14/12/2017
Saç Sırları
360 38

Her zaman trend olacak 11 saç modeli

Cansu G.

Bu saç modellerinin modası asla geçmiyor!

Her zaman trend olacak 11 saç modeli Her zaman trend olacak 11 saç modeli
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Bazı saç modelleri hayatımıza girer ve çıkar. Bazı saç modelleriyse saç trendlerinin başına yerleşir ve asla gitmez. İşte her zaman kullanabileceğin, modası geçmeyen saç modelleriyle karşındayız. Modası geçti mi tereddütü yaşamayacağın saç modelleriyle her daim göz alıcı görünebilir, bütün gözleri saçlarında toplayabilirsin. Her saç boyuna yakışan bu saç modellerini en kısa sürede denemeni öneriyoruz.

Salaş dalgalar

Her zaman trend olacak 11 saç modeli

Her zaman trend olan saç modellerinin başında salaş dalgalar geliyor. Özellikle uçlara doğru yoğunlaşan dalgalar oldukça doğal bir görünüm sağlıyor. Bu saç modelini hem günlük hem de gece makyajında tercih edebilir, oldukça havalı görünebilirsin. Saçlarının gün boyu sabit görünmesi için dalgalarını saç spreyiyle sabitlemeyi unutmamalısın.

Ensede at kuyruğu

Her zaman trend olacak 11 saç modeli - 1

En klasik ve elegan saç modellerinden biri de ensede at kuyruğudur. Önemli iş toplantılarında veya akşam yemeklerinde ensede at kuyruğu yaparak bütün havanı anında değiştirebilirsin. Eğer kıvırcık saçların varsa saçlarını L'Oréal Professionnel Tecni Art Full Volume Şekillendirici Saç Köpüğüyle dolgunlaştırıp sonrasında at kuyruğu yapmalısın. Düz saçların varsa sadece bakım yağı sürmen yeterli olacaktır.

Geriye taranmış saçlar

Her zaman trend olacak 11 saç modeli - 2

Önemli bir davete giderken yapabileceğin en havalı saçlardan biri yeriye taranmış saç modelidir. Bu saç modelini en pratik şekilde elde etmek için saç jölesinden yardım almalısın. L'Oréal Paris Studio Line Out of Bed Saç jölesi kullanarak ıslak ve göz alıcı bir stil elde edebilirsin. Bu saç stiliyle birlikte maskülen bir pantolon-ceket takımı harika görünecek. 

Boğazlı kazak-uzun saç uyumu

Her zaman trend olacak 11 saç modeli - 3

Kışın en sevdiğimiz tarafı boğazlı kazak giymektir. Sıcacık boğazlı kazakların içinde saçlarını bırakarak oldukça modern bir hava yakalayabilirsin. Özellikle uzun saçlılara çok yakışan bu stil seni tam bir ikon gibi gösterecek. Saçlarının önünden küçük saç tutamları çıkararak daha salaş bir görüntü yaratabilirsin.

Kıvırcık saç modeli

Her zaman trend olacak 11 saç modeli - 4

Kıvırcık saçların modası asla geçmiyor. Eğer dalgalı saçların varsa ince saç maşasıyla kıvırcık görünümünü arttırabilir, daha sempatik görünebilirsin. Arkadaşlarınla birlikte gideceğin partilerde bu saç modelini tercih ederek herkesi şaşırtabilirsin. Bu saç modeli özellikle orta boy saçlara çok yakışıyor!

Sütçü kızı örgüsü

Her zaman trend olacak 11 saç modeli - 5

Nam-ı diğer milkmaid braid yani sütçü kızı örgüsü en popüler örgü modellerinden biri. Siyah beyaz filmlerde bile karşımıza çıkan bu örgü modeli günümüzde de çok popüler! Bu saç modeli özellikle uzun saçlarda harika duruyor. Sütçü kızı örgüsünü yaptıktan sonra saçlarının aralarından ince saç tutamları çıkarmayı unutmamalısın. 

Kaküllü bob saç kesimi

Her zaman trend olacak 11 saç modeli - 6

Tartışmasız en havalı saç kesimlerinden biri kaküllü bob kesimidir. Hem modern, hem de klasik bir havası olan  bu saç kesimini hala denemediyseniz en kısa sürede denemelisiniz. Bob saç kesimi en çok doğal saç renkleriyle uyum sağlıyor. Saç renginde bir değişiklik yapmak istiyorsan Garnier Color Naturals 6.34 Altın Kumral saç rengiyle hem ışıl ışıl hem de doğal görünen saç rengine kavuşabilirsin. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Her zaman trend olacak 11 saç modeli - 7
Garnier Color Naturals Saç Boyası 6.34 Altın Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Yüksek topuz

Her zaman trend olacak 11 saç modeli - 9

Kırmızı halıda da sık sık gördüğümüz yüksek topuz modelinin modası asla geçmiyor. Seni olduğundan daha uzun ve zayıf gösterecek bu saç modelini özel davetlerde mutlaka denemelisin. Saçlarını sıkı yüksek topuz yaptıktan sonra L'Oréal Professional Fix Design saç spreyiyle sabitlemeyi unutmamalısın.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Her zaman trend olacak 11 saç modeli - 10
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
( Saç Spreyi )
Keşfet

Bandanalı saç modelleri

Her zaman trend olacak 11 saç modeli - 12

Hem nostaljik hem de modern bir havası olan saç bandanalarını çok seviyoruz. Güneşli havalarda içimizi ısıtan bandanalarla saçlarına kolaylıkla şekil verebilirsin. Özellikle kötü saç günlerinde bandana kullanarak dakikalar içinde hazır olabilirsin.

Ensede topuz

Her zaman trend olacak 11 saç modeli - 13

En klasik ve etkileyici saç modellerinden biri de ensede topuz modelidir. Her daim kusursuz görünen ensede topuz modeli sarı saçlara çok yakışıyor. Saçlarında hem modası geçmeyen bir saç modeli, hem de yeni bir görünüm istiyorsan açık sarı saç rengini deneyebilirsin. Garnier  Çarpıcı Renkler Saç Boyası 110 Ekstra Açık Elmas Sarısı renginin sana çok yakışacağını şimdiden tahmin edebiliyoruz :)

Balıksırtı örgü

Her zaman trend olacak 11 saç modeli - 14

Saçlarında enerjik ve canlı bir saç modeli istiyorsan hiç düşünmeden balıksırtı saç örgüsü yapmalısın. Hem okulda, hem de arkadaş buluşmasında tercih edebileceğin bu saç modeli sayesinde arkadaş grubunda bütün gözler saçlarında olacaktır.

Paylaş

Her zaman trend olacak 11 saç modeli
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 110 Ekstra Açık Elmas Sarısı
Garnier Çarpıcı Renkler Saç Boyası 110 Ekstra Açık Elmas Sarısı
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
L'Oréal Paris Studio Line Out Of Bed Kavanoz Jöle
( Krem Jöle )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
En beğenilen 25 salık saç modeli
En beğenilen 25 salık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
Dağınık saç modelleri: En şık 50 dağınık saç modeli
En beğenilen bebek saç modelleri
En beğenilen bebek saç modelleri
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Bu kına saç modellerini görmeden kına gecesi yapmayın!
Tümünü Gör
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Rengi açılmış saçlar için en iyi bakım önerileri!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Kıvırcık saçlar için en iyi bukle belirginleştiren kremi seçtik!
Gül suyunun saça faydası nedir?
Gül suyunun saça faydası nedir?
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Büyülü Kahve Saç Rengiyle Herkesi Büyüle!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyaj çantanı kışa nasıl hazırlarsın?