Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!

Saç uzatmak isteyenler, uzun saçlarının sağlıklı görünmesini isteyenler buraya!

Rapunzel uzunluğunda upuzun, masalsı saçlar çoğumuzun hayallerini süslüyor. Eminiz ki bugüne kadar sen de bu hayalin peşinde saçlarını sayısız kez uzatmaya çalışmışsındır. Ama tam saçların uzuyor, bu kadar beklemene değdi diyecekken kırık uçlar ortaya çıkıyor ve kestirmek zorunda kalıyorsun… Kâbus gibi!

Bu kâbusu yaşamana hiç ama hiç gerek yok çünkü seni yeni keşfimiz Elseve Dream Long ile tanıştırıyoruz! Hatta yukarıdaki videoda da gördüğün gibi en sevdiğimiz vlogger'lardan İlayda Akdoğan çoktan denedi bile! 

Saçların uzunsa uzunluğunu koruyacak, saç uzatmak istiyorsan da sana destek olacak bu bakımı bizimle beraber keşfetmeye var mısın?

Dream Long’un saça faydaları: Uzun saç hayalini kestirip atma!

Saç uzatma yöntemlerinin her birini denemişsindir ama çok önemli olan bir noktayı kaçırmış olabilirsin. Saçların uzama hızı kadar, sağlıklı uzaması da önemli. Uzadıkça cansızlaşan, cılızlaşan saçlar saç uzamasına etki eder. 

Yani saçların sağlıklı şekilde uzamazsa, bir süre sonra zayıflamaya, cansızlaşmaya ve kırılmaya başlar. Bunun sonucunda da saçlarını kestirmek zorunda kalabilirsin...

Elseve Dream Long

Bu nedenle saçlarını uzatırken güç kazandırmaya odaklanmalısın. Saçı derinlemesine beslerken yumuşaklık ve parlaklık veren Hint Yağı, saçı güçlendiren Vitaminler ve saçımızın ana maddesi olan keratini saça geri yükleyen Bitkisel Keratin saç uzatırken en büyük yardımcıların!

Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı'nı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Hemen Al

Dream Long serisi bu 3 güçlü içeriğe de sahip. Saçların besleniyor, güçleniyor, kırık uçlar onarılıyor ve en önemlisi de saçların uzuyor! Yani saçının son 3 cm’sini bile kurtarabilirsin. E daha ne olsun! :)

Dream Long serisinde hangi ürünler var?

Elseve Dream Long

Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı

Saç uzatma şampuanı arayışına artık bir son verebilirsin. Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı’nın güçlü onarıcı formülü saçı kırılmalara karşı koruyor, saça bakım yapıyor ve onarıyor.

Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi

En çok saçlarını tararken zorlandığını biliyoruz. Özellikle de saçların ıslakken taramak bir hayli zor olabilir. Ancak saçların yumuşacık olur, beslenirse çok daha kolay taranır. Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi’ni şampuan sonrasında uygula ve saçlarının nasıl da kolay tarandığını keşfet! :)

Elseve Dream Long

Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske

Saçların uzadıktan sonra bu uzunluğu ve saç sağlığını korumak için yapman gereken ise Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske kullanmak! Yeni gibi saçlar için yoğun onarıcı bakım sağlayan bu özel maske vazgeçilmezlerinden olacak.

Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi

Bu bakım kreminin ismi bile çok tatlı! :) Adı üzerinde, kullananlar makaslara "bye bye" diyor çünkü kırık uç sorunu ortadan kalkıyor. Kırık uçları onarıyor, kırık uç ve boyları güçlendiriyor. Banyodan sonra ıslak saçlarının ya da gün içerisinde ihtiyacın olduğunda saçının uç ve boylarına uyguluyorsun; kırılmayan uzun saçlarının tadını çıkartıyorsun!

Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi'ni aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Kimler için uygun?

Elseve Dream Long

Elseve Dream Long saç bakım serisi, bizce tam uzun saçlara bayılanlara göre! Uzun saçlara aşık olan ama saçları kırıldığı için kestirmek zorunda kalanlar, kısa veya orta uzunlukta saçlara sahip olup da saç uçlarının sağlıklı görünmesini isteyenler ve saçları uzun olup da saç uzunluğunu korumak isteyenler için ideal!

Dream Long’u önümüzdeki günlerde çok sık duyacaksın ve bizce ilk deneyenlerden olmak, yaz aylarına uzun, sağlıklı saçlarınla girmek için hemen bir şans vermelisin! :)

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Sağlıklı Uzayan Saçlar: Saç Sağlığı İçin Beslenme Nasıl Olmalı?
Mini test: Saçlarını uzatmalı mısın?
Hayallerindeki upuzun saçlar için saç uzatıyorsan bu tespitleri görünce "aynı ben" diyeceksin!
Bu testle saçlarının ne kadar sürede uzayacağını açıklıyoruz!
Tümünü Gör
Silver Şampuan ve mor saç kremini denedik!
N'olacak benim bu saç rengim diyenler için mor şampuan kullanımının önemini açıklıyoruz!
Saç parfümüne gerek kalmadan mükemmel kokan saçlar için 4 ürün!
Mor saç maskesi ve mor saç kremi: Mor şampuandan sonra kullanman gerekenler!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Suya Dayanıklı Makyaj Nasıl Yapılır?