Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Hayranları seçti Hande Erçel'in yepyeni saç rengi Bronz Kahve oldu!

Güzel oyuncu Hande Erçel'in yepyeni saç rengine daha yakından bakalım!

Senin de bildiğin gibi güzel oyuncu Hande Erçel, ilk kez saç renginin tamamını değiştirmeye karar vermişti. Ancak bu kararı verirken hangi saç rengini tercih edeceğine bir türlü kararı veremiyordu. Sonunda hayranlarına danışmaya karar verdi ve Hande Erçel'in yeni saç rengi L'Oréal Paris Casting Créme Gloss 680 Bronz Kahve oldu!

Şimdi, Hande'nin yeni saç rengine daha yakından bakmaya ne dersin?

Hande Erçel'in saç rengi değişimi

Güzel oyuncu saç renginin tamamını hayatında ilk kez değiştireceği için, saç renginin doğal görünebileceği, sürekli dip boyası yaptırmak zorunda kalmayacağı bir saç boyasına ihtiyacı vardı… Ve sonunda L'Oréal Paris Casting Créme Gloss ile tanıştı!

Hande Erçel'in saç boyamak ile ilgili tüm çekincelerinden kurtulmasını sağlayan bu saç boyası amonyaksız ve arı sütü içeriği ile saçlara bakım yapıyor. Bu sayede de saçlar boyandıktan sonra süper parlak, süper canlı bir görünüme kavuşuyor ve tabii ki yumuşacık oluyor! Ayrıca sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı olduğu için de dip boya sorunu tamamen ortadan kalkıyor!

Bronz Kahve ona çok yakıştı!

Hande'ye çok yakışan, süper parlak, süper canlı saç rengine hayran olmamak elde değil! Böğürtlen Kızılı, Bronz Kahve ve Bitter Çikolata renkleri içinden takipçileriyle beraber Bronz Kahve rengini seçtiği için çok mutlu olan Hande Erçel'e sence de Bronz Kahve çok yakışmamış mı? Güzel oyuncu da bu durumu şöyle açıklıyor: "Sonucu o kadar çok beğendim ki uzun bir süre bu rengi kullanmak istiyorum. Bence L'Oréal Paris Casting Créme Gloss ile saçını boyamayı düşünenleri artık hiçbir şey durduramayacak!"

Bronz Kahve hem altın hem de hafif kızıl yansımaların olduğu çok modern bir karışım. Eminiz ki bu saç rengi önümüzdeki sezonun en trendy saç renklerinden biri olacak!

Biz de Hande'nin yeni saç rengini çok beğendik ve hatta hemen denemeye bile karar verdik! Sen de saçlarının süper parlak bir renkte olmasını istiyorsan L'Oréal Paris Casting Créme Gloss'u denemeye ne dersin?

Photo credit: L'Oréal Paris

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bronz kahve saç rengini tercih etmek için 5 neden
​Hande Erçel'le tanışmak isteyenler buraya!
Bu seneye damga vuracak saç rengi: Bronz Kahve!
​Arı sütü içeren, amonyaksız saç boyasının özellikleri
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Likit Fondöten Nasıl Kullanılır?