Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Hep hayalini kurduğun gür, yoğun ve daha çok görünen saçlara nasıl ulaşabilirsin?

İstediğin saç görünümü artık yalnızca hayallerinde kalmayacak!

Saçlarımızla ilgili hayaller kurduğumuzda gözlerimizin önüne ilk gelen görünüm gür, dolgun ve yoğun saçlar oluyor. Ama ne yazık ki bu bir hayal… Hatta bu nedenle modellerin, ünlü yıldızların gür saçlarına birazcık kıskanarak baktığımız doğrudur!

Bu durum bize hayal gibi gelirken aslında doğru ve düzenli bakımlarla seyrek saçlarımızın daha gür ve yoğun olmasını sağlayabiliriz. Hemen öğrenmeye hazır mısın?

Gür ve güçlü saçlar hayal değil!

Az önce de dediğimiz gibi doğru saç bakım ürünleriyle düzenli olarak bakım yaptığında hep hayalini kurduğun gür saçlara ulaşabilirsin. Seni daha fazla meraklandırmadan hangi ürünle bu bakımı yapabileceğini açıklayalım: Vichy Dercos Densi-Solutions bakım serisi.

Bu seride şampuan, saç bakım kremi ve serum olarak 3 ürün bulunuyor; ürünlerin hepsinin içerikleri saçlarının daha çok ve gür görünmesi için hizmet ediyor. Özellikle serumun içerisinde bulunan Resveratrol ve Stemoxydine yeni saç oluşumuna destek olurken saç tellerinin kalınlaşmasını da sağlıyor. Tabii tüm bunlar olurken Densi Solutions Saç Kremi ise saçlarını kökten uca onarıyor ve bakım yapıyor.

Tüm seride bulunan Rhamnose ise anti-aging özelliği ile saç büyümesini hızlandırıyor, saçı onarıyor. Serideki tüm içerikleri açıkladığımız yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsin.

Ürünün saçlara etkisi nedir?

Densi-Solutions serisini ilk deneyenlerden olarak biz de çok memnun kaldığımızı söylemeliyiz. Saçta seyrelen kısımların gürleştiğini ve yeni saçların büyümeye başladığını gözlemledik. Saç yoğunluğu, seriyi kullandıkça günden güne daha da çok artıyor. Hatta bizce bu etkiyi seriyi kullanmaya başladığın günden itibaren fark edebilirsin. 

Nasıl uygulanıyor?

Şampuanı saç derine masaj yaparak, saç bakım kremini ise saç uçlarına yoğunlaşarak uygulayabiliyorsun. Densi-Solutions Serum’u ise saçı bölgelere ayırıp her ayrıma spreyleme yaparak uygulayabilirsin. Sonrasında da hafifçe masaj yaparak saç derine nüfuz etmesine yardımcı olabilirsin.

Günlük olarak serumu kullanmaya devam edebilirsin. Ayrıca durulamaya gerek olmadığını da söylemeyi unutmayalım.

Vichy Dercos Densi Solutions Serum'u aşağıda bulabilirsin.

Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
Vichy Dercos Densi-Solutions Serum

İncele

     

Ünlü yıldızların saçlarına imrenmen için bir neden yok; sadece hareket geçip doğru bakıma başlaman gerekiyor. Seyrek saçlarını gürleştirmek ve daha kalın telli olmasını sağlamak için Vichy Dercos Densi-Solutions bakım serisine gönül rahatlığıyla güvenebilirsin :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Vichy Dercos Densi-Solutions Saç Kremi
Vichy Dercos Densi-Solutions Saç Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saçlarını dolgun görünüme kavuşturmanın sadece bakımlarla ya da ürünlerle ilgili olmadığını biliyor muydun?
Sonbahar bakımı: Daha yoğun, daha güçlü ve daha çok görünen saçlar için sana özel önerilerimiz var!
Hacimsizlik mi? Dökülme mi? Testi çöz, saç problemine uygun bakımı kazan!
Saçların zayıf ve ince telli ise ihtiyacın olan bakım hangisi?
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Bahara Uygun En Popüler Maybelline New York Rujlar