Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

İlham al: Jennifer Lopez’in gösterişli topuzu

Jennifer Lopez'in gösterişli saç modelini adım adım bizimle beraber denemek ister misin?

Jennifer Lopez davetten davete koşarken nasıl bu kadar şık ve güzel görünüyor şaşırıyoruz! Yine katıldığı bir davette süper çekici görünen, şık bir topuz modeliyle görüldü.

Onun oldukça modern duran bu saç stilini uygulamak hem çok pratik hem de saçlarını yıkamaya fırsat bulamadığın günlerde kullanabilmen için ideal. Jennifer Lopez'in gösterişli saç modelini adım adım bizimle beraber denemek ister misin?

1.Adım: Faydalanabileceğin ürünler

Saçların tamamen pürüzsüz olana kadar bir tarak yardımıyla taramaya başla. Daha rahat şekilde taramak için sıvı saç kremlerinden faydalanabilirsin. Eğer saçlarını yeni yıkadıysan, elektriklenmeyi önlemek için bir miktar bakım yağı uygulayıp saçlarına şekil vermeye başlayabilirsin. Çünkü topuz modelinin kusursuz görünmesi için hafif ıslak bir görünüm kazanması gerekir.

2.Adım: Atkuyruğu oluşturmak

İnce dişli bir tarak yardımıyla tüm saçını geriye doğru tarayıp, tepede bir atkuyruğu oluştur. Topuzun için en iyi yükseklik başının taç kısmına yakın şekilde oluşturmaktır. Atkuyruğundan çıkan saçlarını nazikçe tara, eğer elektriklenme olursa önemli değil çünkü topuzun kusurları gizleyecektir.

3.Adım: Baş aşağı duruş

Şimdi yapman gereken, baş aşağı şekilde durmak. Evet, yanlış duymadın! Baş aşağı şekilde durup, atkuyruğundan çıkan saçlarını krepe yaparak tara. Saçlarını öne eğip bu adımı gerçekleştirdiğine saçların daha çok hacim kazanır.

4.Adım: Topuzu oluşturmak

Saçların kalın telliyse ya da baş aşağı durduğunda yeteri kadar hacim kazandıysa, basitçe saçlarını burgu yapıp topuzunun etrafına dola ve tel tokalarla sabitle. Ama eğer ince telli saçlara sahipsen ve daha geniş bir topuz oluşturmak istiyorsan, topuz süngeri kullanabilirsin. Bunu yapmak için de saçlarını topuz süngerinin içinden geçirdikten sonra çıkan saçları sünger görünmeyecek şekilde kaplayıp, lastik tokayla tuttur ve kalan saçları tel tokalar ile sabitleyebilirsin.

5.Adım:Daha dağınık bir görünüm için

Son olarak, güçlü bir saç spreyi ile saçlarının sabit kalmasını sağlayıp, daha dağınık bir görünüm için de yüzünün etrafındaki saçları serbest bırakabilirsin. Hatta bu daha yumuşak bir görünüm sağlayabilir.

Fotoğraf kaynağı: Getty Images

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Sıvı Saç Kremi
L'Oréal Paris Elseve Komple Onarıcı 5 Sıvı Saç Kremi
( Sıvı Saç Kremi )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix  Ultra Güçlü Sabitleme
L'Oréal Paris Studio Line Invisifix Ultra Güçlü Sabitleme
( Krem Jöle )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
( Sprey )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yapımı aşırı kolay 7 topuz modeli
Ev topuzunun ne kadar cool olduğunun kanıtı 10 görünüm!
Mini test: Hangi topuz modeli senin tarzına uygun?
Havuz başı davetleri için topuz modelleri
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör