Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

İlk Saç Sırları.com denedi: Vichy Dercos Densi-Solutions serisi

İlk deneyen biz olduk ve deneyimlerimizi seninle paylaşmak istedik!

Saç Sırları.com editörleri olarak yeni ürünler bizi çok heyecanlandırıyor :) Vichy’nin Dercos Densi-Solutions serisi de heyecanla beklediğimiz ürünlerdendi! Tabii ki durmadık, hemen seriyi ilk inceleyen olmak istedik. İşte bu özel saç bakım serisi hakkında bilmen gereken her şey!

Daha dolgun, daha güçlü saçlar

Saç dökülmesi

Son zamanlarda saçlarını atkuyruğu yaptığında nasıl görünüyor? Yoksa saçlarının incelmesinden dolayı lastik toka bile saçlarında durmuyor mu? Hatta incelen, zayıflayan saçların nedeniyle saç çizgin bile daha belirgin hale mi geldi? İşte aynı durumları yaşıyorken Vichy Dercos Densi-Solutions serisi imdadımıza koştu!

İçerisinde neler bulunuyor?

Vichy Dercos Densi-Solutions

İnce telli saçları hedefleyen bu bakım serisi için bu kadar heyecanlanmamızın nedeni Resveratrol içermesi. Normalde cilt bakım ürünlerinde bulunan bu Anti-oksidan içeriğin bir saç bakım ürününde yer alması bizim çok dikkatimizi çekti. Tabii bir de saç dolgunluğunu arttıran Stemoxydine içerdiğini de söylemeden geçmeyelim.

Saça faydaları neler?

Gelelim bu bakım serisinin saçlarımıza neler sağladığına! Biz bu serinin özellikle ince telli saç bakımında kullanılmasını tavsiye ediyoruz çünkü saçlara yoğunluk ve dolgunluk sağlıyor. Saç yoğunluğu seriyi kullandıkça günden güne daha da çok artıyor. Hatta bizce bu etkiyi seriyi kullanmaya başladığın günden itibaren fark edebilirsin.

Şampuan saçlarının daha gür ve yoğun olmasını, saç kremi daha güçlü olmasını ve serum ise daha çok görünen saçlara kavuşmanı sağlıyor. İnce telli saçlara sahip olan herkes gibi sen de saçlarını kalınlaştırmak, daha dolgun görünmesini sağlamak istiyorsan bizce Densi-Solutions serisine bir şans verebilirsin!

Nasıl kullanmalı: 3 adımda ince telli saç bakımı

Densi-Solutions 3 adımlı bir saç bakım rutini ve bu bakım şampuan, saç kremi, serumdan oluşuyor. Bu arada söylemeden geçmeyelim, serideki tüm ürünler oldukça ferahlatıcı ve tazeleyici kokuyor. Bu harika kokuyu çok sevdik!

İlk adım: Şampuan

Vichy Dercos Densi-Solutions

İnce telli saçlar için şampuan arayışındayken aradığımızı bulduk diyebiliriz :) Şeffaf bir yapısı olan Densi-Solutions Şampuan’ı saç diplerine masaj yaparak uygulayabilirsin. Ardından da bol suyla durulayabilirsin.

İkinci adım: Saç kremi

Vichy Dercos Densi-Solutions

Densi-Solutions Saç Kremi yoğun bir yapıya sahip. Biz kullanırken saçlarımızın uç ve boy kısımlarına uyguladık ve geniş dişli bir tarak yardımıyla tarayarak ürünün saç tellerimize derinlemesine etki etmesini sağladık. Sonrasında da yine bol suyla duruladık.

Üçüncü adım: Serum

Seyrelen saç sorunu ve seyreldikçe daha da fazla görünmeye başlayan saç derisi problemi konusunda bizce bu serum uzman :) Serumun diğer saç serumlarından farklı olarak çok ama çok kolay bir kullanıma sahip olması ise bizi kendine hayran bıraktı diyebiliriz. Sprey formda olduğu için birkaç fısla çabucak uygulayabiliyoruz.

Ürünü aşağıda bulabilirsin.

Vichy Dercos Densi-Solutions Serum
Vichy Dercos Densi-Solutions Serum

İncele

     

Uygulama aşaması ise şu şekilde: Saç ayrımı boyunca 5 fıs şeklinde uygulayıp parmak uçlarınla ürünü dağıtıyorsun. 

Tabii ki bu işlemi tek bir saç ayrımına değil, saç derine dağılması için diğer saç ayrımlarına da uyguluyorsun.

Nerede bulabilirsin?                     

Bu kadar anlattıktan sonra sen de hemen denemek istedin değil mi? Vichy Dercos Densi-Solutions serisini yetkili Vichy eczanelerinde bulabilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
Vichy Dercos Densi-Solutions Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Vichy Dercos Densi-Solutions Saç Kremi
Vichy Dercos Densi-Solutions Saç Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Kıvırcık saçlara özel: Buklelerini en doğru şekilde nasıl şekillendirebilirsin?
Kusursuz şekillenen saçlar mümkün mü?
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör