Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Hızlı saç uzatan en iyi saç vitaminleri nelerdir?

Saç besleyici vitaminlerle saçlarının hızlı şekilde uzamasını nasıl sağlayabilirsin?

Kaç kez saçlarını uzatmaya çalıştın ama bir türlü bu amacına ulaşamadın mı? Tam saçların uzuyor derken saçların kırılıyor, cansızlaşıyor ve kestirmek zorunda kalıyorsun değil mi? Saç için gerekli vitaminlere sahip saç bakım ürünleriyle hayallerindeki uzun saçlara sahip olabilirsin.

Yeni çıkan Elseve Dream Long saç bakım ailesi, vitamin içeriği ile saç uzatmak konusunda oldukça etkili. Biz de bu yepyeni bakım serisinde bulunan özel vitaminlerin saç uzatma konusunda etkili olduğunu derlemek istedik. :) İşte saç uzatma vitaminleri!

Neden saçı hızlı uzatan vitaminlerden yararlanmalısın?

Vitaminler saçların hızlı uzamasına, saçı güçlendirip, kırık oluşumunu önleyerek destek olurlar. Saçlar ne kadar sağlıklı, canlı olursa o kadar çabuk uzar. Bu nedenle saç vitaminleri, saçlarını uzatmak isteyenler için oldukça önemlidir.

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Hemen Al

Aynı zamanda vitaminler, mineraller ve protein açısından zengin beslenmek de saçın uzamasına destek olsa da, saçı içeriden beslediğin gibi dışarıdan da beslemen gerekir. Bunu da vitaminleri içeren saç bakım ürünleriyle sağlayabilirsin. Vitamin içeren şampuan, saç bakım kremi gibi ürünlerle saçlarının sağlıklı şekilde, kırılmadan uzamasına destek olabilirsin.

A vitamini

A vitamini, saç derisinin ürettiği sebumun daha besleyici olmasını, böylece saçın kökten itibaren beslenerek, güçlü şekilde uzamasını sağlıyor. Saç güçlü olunca da dış darbelere ve etkenlere karşı dirençli olup kırılmıyor.

B vitamini

B1, B2, B3, B5, B6, B7 (biotin), B9 (folik asit) ve B12 vitaminlerini içeren B vitamini, saç için en önemli vitaminlerden. Saçın uzamak, sağlıklı büyümek için ihtiyacı olan tüm besini karşılayabiliyor. Böylece saçın daha hızlı uzamasına destek oluyor.

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

B6

Saç tellerinin, saç köklerine daha sağlam ve daha sıkı tutunmasını sağlayan B6 vitamini, saça daha sağlıklı bir görünüm veriyor. B6 vitamini desteği ile saçlar çok daha parlak bir görünüm kazanıyor.

B12

Saç kalitesini arttıran B12 vitamini ile saçlarını uzatmaya çalışırken karşılaştığın sorunların geride kaldığını görebilirsin. Saçların kırılmadığı için kestirmek zorunda kalmayacaksın ve saçların çok daha sağlıklı şekilde uzayacak.

Folik Asit

B9 vitamini olarak da bilinen folik asit, saç büyümesini ve uzamasını hızlandırıyor. Saçın ihtiyacı olan besini saça sunarak saçtaki kırıkları onarıyor ve saçın hiç olmadığı kadar sağlıklı görünmesine destek oluyor.

Biotin

B7 vitamini de denilen ve B vitamininin bir çeşidi olan Biotin, saç uzatan özelliği ile biliniyor. Hem saç için hem de tırnaklar ve cilt güzelliği için de oldukça etkili. Saçı onarıp güçlendirerek saçların çok daha sağlıklı ve güçlü şekilde uzamasını sağlıyor.

C vitamini

Cilt bakımında da sık sık kullanılan ve vücudun bağışıklık sisteminin gelişmesini sağlayan C vitamini, saçlar için de aynı görevi üstleniyor. Saç tellerinin kuvvetli ve zarar görmeye karşı dayanıklı olmasını sağlıyor.

E vitamini

E vitamini saç derisindeki kan dolaşımını arttırma özelliğine sahip. Saç derisindeki kan dolaşımı hızlanınca, saç kökleri daha yoğun besleniyor ve bu sayede de saçlar daha çabuk şekilde uzamaya başlıyor.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Sağlıklı Uzayan Saçlar: Saç Sağlığı İçin Beslenme Nasıl Olmalı?
Mini test: Saçlarını uzatmalı mısın?
Hayallerindeki upuzun saçlar için saç uzatıyorsan bu tespitleri görünce "aynı ben" diyeceksin!
Bu testle saçlarının ne kadar sürede uzayacağını açıklıyoruz!
Tümünü Gör
İnceliyoruz: Garnier Color Naturals Saç Boyası
Sana En Çok Yakışacak Sarı Saç Rengini Söylüyoruz!
Kumral saça mor şampuan uygulanır mı?
Buzlu kestane saç rengi nedir, kimlere yakışır?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
İlham Zamanı: Zendaya'nın Makyaj Stilini Deniyoruz!