisi: Plaj çantana L'Oréal Professionnel Mythic Oil Canlandırıcı Bakım Yağı'nı atmayı unutmamalısın. Denizden çıktıktan sonra bakım yağını saç boylarına ve uçlarına sürerek denizin olumsuz etkilerinden saçlarını koruyabilirsin.

L'Oréal Professionnel Mythic Oil Canlandırıcı Bakım Yağı'nı aşağıda bulabilirsin.

Oil - Efsane Yağ
L'Oréal Professionnel Mythic Oil - Efsane Yağ

Keşfet

5.Cool görünüm!

Kısa saçlı kadınların ne kadar cool göründüklerinin farkında mısın? Çünkü kısa saçlı kadın kendine güvenir, saçlarının nasıl göründüğüne önem verdiği kadar rahatlığına da önem verir. Bu nedenle kısa saç, kadınlara ayrı bir hava ve cool görünüm sağlar. Sen de görünümünü değiştirmek, baştan aşağı farklı görünmek istiyorsan sadece saçlarını kestirmen yeterli olacaktır.

6.Yüz güzelliğini ortaya çıkarır

Kısa saçlı kadınların hepsi bebeksi yüz hatlarıyla bizi kendilerine hayran bırakıyorlar! Kısa saçın bir başka özelliği de yüz güzelliğini ön plana çıkarmasıdır. Yıllarca fark etmediğin yüz hatların, karakteristik yüz şeklin uzun  saçlarla gizleniyor olabilir. Saçlarını kestirdikten sonra arkadaşlarından bugüne kadar hiç duymadığın iltifatlar alacağına emin olabilirsin. 

7.Bakımı daha kolay!

Uzun saçlarını kısa kestirdikten sonra bir "oh" çekebilirsin :) Saçlarını yıkamak, bakım yapmak sana hiç olmadığı kadar kolay gelecektir. Kısa saçların bakımı uzun saçlara göre çok daha kolaydır. Duştan çıktıktan sonra dolaşan saçlarını açmaya uğraşmak, saçlarının kurumasını beklemek gibi zahmetlerin olmayacaktır.

Saçlarının bakıma ihtiyacı olduğu zaman L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem sayesinde canlı ve parlak saçlara anında kavuşabilirsin. Saçlarını tara ve hazırsın! Saçlarını kısa kestirdikten sonra bize çok teşekkür edeceksin :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Eriyen Tüp Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Herkesten önce sen dene: "Wob" saç trendi
Yıka-çık saçlar: Bu kısa saç modelleri şekillendirme gerektirmiyor!
​Yaza özel kısa saç modelleri
Mini test: Saçlarını kısa kestirmeli misin?
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Annelerimizin Haklı Oldukları 6 Makyaj Tüyosu