Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Hazırlanma hızını yarıya düşürecek saç maşası rehberi

Sabahları daha çabuk hazırlanmaya ne dersin?

Sabahları hazırlanmak herkes için çok zor olsa gerek! Özellikle sabah saatlerinde saçlarımızı düzleştirmek, maşa yapmak gerçekten alkışı hak eden bir davranış. İşe veya okula geç kalmayı göze alıp yaptığımız bu işlemleri daha da hızlandırmak istemez misin? Saç maşasına dair bilmen gereken her şey bu yazıda, okumaya devam et!

Saçlarını tarama

Saçlarını maşa yapmadan önce taramanı önermiyoruz. Çünkü eminiz sen de bizim gibi doğal saç modellerini seviyorsun. Saçlarının doğal ve havalı görünmesi için maşadan önce saçlarını taramamalısın.

Editörün önerisi: Saçlarının tamamını kıvırdıktan sonra daha doğal bir görünüm için geniş dişli bir tarak ile tarayabilirsin.

Maşa yönü

Saçlarının önünü her zaman dışarı doğru kıvırmalısın. Saçlarının geri kalan kısımlarını ise içeri doğru kıvırabilirsin. İçeri doğru kıvırmak hem sana daha kolay gelecektir, hem de daha doğal duruyor. Saçlarının önünün daha havalı durması için dışarı doğru şekillendirmelisin.

Tel toka yardımı

Küçük tel tokaların kahramanlığını unutmamalıyız. Saçlarının tamamını kıvırdıktan sonra, dalgaların yönüne doğru saçlarını bur ve saç derine tel toka yardımı ile tuttur. Saçların bu haldeyken saç kurutma makinası ile saçlarına sıcak hava ver. Tel tokalar açtığında göreceğin dalgalara inanamayacaksın. Bu yöntem ile daha kalıcı sonuçlar alabilirsin.

Editörün önerisi: Saçlarını kıvırmadan önce saç bakım yağı uygulayarak gün boyu parlak ve dalgalı saçlara daha kolay ulaşacaksın.

Düzleştirici kullan

Saç maşası yerine düzleştirici kullanabileceğini biliyor muydun? Özelikle uzun bob saç kesimine sahip olan kadınlar, saçlarını maşa yerine düzleştirici ile kıvırmalılar. Çok daha kolay olduğunu gördüğünü bize teşekkür edeceksin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Oil - Efsane Yağ
Oil - Efsane Yağ
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Kérastase Mousse Bouffante Köpük
Kérastase Mousse Bouffante Köpük
( Şekillendirici )
Satın Al
Matrix Volume Builder - Hacim Veren Saç Köpüğü
Matrix Volume Builder - Hacim Veren Saç Köpüğü
( Saç Köpüğü )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saç Maşası Kullanırken Yapılan Hatalar
Kısa saça maşa nasıl yapılır?
​Maşa ve bigudi kullanmadan hacimli bukleler elde etmenin 6 yolu
​Mezuniyetlerin vazgeçilmezi su dalgalı saç modeli nasıl elde edilir?
Tümünü Gör
Marjinal gelinlere özel: Renkli saçlarınla büyüleyici bir gelin ol!
Kötü bir saç kesimiyle saçların uzayana kadar nasıl başa çıkabilirsin?
Colorista Hair Makeup ile Rengârenk Yaz Görünümleri: Melodi Elbirliler’in Yaz Stili
Melodi Elbirliler’in saç makyajı sırrını öğreniyoruz!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyajcom Temmuz Favorileri