Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Hem çekici hem de gizemli görünüm: Dalgalı kızıl saçlar

Kızıl saçlarını harika şekilde ortaya çıkartacak dalgalı saç modellerine göz atmaya ne dersin?

Kızıl saç rengini hepimiz çok beğeniyoruz! Bakır, ateş rengi, koyu kırmızı gibi kızılın her tonundaki saç renkleri çoğumuzun favorisi. Aynı zamanda asla yükselen trendlerden düşmeyecek bu saç rengini sen de mi denemeye karar verdin? Yoksa çoktan saçını kızıl tonuna boyadın mı? Eğer saçını boyadıysan sana ilham verecek, saçını kızıla boyamaya karar verme aşamasındaysan da seni kesinlikle teşvik edecek bir saç modeli var, dalgalı kızıl saçlar!

Harika kızıl saçlar için muhteşem dalgalar

Kızıl saç rengini en güzel şekilde ortaya çıkartan saç modeli bizce kesinlikle dalgalı saçlar. Dağınık dalgalar, yumuşak dalgalar, hareketli dalgalar ya da plaj dalgaları! Bu 4 farklı dalgalı saç modeliyle kızıl saçlarını süslemeye ne dersin?

-Dağınık dalgalar

Bohem görünümlü dağınık dalgalar sende çok cool görünmüyor mu? Kızıl saçlara çok yakışacak bu görünümü oluşturmak da aslında çok kolay! Saçlarını ensende toplayıp düşük bir atkuyruğu oluştur ve lastik tokayla sabitle. Ardından geniş uçlu bir maşayla atkuyruğunu tutam tutam şekillendir. Tüm saçını şekillendirdikten sonra atkuyruğunu aç ve dalgaları dağıt. İşte bu kadar!

-Yumuşak dalgalar

Yumuşacık görünen, iri dalgalar eminiz ki senin kızıl saç renginle de çok güzel bir uyum yakalayacak! Bu saç modeli için ihtiyacın olan saç bakım yağı ve geniş uçlu maşa. Nemli saçlarına bakım yağı uyguladıktan sonra saçlarını iyice kurut ve iri tutamlar alarak saçlarını geniş uçlu maşayla şekillendir. Son olarak da tekrar bakım yağı uygula ve yumuşacık dalgaların hazır!

-Hareketli dalgalar

Muhteşem bir saç rengi, muhteşem bir saç modeliyle birleşince ortaya tabii ki süper bir görünüm çıkıyor! Hareketli dalgaları oluşturmak için yuvarlak fön fırçası ve fön makinesi sana yeter! Saçlarını ön, arka ve tepede olmak üzere 3 tutama ayır ve bu tutamları ayrı ayrı yuvarlak fırçasına sarıp, kurutmaya başla. Ardından saçını yandan ayır ve ta daa!

-Plaj dalgaları

Denizden çıkmış gibi görünen plaj dalgalı saç modellerine bayılıyoruz! Bu görünüme ulaşmak için ise illa denize girmene gerek yok! Saçlarına şekillendirici köpük uyguladıktan sonra saçının gürlüğüne göre 10-15 adet minik örgü oluştur ve fön makinesi ile örgüleri kurut. Ardından saçlarını aç ve dalgalarının tadını çıkar!

Photo credit: Getty Images

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 4.60 Yoğun Koyu Kızıl
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 4.60 Yoğun Koyu Kızıl
( Saç Boyası )
Satın Al
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.4 Sultan Bakırı
Garnier Color Naturals Saç Boyası 7.4 Sultan Bakırı
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Intense Saç Boyası 7.43 Tarçın Bakır
Excellence Intense Saç Boyası 7.43 Tarçın Bakır
( Saç Boyası )
Satın Al
Excellence Intense Saç Boyası 6.66 Yoğun Kızıl
Excellence Intense Saç Boyası 6.66 Yoğun Kızıl
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Doğal dalgalı saç modellerini kolayca elde etmenin yolları!
Uzun süre kalıcı dalgalı saç modeli için 5 ipucu
Dalgalı saçlar için hızlı ve kolay saç modelleri
Alp Kavasoğlu ve Şule Karaok ile 1920’ler saçı nasıl yapılır?
Tümünü Gör
Asi, kabarık, kıvırcık saçlar için "bukle dostu" saç bakım ürünleri
Makyaj tercihlerine göre saç renginin nasıl olması gerektiğini açıklıyoruz!
Bu trende karşı koyamıyoruz: Platin bob saçlar!
​Kabarık, elektriklenen ve şekil almayan saçlar hangi saç kesimlerini kullanmalı?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyaj Şehirde: Cansu Akın’ın New York Moda Haftası Makyaj Çantası