Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​İkili bakım iksirleri hakkında bilmen gereken her şey!

Yazın favorisi olmaya aday bu ürünleri hemen keşfetmeye ne dersin?

Son dönemde keşfettiğimiz, yaz boyunca da kimsenin elinden düşürmeyeceğini tahmin ettiğimiz bir saç bakım spreyimiz var: ikili bakım iksirleri. Sen de bu harika bakım spreylerini keşfetmek istiyorsan, işte L'Oréal Paris Elseve İkili Bakım İksiri serisi hakkında bilmen gerekenler!

Ekspres saç bakımı

L'Oréal Paris Elseve İkili Bakım İksiri serisi, eşsiz güçlerin birleşiminden ortaya çıkıyor. Saçın ihtiyacına uygun formül ve özel parlaklık serumu bir araya geliyor ve çift fazlı, 2'li bakım iksiri ortaya çıkıyor. Sprey formda olduğu için çok kolay şekilde saçlarımıza uygulayabiliyoruz ve saçlarımızın ihtiyacı olan besini çok hızlı şekilde sağlayabiliyoruz. Yani 2 kere salla, formüller karışsın, saçlarında mucizeler yaratsın!

En beğendiğimiz özellikleri:

Bu saç bakım spreyleri Saç Sırları.com editörleri olarak bizim de son zamanlarda deneyip çok beğendiğimiz, favori saç bakım ürünlerimizden oldu.

En beğendiğimiz özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz: saçlarımıza anında bakım yapması, yumuşacık ve parlak yapması, en önemlisi de saçlarımızı kolayca taramamıza yardımcı olması! Ayrıca saçlarım ağırlaşır diye çekinmene de gerek yok çünkü ikili bakım iksirleri saçları ağırlaştırmadan besliyor.

Bu arada, durulama gerektirmediği için saçlarımıza günlük olarak da kullandık ve kuru saçlarımıza çok hoş bir parlaklık kattığını, kolayca tarama sağladığını deneyimledik. Yani tek bir ikili bakım iksirinde tam da istediğimiz özellikler var!

Nasıl kullanılır?

Bu saç bakım spreyi nasıl kullanılır diye merak ediyor musun? İkili bakım iksirlerini banyodan sonra ıslak saçlarına, gün içinde ihtiyacın olduğunda kuru saçlarına çok kolay şekilde birkaç “fıs" yaparak uygulayabilirsin.

Adım 1: Kullanmadan önce 2 fazın birbirine karışabilmesi için durulanmayan bakım spreyini iyice çalkala.

Adım 2: Ardından özellikle uç ve boy kısımlarına yoğunlaşarak saçlarına saç bakım spreyini uygula.

Adım 3: Şimdi saçlarını çok kolay şekilde tarayabilirsin!

Senin saçına uygun olan hangisi?

Her saç tipine uygun 4 farklı Elseve İkili Bakım İksiri bulunuyor. Senin saçlarının ihtiyacına uygun olan ekspres saç bakım spreyini bulmak için aşağıdaki rehberimizden yararlanabilirsin.

1.Yıpranmış saçların varsa:

Eğer saçların yıpranmışsa, Pro-Keratin içeren Elseve Komple Onarıcı 5 Ekspres Saç Bakım Spreyi senin için ideal. Şekillendirme gibi işlemler ve dış etkenlerden dolayı yıpranmış saçları ve kırık uçları onaran bu ekspres saç bakım spreyi, saçlarına göz alıcı bir parlaklık kazandırır. Ayrıca dış etkenlere karşı saçlarını korur.

2.Zayıf ve dökülmeye eğilimli saçların varsa:

Güçten düşmüş, zayıflamış, dökülen saçların varsa Elseve Arginine Direnç X3 Ekspres Saç Bakım Spreyi'ni kullanmalısın. Arginine proteini içeren bu ikili saç bakım spreyi saçın yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur, saç köklerini güçlendirirken saçı dış etkenlere karşı korur ve dökülmelere karşı direnç kazanmasını sağlar.

3.Normal ve kurumaya eğilimli saçların varsa:

6 değerli çiçek özü yağı birleşiyor ve normal, kurumaya eğilimli saçlara özel Elseve 6 Mucizevi Yağ Ekspres Saç Bakım Spreyi oluşturuyor. Saçına uyguladığın anda besleyen bu sprey, ağırlaştırmadan ekspres bakım sağlar ve saçların yumuşacık olur, canlı, parlak bir görünüme kavuşur.

4.Boyalı saçların varsa:

Boyalı saçların en büyük sorunu olan rengin canlılığını kaybetmesi sorununa UV filtreli Elseve Color-Vive Ekspres Saç Bakım Spreyi ile “elveda" diyoruz! Saç rengini koruyarak, daha canlı ve daha parlak bir görünüm sağlayan bu ekspres bakımla her gün kolay taranan saçlara sahip olabilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve  Komple Onarıcı 5 2li Bakım İksiri
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 2li Bakım İksiri
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve  Arginine Direnç x3 2li Bakım İksiri
L'Oréal Paris Elseve Arginine Direnç x3 2li Bakım İksiri
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve  6 Mucizevi Yağ 2li Bakım İksiri
L'Oréal Paris Elseve 6 Mucizevi Yağ 2li Bakım İksiri
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 2li Bakım İksiri
L'Oréal Paris Elseve Color-Vive 2li Bakım İksiri
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Vegan saç bakımı hakkında bilmen gereken her şey!
Saçlarını Bahara Uyandır: Kérastase'ın Sana Özel Bir Sürprizi Var!
3 adımda açıcı ile yıpranan saçlarını hayata bağla!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Vinyl Makyaj Nasıl Yapılır?