15/02/2018
Saç Sırları
360 38

Herkese yakışan saç renkleri

Ece Y.
Herkese yakışan saç renkleri Herkese yakışan saç renkleri
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Herkese yakışacak saç rengini mi arıyorsun? Bazı saç renkleri vardır ki herkeste kusursuz görünür, herkese yakışır! Bizce, canlılığı ve çekiciliği ile herkesin havasını değiştiren bu harika saç renkleriyle artık senin de tanışmanın zamanı geldi. Saçlarında yeni ve canlı bir renk arıyorsan, birazdan önereceğimiz saç renkleriyle risk almadan, harika bir görünüm yakalayabilirsin.

Herkese yakışan saç renkleri arasından kendine uygun olanı seç ve yeni saç renginle ışılda!

Sezonun en trend saç renkleri

Herkese yakışan saç renkleri

Bu senenin en trend saç renklerini öğrenmek ister misin? Hem herkese yakışacak hem de çok trend görünecek renklerin başında kumral  tonları geliyor. Kumral saç rengi herkese yakışan saç renklerinden biri. Türk kadınlarına yakışan saç renklerinden biri olan sıcak kumral, parlak kumral ve küllü kumral saç renklerini en kısa sürede denemeni öneririz.

Herkese yakışan saç renkleri - 1

Sıcak kahve tonları, çikolata kahvesi ve kızıl kahve gibi tonlar da Türk kadınlarının ten rengine çok yakışıyor. Risk almadan saçlarında yeni bir görünüm kazanmak isteyenler bu senenin modası olan mocha kahve ve bakır kahve renklerini deneyebilirler. 

1.Kumral saç renkleri

Herkese yakışan saç renkleri - 2

Kumral saç rengi son yılların en trend saç renklerinin başında geliyor. Kumral saç rengi, nötr ve ara bir ton olduğu için her ten rengi ile farklı bir uyum yakalar. Bu uyum sayesinde de her ten rengine yakışır.

Herkese yakışan saç renkleri - 3

Editör önerisi: Özellikle son dönemde yükselen bir trend var: Küllü saç renkleri! Küllü saç renkleri arasında ise bu sezon en çok küllü kumral çıkıyor. Küllü Kumral saç renkleri de bizce her ten rengine yakışan tonlardan. Bizim favorimiz ise L'Oréal Paris Excellence Cool Créme 7.11 Ekstra Küllü Kumral ve 6.11 Ekstra Küllü Koyu Kumral.

L'Oréal Paris Excellence Cool Créme 7.11 Ekstra Küllü Kumral saç rengini aşağıda bulabilirsin.

Herkese yakışan saç renkleri - 4
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

İçerisindeki ekstra küllü yansımalarıyla saça bambaşka bir görünüm sağlayan Cool Créme, aynı zamanda Mor Teknolojisi'ne de sahip. Kutunun içerisinde mor şampuan ve mor maske de bulunuyor. Böylece saçın boyandıktan sonra sıcak yansımalardan nötralize olması sağlanıyor, istenmeyen turuncu yansımalar engelleniyor. Süper değil mi? :)

Herkese yakışan saç renkleri - 6

Saçlarında doğal ve ışıltılı bir renk arıyorsan doğal kumral tam da senin rengin olabilir! Saçlarının boya olduğunu kimse anlamadığı ama aynı zamanda da kimsenin gözlerini üzerinden alamadığı doğal bir kumral tonu için de Garnier Color Naturals'ın Doğal Tonlar Koleksiyonu'ndaki kumral saç renklerinden yardım almanı öneririz.

Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 7N Doğal Kumral rengini aşağıda bulabilirsin.

Herkese yakışan saç renkleri - 7
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 7N Doğal Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Garnier Color Naturals'ın kumral tonları o kadar doğal yansımalara sahip ki çevrendekiler saçının boya olduğunu anlayamayacak! :) Aynı zamanda formülündeki besleyici yağlar ile saçı renklendirirken besliyor. Böylece saç rengi daha zengin, daha yoğun ve uzun süre kalıcı oluyor. Garnier Color Naturals kumral tonları sayesinde kumral saç renginin sende ne kadar güzel duracağını deneyimlemiş olacaksın!

Herkese yakışan saç renkleri - 9

Saçlarını kumral renge boyadıktan sonra şekillendirmek için çok fazla zaman harcamana gerek yok çünkü kumral çok doğal bir saç rengi. Yani doğal ışıltısıyla yeterince göz kamaştırıyor. Bu nedenle duştan çıktıktan sonra saçlarını uzun uzun şekillendirmene gerek yok. Saçlarının rengi zaten herkesin ilgi odağı olacak. :)

Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 6N Doğal Koyu Kumral rengini aşağıda bulabilirsin.

Herkese yakışan saç renkleri - 10
Garnier Color Naturals Doğal Tonlar Koleksiyonu 6N Doğal Koyu Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al
Herkese yakışan saç renkleri - 12

Kısacası ister esmer, ister açık tenli ya da buğday tenli ol kumral saç rengi tonları senin ten renginle uyum sağlayacaktır.

2.Çikolata kahve saç renkleri

Herkese yakışan saç renkleri - 13

Çikolata kahve saç rengi içerisinde hem dore hem de akaju dediğimiz kestane tonlarında yansımalara sahip olduğu için her cilt tonuna yakışan saç renklerinden

Özellikle de saçlarında canlı görünen bir renk arıyorsan çikolata kahve saç rengine mutlaka bir şans verebilirsin. İçerisindeki ışıltılı yansımalar sayesinde saçların olduğundan çok daha parlak görünecek. L’Oréal Paris Excellence Creme 6.35 Çikolata Kahvesi ile sıcacık bir görünüme kavuşabilirsin.

Herkese yakışan saç renkleri - 14

Eğer beyaz ten renginle kontrast oluşturacak bir renk arıyorsan veya esmer, buğday ten rengine ışıltı katacak doğal bir renk arayışındaysan çikolata kahve bizce senin için ideal!

3.Küllü sarı saç renkleri

Herkese yakışan saç renkleri - 15

Küllü yansımalara sahip saç renkleri çoğunlukla buğday ve esmer tenlilere, sarı saç renkleri de beyaz tenlilere çok yakışıyor. Bu nedenle küllü yansımanın ve sarı saç renginin birleştiği küllü sarı her ten rengine uygun. Yani "Saçlarımda sarı tonlarını görmek istiyorum ama bana yakışır mı emin değilim?", diye endişeleniyorsan küllü sarı saç rengi tam sana göre. Saçlarının doğal ışıltısını ön plana çıkarırken sarı tonlarının keyfine varabilirsin :)

Herkese yakışan saç renkleri - 16

Doğal bir küllü sarı saç rengi arayışında olanlara harika bir önerimiz var! L'Oréal Paris Casting Creme Gloss 810 Parlak Küllü Sarı saçlarında doğal bir görünüm bırakır ve aynı zamanda saç boyaı kutusunun içindeki besleyici saç maskesi sayesinde saçlarını yumuşacık yapar. Bizce deneyip, farkı hemen görmelisin! :)

L'Oréal Paris Casting Creme Gloss 810 Parlak Küllü Sarı rengini aşağıda bulabilirsin.

Herkese yakışan saç renkleri - 17
Casting Crème Gloss 810 Parlak Küllü Sarı
( Saç Boyası )
Hemen Al

4.Kızıl kahve saç renkleri

Herkese yakışan saç renkleri - 19

Sıcak saç renklerinin yükselişi devam ediyor! Sıcak saç renkleri arasında bizim favorimizlerinden biri ise kızıl kahve! Normalde kızıl tonları daha çok beyaz ten renklerine yakışırken, kahve tonları daha çok koyu tenliler tarafından tercih ediliyor. Ancak bu iki renk birleşince ortaya çıkan kızıl kahve, hem açık, hem de koyu tenlilere çok yakışıyor. Her tene yakışan saç renklerinden kızıl kahve saçlarınla göz alıcı görüneceğini şimdiden tahmin edebiliyoruz.

Herkese yakışan saç renkleri - 20

Saç renginde iddialı bir değişikliğe gitmek istiyor ama çok da fazla risk almak istemiyorsan da kızıl kahve doğru bir tercih olacaktır. L'Oréal Paris Excellence Creme Saç Boyası 5.62 Nefis Kızıl Kahve bizce her ten renginde nefis görünüyor :)

Herkese yakışan saç renkleri - 21

Saçlarını bu renge boyadıktan sonra, dip boyası yapacak vakit bulamadığın zamanlara özel harika bir önerimiz var! L'Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar için Anında Kapatıcı Sprey'in Kızıl Kahverengi rengi sayesinde 3 saniyede saç diplerindeki beyazları gizleyebilirsin. 

5.Mocha kahve saç renkleri

Herkese yakışan saç renkleri - 22

Saçlarında yumuşak görünümlü bir kahve saç rengi arıyorsan mocha kahve tonuna ne dersin? Esmer tenden açık tene kadar her ten renginde oldukça sıcak bir etki yaratan bu rengi biz de çok seviyoruz! 

Herkese yakışan saç renkleri - 23

Kahve tonları genelde esmer ve buğday tenliler tarafından tercih edilse de mocha kahve çok yumuşak ve doğal görünümlü olduğu için açık tenlilere de yakışıyor. İçerisinde hem küllü, hem de dore yansımalar bulunuyor. Saçlarında yeni ama daha natürel bir görünüme hazırsan mocha kahve saç rengine en kısa sürede bir şans vermelisin. Denedikten sonra pişman olmayacağına eminiz :)

6.Siyah saç renkleri

Herkese yakışan saç renkleri - 24

Yoksa siyah saç renginin sadece esmerlere yakıştığını mı sanıyordun? Tamamen yanıldığını sana söylemeliyiz! :) Siyah saç renkleri, aslında her ten rengiyle uyum sağlayan saç renklerindendir. Özellikle doğal bir siyah saç rengi elde ettiğinde çok havalı bir görünüm sağlar. Siyah saç rengine ulaşmak konusunda bizim favorilerimizden biri ise Garnier Color Naturals 1 Siyah saç rengi. Siyah saç renginin doğal görünümlü bu hali, eminiz ki senin de favorilerinden olacak. :)

Garnier Color Naturals 1 Siyah saç rengini aşağıda bulabilirsin.

Herkese yakışan saç renkleri - 25
Garnier Color Naturals 1 Siyah
( Saç Boyası )
Hemen Al

Paylaş

Herkese yakışan saç renkleri
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 6.11 Ekstra Küllü Koyu Kumral
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 6.11 Ekstra Küllü Koyu Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Kumral
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kahverengi Saçlar
Magic Retouch Kapatıcı Sprey - Kahverengi Saçlar
( Saç Spreyi )
Satın Al
Garnier Color Naturals 5 Açık Kahve
Garnier Color Naturals 5 Açık Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Garnier Çarpıcı Renkler serisini inceliyoruz!
Garnier Çarpıcı Renkler serisini inceliyoruz!
Krem saç boyası nedir, nasıl kullanılır?
Krem saç boyası nedir, nasıl kullanılır?
Evde kıvırcık saç boyama rehberi: Adım adım kıvırcık saç nasıl boyanır?
Evde kıvırcık saç boyama rehberi: Adım adım kıvırcık saç nasıl boyanır?
Beyaz saç kapatıcı nedir, nasıl kullanılır?
Beyaz saç kapatıcı nedir, nasıl kullanılır?
Tümünü Gör
Pembe saç boyası: Nasıl Kullanılır, Saç Nasıl Pembe Yapılır?
Pembe saç boyası: Nasıl Kullanılır, Saç Nasıl Pembe Yapılır?
Deniyoruz: Kérastase Curl Manifesto
Deniyoruz: Kérastase Curl Manifesto
Turuncu Saç Nasıl Küllü Sarı Yapılır?
Turuncu Saç Nasıl Küllü Sarı Yapılır?
Wag maşası nedir, nasıl kullanılır?
Wag maşası nedir, nasıl kullanılır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
En İyi 5 Krem Allık