Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
16/10/2017
Saç Sırları
360 38

Her saçın ihtiyacı farklı: Peki, senin saçının neye ihtiyacı var?

Ece Y.

Saçlarının ihtiyacı olan bakımı bulmaya var mısın?

Her saçın ihtiyacı farklı: Peki, senin saçının neye ihtiyacı var? Her saçın ihtiyacı farklı: Peki, senin saçının neye ihtiyacı var?
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Saçlarımız hakkında en sık yaptığımız hatalardan biri saçlarımızın ihtiyacını bilmeden, yanlış saç bakım ürünlerini kullanmak. “Saçlarıma o kadar bakım yapıyorum, bir sürü ürün kullanıyorum ama bir düzelme olmuyor…” diye düşünüyorsan, nedeni yanlış bakımları kullanman. Peki, saçlarının nelere ihtiyacı olduğunu nasıl belirleyebilirsin?

Saçlarının neye ihtiyacı var?

Her saçın ihtiyacı farklı: Peki, senin saçının neye ihtiyacı var?

Saçlarımızın birden fazla ihtiyacı olabilir. Yani saçların hem güçsüz, hem de yoğunluk kaybı yaşıyor olabilir ya da saçların hem boyalı, hem de kuru olabilir. Önemli olan bu ihtiyaçları belirleyip, bu iki ihtiyaca da uygun bir saç bakımı edinmek.

Saçlarının neye ihtiyacı olup olmadığını bizce en iyi kuaförün bilebilir. Bu nedenle ilk yapman gereken kuaförüne danışıp saç analizi yaptırmak. Kérastase danışman kuaförlerinde yapılan saç analizinden sonra kuaförünün paylaştığı saç bakım önerileriyle yeniden sağlıklı saçlara kavuşabilirsin.

Saçlarının ihtiyaçlarına özel bakım

Her saçın ihtiyacı farklı: Peki, senin saçının neye ihtiyacı var? - 1

Bu analiz işleminden sonra kuaförün saçlarının ihtiyaçlarına uygun Kérastase Fusio-Dose bakımları seçer. Bu bakımlar saçının birincil ve ikincil ihtiyaçlarına uygun şekilde seçilir.

Fusio-Dose bakımlarında kuru, boyalı, yıpranmış ve yoğunluk kaybı yaşayan saçlara özel konsantre bakımın yanında bir de parlaklık veren, hacim sağlayan, kırılmaları önleyen, besleyen ve disiplin altına alan Booster bakım bulunuyor.

Booster ve konsantre bakım birleşince de saçlarının ihtiyacına özel saç bakımı ortaya çıkıyor! Yalnızca kuaför salonunda değil, evde de Fusio-Dose bakımlarını uygulamaya devam edebiliyorsun. Yani evdeki saç bakım rutinine Fusio-Dose bakımına kuaförde başlayıp evde sürdürebiliyorsun.

Kuaförünün sana önerdiği booster ve konsantre bakım Fusio-Dose Ev Kullanım Kiti’nde buluşuyor. Sana kalan ise booster bakım tüpünü konsantre bakımla karıştırıp uygulamak.

Spreyin kapağını kapat, çalkala, uygula ve durula. İşte bu kadar kolay!

Kérastase Fusio Dose Ev Kullanım Kiti'ne aşağıya tıklayarak ulaşabilirsin.

Her saçın ihtiyacı farklı: Peki, senin saçının neye ihtiyacı var? - 5
Kérastase Fusio Dose Ev Kullanım Kiti

Keşfet

Fusio-Dose Ev Kullanım Kiti’ne sahip olmak ve saçlarının ihtiyacı olan bakımı bulmak için buraya tıklayıp sana en yakın kuaför salonuna ulaşmaya ne dersin?


Photo credit:istockphoto.com

Paylaş

Her saçın ihtiyacı farklı: Peki, senin saçının neye ihtiyacı var?
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Fusio Dose Ev Kullanım Kiti
Kérastase Fusio Dose Ev Kullanım Kiti
( Bakım )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnceliyoruz: Vichy Dercos Neogenic Şampuan
Vitamin B5 nedir? Saça faydaları nelerdir?
Öneriyoruz: Yıpranmış Saçlar İçin 6 Bakım Ürünü
Durulanmayan saç kremi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Erkek Çocuk Amerikan Saç Kesim Modelleri
Kız Çocuk Kısa Saç Kesim Modelleri
Dökülen saç geri çıkar mı?
Buzul sarısı saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Süper Kahraman Makyajı: Maybelline Marvel Koleksiyonu