06/05/2019
Saç Sırları
360 38

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi!

Deniz Ö.
İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi!
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi!

Saç Sırları.com editörleri olarak uzun saçlara olan tutkumuz tartışılmaz! Upuzun, güçlü, ışıl ışıl saçlar bizim için tam olarak bir tutku haline geldi! Uzun saçlar bize kendimizi daha güçlü, daha cool hissettiriyor. Saçlarımızı dilediğimiz gibi şekillendirip, her gün bir başka havalı görünümle fark yaratabiliyoruz! En önemlisi de bütün güzel anlarımıza, hayatımızın en özel ve güzel günlerine eşlik etmesi…

Zamanla uzadıkça cansızlaşan, kırılan saçlar başımıza dert olabiliyor… Uzatmak için o kadar uğraştığımız saçlarımızı kestirmek ise bizim için çok acı bir son! İşte böyle bir son yaşamamak için saçlarımızı yeni çıkan L’Oréal Paris Elseve Dream Long serisine emanet ettik. Bu özel saç bakım serisi hakkındaki yorumlarımız yazımızın devamında! :)

Dünya Uzun Saç Günü’nü Duydun Mu?

Bakım serisine geçmeden önce sana harika bir haberimiz var! Uzun saçlarına tutkuyla bağlı bizler için, özel bir gün olduğunu biliyor muydun? İşte Elseve Dream Long, 26 Mart Dünya Uzun Saç Günü’nü kutlamaya karar vermiş! Uzun saçlarımızdan vazgeçemediğimizi biliyor olmalılar! Uzun saçlarımızla birlikte sonsuz güzel anımız varken, neden bir tane daha olmasın demişler ve biz uzun saçlılara özel keyifli bir gün yaratmak istemişler! Bundan sonra 26 Mart, biz uzun saçlıların günü! :)

Elseve Dream Long’un saça faydaları: Uzun saç hayalini kestirip atma!

elseve dream long

Hızlı saç uzatma yöntemlerinin her birini denemişsindir ama çok önemli olan bir noktayı kaçırmış olabilirsin. Saçların uzama hızı kadar, sağlıklı uzaması da önemli. Uzadıkça cansızlaşan, cılızlaşan saçlar saç uzamasına etki eder. 

Yani saçların sağlıklı şekilde uzamazsa, bir süre sonra zayıflamaya, cansızlaşmaya ve kırılmaya başlar. Bunun sonucunda da saçlarını kestirmek zorunda kalabilirsin...

elseve dream long

Bu nedenle saçlarını uzatırken güç kazandırmaya odaklanmalısın. Saçı derinlemesine beslerken yumuşaklık ve parlaklık veren Hint Yağı, saçı güçlendiren Vitaminler ve saçımızın ana maddesi olan keratini saça geri yükleyen Bitkisel Keratin saç uzatırken en büyük yardımcıların!

elseve dream long

Dream Long serisi bu 3 güçlü içeriğe de sahip. Saçların besleniyor, güçleniyor, kırık uçlar onarılıyor ve en önemlisi de saçların sağlıklı şekilde uzuyor! Yani saçının son 3 cm’sini bile kurtarabilirsin. E daha ne olsun! :)

Editör önerisi: Hint Yağının yanı sıra diğer bitkisel saç bakım yağlarını da kullanarak uzun saçlarına bakım yapabilirsin.

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum

Dream Long ailesine yepyeni, harika bir ürün katıldı: Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum! Keratin içeren formülüyle kalbimizi çalan ürünlerden oldu! :) Bu ürün sadece mükemmel düz saçlar sağlamakla kalmıyor ayrıca Dream Long Şampuan ve Saç Kremi ile birlikte kullanımında 4 cm'e kadar daha uzun görünen saçlara ulaşmamızı sağlıyor ve içerisinde bulunan Keratin ile saçlarımıza bakım yapıyor. Aynı zamanda elektriklenme ve kabarmayı önleyerek pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Tabii 230 derece ısıya karşı koruma sağladığını da söylemeden geçmeyelim.

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum'u aşağıda bulabilirsin.

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum
Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum
( Serum )
Hemen Al

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum nasıl kullanılır?

Bu özel bakım serumu, hem ıslak hem de kuru saçlara uygulanabiliyor. İster ıslak saçlarına kurutma öncesinde ıslak saçlarına 1-2 pompa şeklinde uygulayabilir, ister kuru saçlarını şekillendirmeden önce, istersen de saçlarını şekillendirdikten sonra son dokunuşta uygulayabilirsin.

Elseve Dream Long Buhar Maskesi

elseve dream long buhar maskesi

Elseve Dream Long ailesinin en yeni üyesi olan ve bizim bayıldığımız Buhar Maskesi ile seni tanıştırmak isteriz! Bu sezonun en popüler trendi olan buhar maskesi, 1 kullanımda %100 onarım sağlıyor. Hatta bir ilki de beraberinde getiriyor: Türkiye'deki ilk kendi kendine ısınan ve ısındıkça da etkisi artan saç maskesi! 

Elseve Dream Long Buhar Maskesi nasıl kullanılır?

elseve dream long buhar maskesi

Dream Long Buhar Maskesi, temiz ve nemli saçlara uygulanıyor. Bizim önerimiz, besleyici balsamı saçının uç ve boylarına uyguladıktan sonra eşit olarak dağılması için saçlarını tarayıp topuz yap.

elseve dream long buhar maskesi

Gelelim adımlara! Öncelikle Elseve Dream Long Buhar Maskesi’nin üstteki kısmını sağ üst ucundan çekerek çıkart. Bu besleyici balsamı nemli ve taranmış saçlarının uç ve boylarına uygulayabilirsin. Ardından saçlarını topuz yapıp paketin alt kısmını sağ alt ucundan çekerek aç. Buradan da boneyi çıkart ve başına güzelce yerleştir. Bonenin üzerinden saç derine nazikçe masaj yaparak da bonenin ısınmasını sağlayabilirsin. 10 dakika boyunca bone takılı şekilde bekledikten sonra bol suyla durulayabilirsin.

10 dakikayı beklerken de kıpırmadan durmana hiç gerek yok. Mesela biz buhar maskesini denerken bir yandan müzik dinleyip bir yandan da Instagram'da takıldık! Sen de bu süreyi beklerken ister telefonla konuş, ister kitap, dergi oku, istersen de sosyal medyada gezin!

Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı

Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı

Bizce saç uzatma şampuanı arayışına artık bir son verebilirsin. L’Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı, saçın sağlıklı uzamasını sağlamasının yanında tam bir uzun saç kurtarıcı! Formülündeki Hint yağı, bitkisel keratin, vitaminler saçın sağlıklı kalması için onarıyor, güçlü olmasını, kırılmadan uzamasını sağlıyor. Saçlar sağlıkla parlıyor, ışıldıyor.

L’Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Hemen Al

Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı nasıl uygulanır?

Biz her gün kullanılabilen L’Oréal Elseve Dream Long Şampuanı’nı saç diplerine masaj yaparak uyguladık ve bol suyla duruladık. Sen de bu şekilde kullanabilirsin.

Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske

Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske

Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske, tabii ki saç uzatmak isteyenler için ise ideal bakım. Eğer sağlıklı uzamazsa saçlarımız cansızlaşır, uçları kırılmaya başlar ve kestirmek zorunda kalabiliriz.

Elseve Dream Long Maske ile bu engeller geride kalıyor. Saçların güçlendiği için kırılmadan, sağlıklı şekilde uzuyor. Sen de havalı uzun saçlarının tadını çıkartabiliyorsun! İşte Dream Long’u favorimiz yapan da bu süper mi süper özellikleri! :) Yeni gibi saçlar için yoğun onarıcı bakım sağlayan bu özel maske vazgeçilmezlerinden olacak.

Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske'yi aşağıda bulabilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske
( Maske )
Hemen Al

Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske nasıl kullanılır?

Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske nasıl kullanılır?

Gelelim bizim L’Oréal Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske’yi nasıl kullandığımıza. Saç maskesini genelde biz banyodan önce uyguladık. Saç kremi gibi saçımızın uç ve boylarına uyguladık, ardından saçımızda 2-3 dakika bekletip banyoda duruladık. Hem bu şekilde, hem de dilersen banyoda şampuanlama sonrasında kullanabilirsin.

Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi

Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi

İşte bizim sevgili Elseve Dream Long Bye-Bye Makas durulanmayan bakım kremimiz! :) Elseve Dream Long serisinde şampuan, saç bakım kremi, saç maskesinin yanında bir de durulanmayan saç bakım kremi bulunuyor. Elseve Dream Long serisinin tamamı gibi bu krem de muhteşem kokuyor ve saçta da bu harika koku uzun süre kalıyor.

Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi nasıl kullanılır?

Elseve Dream Long saç bakım kremini durulamaya gerek yok! O nedenle hem ıslak hem de kuru saçlara uygulanabiliyor. Saçının sadece uç ve boylarına uygulayıp ister parmaklarınla, istersen de geniş dişli bir tarakla saçlarını tara. İşte bu kadar!

Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi

Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi

En çok saçlarını tararken zorlandığını biliyoruz. Özellikle de saçların ıslakken taramak bir hayli zor olabilir. Ancak saçların yumuşacık olur, beslenirse çok daha kolay taranır.

Adından da anlaşıldığı gibi Elseve Dream Long Krem sayesinde saçlar taraktan akıp gidiyor resmen! :) Normalde tararken saatler harcadığımız saçlarımız bu kremle beraber yumuşacık oldu ve kolayca tarandı.

Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi nasıl kullanılır?

dream long kolay tarama bakım kremi

Kremi banyoda saçımızın sadece uç ve boy kısımlarına uyguladık ardından da bol suyla duruladık.

Elseve Dream Long Kullananlar ve Yorumları

Elseve Dream Long Kullananlar ve Yorumları

Gelelim Elseve yeni şampuan Dream Long yorumlarına! Blogger Merve Çetin, nam-ı diğer Galaxy Eskizi de Dream Long'u çok sevmiş! :) Hatta Instagram hesabında da Elseve Dream Long'u hakkındaki düşüncelerini yazmış: "Bir kaç yıkamadır deniyorum ve gidip indirimden yedekledim! Bu yeni uzun saçlar için çıkan L’Oréal Elseve Dream Long, artık saçlarımızı kestirmeden sağlıklı uzatabileceğini söyleyen bir seri.

Elseve Dream Long Kullananlar ve Yorumları

Saçlarımızı kestirmemize neden olan kırık saç uçlarımızı onarıyor ve daha sağlıklı bir şekilde uzatıyor. İlk yıkamada saçlarınızdaki kırık ve cansız görüntüyü engellediğini hatta yumuşacık yaptığını söyleyebilirim. Hatta kokusu efsane güzel hala buram buram kokuyordu bir süre uçup gitmedi. Bu yüzden çok sevdim! :)"

Elseve Dream Long kimler için uygun?

Elseve Dream Long kimler için uygun

Elseve Dream Long saç bakım serisi, bizce tam uzun saçlara bayılanlara göre! Uzun saçlara aşık olan ama saçları kırıldığı için kestirmek zorunda kalanlar, kısa veya orta uzunlukta saçlara sahip olup da saç uçlarının sağlıklı görünmesini isteyenler ve saçları uzun olup da saç uzunluğunu korumak isteyenler için ideal!

Elseve Dream Long’u nerede bulabilirsin?

L’Oréal Paris Dream Long serisini bütün marketler ve kozmetik mağazalarında bulabilirsin; hem de fiyatı günlük kullanım için cok uygun. Bu kadar uygun fiyata, böyle süper bir bakımla karşılaşmak harika! :)

Ve sonuç!

dream long

Dream Long Elseve’in en yeni saç bakım serisi ama şu anda favorimiz diyebiliriz! İşte Dream Long’u düzenli kullanımın sonucu! Uzun saçlarımız her zamankinden daha sağlıklı ve bakımlı görünüyor. Hatta saçlarımız resmen ışıl ışıl parıldıyor. :)

dream long

Saçlarımızın boy ve uçları artık daha sağlıklı görünüyor.

Bizce yeni mevsimi upuzun, bakımlı saçlarınla karşılamak istiyorsan Elseve Dream Long’a kesinlikle bir şans vermelisin! E o zaman ne diyoruz; #uzatuzatabildiğinkadar! :)

2019-05-06 560 315

Saç Sırları.com editörleri olarak uzun saçlara olan tutkumuz tartışılmaz! Upuzun, güçlü, ışıl ışıl saçlar bizim için tam olarak bir tutku haline geldi! Uzun saçlar bize kendimizi daha güçlü, daha cool hissettiriyor. Saçlarımızı dilediğimiz gibi şekillendirip, her gün bir başka havalı görünümle fark yaratabiliyoruz! En önemlisi de bütün güzel anlarımıza, hayatımızın en özel ve güzel günlerine eşlik etmesi…

Zamanla uzadıkça cansızlaşan, kırılan saçlar başımıza dert olabiliyor… Uzatmak için o kadar uğraştığımız saçlarımızı kestirmek ise bizim için çok acı bir son! İşte böyle bir son yaşamamak için saçlarımızı yeni çıkan L’Oréal Paris Elseve Dream Long serisine emanet ettik. Bu özel saç bakım serisi hakkındaki yorumlarımız yazımızın devamında! :)

Dünya Uzun Saç Günü’nü Duydun Mu?

Bakım serisine geçmeden önce sana harika bir haberimiz var! Uzun saçlarına tutkuyla bağlı bizler için, özel bir gün olduğunu biliyor muydun? İşte Elseve Dream Long, 26 Mart Dünya Uzun Saç Günü’nü kutlamaya karar vermiş! Uzun saçlarımızdan vazgeçemediğimizi biliyor olmalılar! Uzun saçlarımızla birlikte sonsuz güzel anımız varken, neden bir tane daha olmasın demişler ve biz uzun saçlılara özel keyifli bir gün yaratmak istemişler! Bundan sonra 26 Mart, biz uzun saçlıların günü! :)

Elseve Dream Long’un saça faydaları: Uzun saç hayalini kestirip atma!

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 1

Hızlı saç uzatma yöntemlerinin her birini denemişsindir ama çok önemli olan bir noktayı kaçırmış olabilirsin. Saçların uzama hızı kadar, sağlıklı uzaması da önemli. Uzadıkça cansızlaşan, cılızlaşan saçlar saç uzamasına etki eder. 

Yani saçların sağlıklı şekilde uzamazsa, bir süre sonra zayıflamaya, cansızlaşmaya ve kırılmaya başlar. Bunun sonucunda da saçlarını kestirmek zorunda kalabilirsin...

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 2

Bu nedenle saçlarını uzatırken güç kazandırmaya odaklanmalısın. Saçı derinlemesine beslerken yumuşaklık ve parlaklık veren Hint Yağı, saçı güçlendiren Vitaminler ve saçımızın ana maddesi olan keratini saça geri yükleyen Bitkisel Keratin saç uzatırken en büyük yardımcıların!

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 3

Dream Long serisi bu 3 güçlü içeriğe de sahip. Saçların besleniyor, güçleniyor, kırık uçlar onarılıyor ve en önemlisi de saçların sağlıklı şekilde uzuyor! Yani saçının son 3 cm’sini bile kurtarabilirsin. E daha ne olsun! :)

Editör önerisi: Hint Yağının yanı sıra diğer bitkisel saç bakım yağlarını da kullanarak uzun saçlarına bakım yapabilirsin.

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 4

Dream Long ailesine yepyeni, harika bir ürün katıldı: Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum! Keratin içeren formülüyle kalbimizi çalan ürünlerden oldu! :) Bu ürün sadece mükemmel düz saçlar sağlamakla kalmıyor ayrıca Dream Long Şampuan ve Saç Kremi ile birlikte kullanımında 4 cm'e kadar daha uzun görünen saçlara ulaşmamızı sağlıyor ve içerisinde bulunan Keratin ile saçlarımıza bakım yapıyor. Aynı zamanda elektriklenme ve kabarmayı önleyerek pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Tabii 230 derece ısıya karşı koruma sağladığını da söylemeden geçmeyelim.

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum'u aşağıda bulabilirsin.

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 5
Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum
( Serum )
Hemen Al

Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum nasıl kullanılır?

Bu özel bakım serumu, hem ıslak hem de kuru saçlara uygulanabiliyor. İster ıslak saçlarına kurutma öncesinde ıslak saçlarına 1-2 pompa şeklinde uygulayabilir, ister kuru saçlarını şekillendirmeden önce, istersen de saçlarını şekillendirdikten sonra son dokunuşta uygulayabilirsin.

Elseve Dream Long Buhar Maskesi

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 7

Elseve Dream Long ailesinin en yeni üyesi olan ve bizim bayıldığımız Buhar Maskesi ile seni tanıştırmak isteriz! Bu sezonun en popüler trendi olan buhar maskesi, 1 kullanımda %100 onarım sağlıyor. Hatta bir ilki de beraberinde getiriyor: Türkiye'deki ilk kendi kendine ısınan ve ısındıkça da etkisi artan saç maskesi! 

Elseve Dream Long Buhar Maskesi nasıl kullanılır?

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 8

Dream Long Buhar Maskesi, temiz ve nemli saçlara uygulanıyor. Bizim önerimiz, besleyici balsamı saçının uç ve boylarına uyguladıktan sonra eşit olarak dağılması için saçlarını tarayıp topuz yap.

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 9

Gelelim adımlara! Öncelikle Elseve Dream Long Buhar Maskesi’nin üstteki kısmını sağ üst ucundan çekerek çıkart. Bu besleyici balsamı nemli ve taranmış saçlarının uç ve boylarına uygulayabilirsin. Ardından saçlarını topuz yapıp paketin alt kısmını sağ alt ucundan çekerek aç. Buradan da boneyi çıkart ve başına güzelce yerleştir. Bonenin üzerinden saç derine nazikçe masaj yaparak da bonenin ısınmasını sağlayabilirsin. 10 dakika boyunca bone takılı şekilde bekledikten sonra bol suyla durulayabilirsin.

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 10

10 dakikayı beklerken de kıpırmadan durmana hiç gerek yok. Mesela biz buhar maskesini denerken bir yandan müzik dinleyip bir yandan da Instagram'da takıldık! Sen de bu süreyi beklerken ister telefonla konuş, ister kitap, dergi oku, istersen de sosyal medyada gezin!

Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 11

Bizce saç uzatma şampuanı arayışına artık bir son verebilirsin. L’Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı, saçın sağlıklı uzamasını sağlamasının yanında tam bir uzun saç kurtarıcı! Formülündeki Hint yağı, bitkisel keratin, vitaminler saçın sağlıklı kalması için onarıyor, güçlü olmasını, kırılmadan uzamasını sağlıyor. Saçlar sağlıkla parlıyor, ışıldıyor.

L’Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı aşağıda bulabilirsin.

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 12
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Hemen Al

Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı nasıl uygulanır?

Biz her gün kullanılabilen L’Oréal Elseve Dream Long Şampuanı’nı saç diplerine masaj yaparak uyguladık ve bol suyla duruladık. Sen de bu şekilde kullanabilirsin.

Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 14

Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske, tabii ki saç uzatmak isteyenler için ise ideal bakım. Eğer sağlıklı uzamazsa saçlarımız cansızlaşır, uçları kırılmaya başlar ve kestirmek zorunda kalabiliriz.

Elseve Dream Long Maske ile bu engeller geride kalıyor. Saçların güçlendiği için kırılmadan, sağlıklı şekilde uzuyor. Sen de havalı uzun saçlarının tadını çıkartabiliyorsun! İşte Dream Long’u favorimiz yapan da bu süper mi süper özellikleri! :) Yeni gibi saçlar için yoğun onarıcı bakım sağlayan bu özel maske vazgeçilmezlerinden olacak.

Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske'yi aşağıda bulabilirsin.

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 15
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske
( Maske )
Hemen Al

Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske nasıl kullanılır?

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 17

Gelelim bizim L’Oréal Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske’yi nasıl kullandığımıza. Saç maskesini genelde biz banyodan önce uyguladık. Saç kremi gibi saçımızın uç ve boylarına uyguladık, ardından saçımızda 2-3 dakika bekletip banyoda duruladık. Hem bu şekilde, hem de dilersen banyoda şampuanlama sonrasında kullanabilirsin.

Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 18

İşte bizim sevgili Elseve Dream Long Bye-Bye Makas durulanmayan bakım kremimiz! :) Elseve Dream Long serisinde şampuan, saç bakım kremi, saç maskesinin yanında bir de durulanmayan saç bakım kremi bulunuyor. Elseve Dream Long serisinin tamamı gibi bu krem de muhteşem kokuyor ve saçta da bu harika koku uzun süre kalıyor.

Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi nasıl kullanılır?

Elseve Dream Long saç bakım kremini durulamaya gerek yok! O nedenle hem ıslak hem de kuru saçlara uygulanabiliyor. Saçının sadece uç ve boylarına uygulayıp ister parmaklarınla, istersen de geniş dişli bir tarakla saçlarını tara. İşte bu kadar!

Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 19

En çok saçlarını tararken zorlandığını biliyoruz. Özellikle de saçların ıslakken taramak bir hayli zor olabilir. Ancak saçların yumuşacık olur, beslenirse çok daha kolay taranır.

Adından da anlaşıldığı gibi Elseve Dream Long Krem sayesinde saçlar taraktan akıp gidiyor resmen! :) Normalde tararken saatler harcadığımız saçlarımız bu kremle beraber yumuşacık oldu ve kolayca tarandı.

Elseve Dream Long Kolay Tarama Bakım Kremi nasıl kullanılır?

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 20

Kremi banyoda saçımızın sadece uç ve boy kısımlarına uyguladık ardından da bol suyla duruladık.

Elseve Dream Long Kullananlar ve Yorumları

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 21

Gelelim Elseve yeni şampuan Dream Long yorumlarına! Blogger Merve Çetin, nam-ı diğer Galaxy Eskizi de Dream Long'u çok sevmiş! :) Hatta Instagram hesabında da Elseve Dream Long'u hakkındaki düşüncelerini yazmış: "Bir kaç yıkamadır deniyorum ve gidip indirimden yedekledim! Bu yeni uzun saçlar için çıkan L’Oréal Elseve Dream Long, artık saçlarımızı kestirmeden sağlıklı uzatabileceğini söyleyen bir seri.

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 22

Saçlarımızı kestirmemize neden olan kırık saç uçlarımızı onarıyor ve daha sağlıklı bir şekilde uzatıyor. İlk yıkamada saçlarınızdaki kırık ve cansız görüntüyü engellediğini hatta yumuşacık yaptığını söyleyebilirim. Hatta kokusu efsane güzel hala buram buram kokuyordu bir süre uçup gitmedi. Bu yüzden çok sevdim! :)"

Elseve Dream Long kimler için uygun?

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 23

Elseve Dream Long saç bakım serisi, bizce tam uzun saçlara bayılanlara göre! Uzun saçlara aşık olan ama saçları kırıldığı için kestirmek zorunda kalanlar, kısa veya orta uzunlukta saçlara sahip olup da saç uçlarının sağlıklı görünmesini isteyenler ve saçları uzun olup da saç uzunluğunu korumak isteyenler için ideal!

Elseve Dream Long’u nerede bulabilirsin?

L’Oréal Paris Dream Long serisini bütün marketler ve kozmetik mağazalarında bulabilirsin; hem de fiyatı günlük kullanım için cok uygun. Bu kadar uygun fiyata, böyle süper bir bakımla karşılaşmak harika! :)

Ve sonuç!

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 24

Dream Long Elseve’in en yeni saç bakım serisi ama şu anda favorimiz diyebiliriz! İşte Dream Long’u düzenli kullanımın sonucu! Uzun saçlarımız her zamankinden daha sağlıklı ve bakımlı görünüyor. Hatta saçlarımız resmen ışıl ışıl parıldıyor. :)

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi! - 25

Saçlarımızın boy ve uçları artık daha sağlıklı görünüyor.

Bizce yeni mevsimi upuzun, bakımlı saçlarınla karşılamak istiyorsan Elseve Dream Long’a kesinlikle bir şans vermelisin! E o zaman ne diyoruz; #uzatuzatabildiğinkadar! :)

Paylaş

İnceliyoruz: Elseve Dream Long serisi!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Onarıcı Bakım Şampuanı
( Şampuan )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske
L'Oréal Paris Elseve Dream Long Uzun Saç Kurtarıcı Maske
( Maske )
Satın Al
Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum
Elseve Dream Long Mükemmel Düz Pürüzsüzleştirici Serum
( Serum )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Pirinç suyu ile saç uzatmak mümkün mü?
Pirinç suyu ile saç uzatmak mümkün mü?
Saç uzatan maske: Bu saç maskesi saçımızın hızlı ve sağlıklı uzamasını sağladı!
Saç uzatan maske: Bu saç maskesi saçımızın hızlı ve sağlıklı uzamasını sağladı!
Saç uzatmak hakkında bilinen 10 efsane bilgi ve doğruları!
Saç uzatmak hakkında bilinen 10 efsane bilgi ve doğruları!
Saç uzatmak için ihtiyacın olan en etkili 3 içerik!
Saç uzatmak için ihtiyacın olan en etkili 3 içerik!
Tümünü Gör
Saç Kabarmasını Önleyen En İyi Ürünler
Saç Kabarmasını Önleyen En İyi Ürünler
Hamilelikte saç bakımı nasıl olmalı?
Hamilelikte saç bakımı nasıl olmalı?
Karanfilin saça faydaları nelerdir: Karanfil saç dökülmesine iyi gelir mi?
Karanfilin saça faydaları nelerdir: Karanfil saç dökülmesine iyi gelir mi?
Saç nezlesi nedir, belirtileri ve çözüm yolları nelerdir?
Saç nezlesi nedir, belirtileri ve çözüm yolları nelerdir?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Deniyoruz: L'Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara