Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​İnce telli saçlara özel yaz bakımı önerileri

İnce telli saçlarına uygun bir bakım arıyorsan doğru yerdesin!

İnce telli saçlara sahip olduğun için hacimsiz, zayıf hatta biraz da seyrekleşen saçlarla başa çıkmak zorunda mı kalıyorsun? İşte bu durumların aynısını ben de yaşıyordum. Hangi saç modelini denersem deneyeyim saçlarım sönük ve cansız görünüyordu. Bir de üstüne üstlük saçlarım seyrelmeye başlamıştı… Ama bu sorunlar için süper bir çözüm buldum! Yaz boyunca sen de bu çözümü deneyerek daha gür ve yoğun saçlara sahip olabilirsin!

İnce telli saç sorununu nasıl çözdüm?

Her şeyden önce şu anda kullandığın şampuanını gözden geçirmeni öneririm. Eğer kullandığın şampuanın ince telli saçlara uygun değilse saçlarına fayda yerine zarar bile sağlayabilir ve saçlarını daha da zayıf bir hale getirebilir. Ben ilk iş olarak şampuanımı Vichy Dercos Neogenic Şampuan ile değiştirdim.


İnce telli, seyrelen saçlarım bu şampuanla beraber sanki daha bir dolgun ve gür görünmeye başladı. Şampuan zaten ince telli, seyrelen saçları hedeflediği için tam aradığımı bulmuş oldum. Hatta zayıf saçlarım güçlendi ve kullanmaya başladıktan bir süre sonra saçlarım hacim kazandı diyebilirim.

Güçlenen ince telli saçlar

Saçlarına güç katmak için aslında düzenli olarak saçlarını beslemen gerekiyor. İnce telli saçlarımın güçlenmesini, düzenli olarak saçlarımı besleyerek sağladım. İnce telli saçlarımın güçlenmesini hem sağlıklı beslenerek içerden, hem de düzenli bakım yaparak dışardan yaparak sağladım. Daha önce beslenmeme dikkat etmezken ve özellikle de bol bol abur cubur tüketirken saçlarım fazla yağlanmaya, incelmeye ve seyrelmeye başlamıştı.

Sonrasında bu duruma artık bir son vermem gerektiğine karar verdim ve beslenme düzenimi tamamen değiştirdim! Tabii bir de yukarıda da bahsettiğim gibi Vichy Dercos Neogenic Şampuan'ı kullanmaya başladım. İlk başladığımda günlük olarak kullanıyordum ama etkisini gördükçe gün aşırı kullanmaya devam ettim ve sonuçlar bir harika!


Bu arada atlamamam gereken bir nokta daha var: şampuanla birlikte düzenli olarak aynı serinin Neogenic Serum'unu da kullandım ve saçlarımın güçlenmesinde bunun da etkisini gözlemledim.

Peki, nasıl kullandım?

Bu serumu şampuan uygulamasından sonra ıslak saç diplerime uyguladım ve kurumaya bıraktım. Yaz boyunca sen de saç diplerine düzenli olarak uygulayarak ince telli saçlarına süper bir iyilik yapabilirsin!

Seyrelen ve incelen saçlarının gözle görülür şekilde yoğunlaştığını görünce eminim ki sen de çok mutlu olacaksın.


Photo credit: istockphoto.com, pinterest.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Vichy Dercos Technique Neogenic Şampuan
Vichy Dercos Technique Neogenic Şampuan
( Şampuan )
Keşfet
Vichy Dercos Neogenic Saç Yenileyici Bakım
Vichy Dercos Neogenic Saç Yenileyici Bakım
( Serum )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Saçlarını dolgun görünüme kavuşturmanın sadece bakımlarla ya da ürünlerle ilgili olmadığını biliyor muydun?
Sonbahar bakımı: Daha yoğun, daha güçlü ve daha çok görünen saçlar için sana özel önerilerimiz var!
Hacimsizlik mi? Dökülme mi? Testi çöz, saç problemine uygun bakımı kazan!
Saçların zayıf ve ince telli ise ihtiyacın olan bakım hangisi?
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Şeyda Erdoğan Denedi: Tüm Yüze Uygulanabilen Göz Altı Kapatıcısı