Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​İlk hipoalerjenik saç spreyi: L'Oréal Professionnel Infinium Pure

Saç dünyasına yepyeni bir sprey geliyor!

Kuaförde saatlerce o istediğin saç modelini elde etmek için bekliyorsun ve sonunda harika bir görünüme kavuşuyorsun. Tabii bu güzel saçları birçok etkiden korumak, saatler boyunca bozulmamasını sağlamak için de saç spreylerine güveniyoruz. Saç spreyleri olmasaydı, davetlerde tercih ettiğin o süper havalı topuz stili, acaba sen davetten dönene kadar sabit kalabilir miydi? Tabii ki hayır!

Ne yazık ki bazılarımız bu spreylere karşı alerjik reaksiyonlar gösterebiliyoruz… Ama şimdi, saç dünyasına yepyeni bir saç spreyi geliyor; L'Oréal Professionnel Infinium Pure, ilk hipoalerjenik saç spreyi! Bu özel sprey, ultra saf hipoalerjenik bir formüle sahip; yani alerjik reaksiyon riskini en aza indiriyor. Ayrıca parfüm içermiyor ve kokusuz.

Orta, güçlü, ekstra güçlü olmak üzere 3 farklı tutuş gücüne sahip olan Infinium Pure, saça uygulandığında ince ve kuru bir dağılım sağlıyor. Yani normal saç spreylerinden 2 kat daha küçük taneciklere sahip olduğu için hızlı kuruyan bir dokuya sahip. Ayrıca normal saç spreylerini uyguladıktan sonra ortaya çıkan o yapay görünüm Infinium Pure ile ortadan kalkıyor ve saçlarda doğal bir dokunuş bırakıyor.

Genelde saç spreyleri son dokunuş için kullanılır ama Infinium Pure uygulandıktan sonra fırça ile düzeltmeler yapılabiliyor. Yani tutuş gücü üzerinde maksimum esneklik sağlıyor.

Şimdi Infinium Pure Saç Sprey'i nereden bulacağım diye mi düşünüyorsun? Bu spreyi yalnızca uzman L'Oréal Professionnel kuaför salonlarında bulabilirsin. Sana en yakın kuaför salonuna ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsin.


Photo credit: istock.photo.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi
L'Oréal Professionnel Infinium Pure Saç Spreyi
( Saç Spreyi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Saç güzelliğimiz için bize tek 1 ürün yeter: Bu ürünü keşfetmeye ne dersin?
Mezuniyet balosu yaklaşıyor: Saçlarını baloya nasıl hazırlamalısın?
Saçlarının bakıma ihtiyacı olduğunu düşünenler buraya! Size özel bir önerimiz var!
Tümünü Gör
Yazın da kahve saç renklerinden vazgeçemeyenlere özel en çarpıcı kahve tonları!
“Yaz kızları” buraya! Tatilde güneş etkisini saçlarına taşımaya hazır mısın?
Bayramdan önce saç rengine göz alıcı bir dokunuş yapmaya var mısın?
Yaz ayları için günlük kullanıma uygun şampuan önerisi!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Bu Yaz Mutlaka Bavuluna Eklemen Gereken 6 Seyahat Boyu Seti Listeledik!