Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

İlk beyazlarla nasıl başa çıkılır?

İlk kez beliren beyazlardan seni kurtarıyoruz!

Tam aynanın karşısında saçlarını şekillendirirken bir anda parlayan birkaç saç teli belirir. O da ne! Yoksa ilk beyazlar mı? Panik yok çünkü bu beyaz saçlar kusursuz görünmene asla engel olamayacak.

İlk beyazlarla başa çıkmanın en süper yolunu açıklıyoruz!

Elveda ilk beyazlar!

İlk beyaz saç tellerini gördüğünde biraz şaşırman çok doğal. Özellikle de saçlarını daha önce hiç boyamadıysan saçların doğallığını ve yumuşaklığını kaybedecek diye daha fazla endişeleniyor olabilirsin. Ancak amonyaksız, besleyici arı sütü içeren Casting Crème Gloss ile endişelerini bir kenara bırakabilirsin!

İlk beyazlarda optimum kapama sağlayan Casting Crème Gloss saça çok doğal bir renk vererek yeni çıkmaya başlayan beyaz saç tellerini kapatıyor. Tabii ilk beyazları kapatırken saçlarına süper parlak bir görünüm veriyor! Arı sütü desteği ile saçların yoğun şekilde beslendiği için boyadıktan sonra yumuşacık oluyor ve ışıl ışıl parlıyor!

L’Oréal Paris Casting Créme Gloss 515 Buzlu Çikolata tonunu aşağıda bulabilirsin.

Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata
Casting Crème Gloss 515 Buzlu Çikolata
( Saç Boyası )
Hemen Al

Sürekli dip boyası yapma endişeni de artık bir kenara bırakabilirsin. Saç rengin doğal görüneceği için ve Casting Crème Gloss saçtan kademeli olarak aktığı için saçların uzamaya başladığında dip boyası yapmanı gerektirecek bir durum yok. Yani saçını boyaman gerektiğine saç diplerin değil, sen karar veriyorsun; kontrol tamamen sende :)

Saç Sırları.com olarak daha önce de birçok kez Casting Créme Gloss’u ne kadar sevdiğimizden hatta favorilerimizden olduğundan bahsetmiştik. Keşfedince eminiz ki senin de favorilerinden olacak :)

Beyaz saçlar kopartılmalı mı?

Sanıldığının aksine, beyaz saçları kopartmak daha fazla beyaz saç çıkmasına neden olmaz. Saçlarımız biz yaş aldıkça beyazlamaya başlar ya da yaşanan yoğun stres veya genetik faktörlere bağlı olarak beyazlar. Ayrıca bu beyaz saçları kopartmak yerine tek tük beyaz saç telin varsa bunları ince bir makasla kesebilirsin. Ancak çıkan ilk beyaz saçların fazlaysa ve seni çok rahatsız ediyorsa, yukarıda da açıkladığımız şekilde Casting Créme Gloss ile saçlarını boyamanı öneriyoruz. 

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Casting Crème Gloss 503 Altın Çikolata
Casting Crème Gloss 503 Altın Çikolata
( Saç Boyası )
Satın Al
Casting Crème Gloss 613 Sütlü Kahve
Casting Crème Gloss 613 Sütlü Kahve
( )
Satın Al
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
Casting Crème Gloss 680 Bronz Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Kuaför Koltuğu: Simla Canpolat ile Instagram Filtreli Saç
Sebile Ölmez ile yepyeni Rose Gold trendini deniyoruz!
Daha parlak saçlar, daha parlak bir sen!
Saçlarını boyamak isteyen ama cesaret edemeyenler için 5 öneri!
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Görünmez Makyaj Trendi: Armani Beauty'den Neo Nude Koleksiyonu