Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​İnce saçlı kızlar için hayat değiştirecek ipuçları

İnce telli saçların varsa bu önerilerimiz tam sana göre!

İnce saçlı kızlar hacimsiz ve sönük görünen saçlarından sürekli şikayet ederler. Sürekli sönük ve cansız saçlarından muzdarip olanlar buraya! Sacsirlari.com olarak saçlarını kurtarmaya geliyoruz. Artık ince saçlarının keyfini çıkarıp, onlarla barışma zamanı geldi. Hayatını değiştirecek ipuçları için okumaya devam et.

Sıcak sudan uzak dur

Saçlarını yıkarken sıcak su kullanmanı önermiyoruz. Zaten cansız görünen saçlarının daha da kurumasına neden olan sıcak suyu hayatından çıkarmalısın. Bunun yerine saçlarını ılık veya soğuk su ile yıkamalısın. Özellikle saçlarını şampuan veya saç kreminden arındırırken soğuk su kullanmanı öneriyoruz.

Durulanmayan saç kremi

Saçlarını daha parlak ve hacimli göstermek için duştan çıktıktan sonra durulamaya gerek olamayan saç kremini kullanmanı öneriyoruz. Böylece hem duşta daha az zaman harcamış olacak, hem de saçlarının canlılığını uzun süre korumuş olacaksın.

Saç maskesi

Saçlarını hacimli göstermenin diğer bir yolu da saç maskesidir. Saçlarına haftada bir uygluayacağın maske, saçlarını olduğundan daha canlı gösterecek, saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olacaktır. Özellikle boyalı saçlara sahipsen saç maskesini haftada bir veya iki kere kullanmanı öneririz.

Saç modeli seçimi

İnce saçlara sahipsen saçlarını nasıl şekillendirdiğin çok önemlidir. Sıkı atkuyruğu yerine daha salaş atkuyruğu tercih etmelisin. 2016 yılınıda popüler olan saç örgüleri yeni yılda da popülerliğini koruyor. Salaş ve gevşek örgüler ince saçlarını daha hacimli gösterecektir. Saçlarını şekillendirdikten sonra saç spreyi sıkarsan saç modelin gün boyu kalıcı olabilir.

Saç kurutma şekli

Saçlarını kuruturken saç kurutma makinasını yukarıda tutmamalısın. Saçlarını kuruturken başını eğerek, makinayı aşağıdan tuttuğunda saçların daha hacimli ve kabarık görünecektir. Bu görünümü sabitlemek için saç spreyinden yardım alabilirsin.

Saçlarını yandan ayır

Saçlarını açık kullanacağın günlerde ortadan değil yandan ayırmalısın.Yandan ayırdığın saçların çok daha hacimli görünür. Dışarıda saçlarının sönük göründüğünü düşündüğün anlarda, saçlarının ayrım yönünü değiştirerek hızlı bir çözüme ulaşabilirsin.

Photo Credit: Getty Images, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
STUDIO/PRO Boost It Hacim Spreyi
( Saç Spreyi )
Satın Al
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Big 72 Saat Hacim Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Satın Al
Oil Wonders Volume Rose Şampuan
Oil Wonders Volume Rose Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Oil Wonders Volume Rose Bakım Kremi
Oil Wonders Volume Rose Bakım Kremi
( Saç Kremi )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
3 Mucizevi Kil: Ağırlaşmayan bakımlı saçlara sahip olmak artık hayal değil!
Saç diplerim çok çabuk yağlanıyor, saç uçlarım kuruyor diyenler buraya!
​Sık yağlanan saçların için hangi ürünleri kullanmalısın?
Sık yağlanan saçların varsa bu bakım favorin olacak!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör