15/05/2019
Saç Sırları
360 38

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası

Ece Y.
İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası
Galeri Görünümü Slayt Görünümü

Sence bir saç boyasını eşsiz kılan nedir? Saçı beslemesi ve zengin bir renk vermesi mi ya da uzun süre kalıcı olması ve beyazları kapaması mı? Bu özelliklere sahip saç boyasını biliyoruz: L’Oréal Paris Excellence!

L’Oréal Paris Excellence’ın 3 çeşidi bulunuyor, Excellence Crème, Excellence IntenseExcellence Pure Blonde, Excellence Cool Creme ve Nude Renkler. Excellence Intense, yoğun saç rengine sahip olmanı sağlıyor. Bu özelliği nedeniyle de en koyu saç renklerinde bile etkili oluyor. Excellence Crème 3 aşamalı bakımıyla zengin renkler sunuyor. Excellence Pure Blonde ise ultra renk açıcı özelliği ile göz alıcı sarı saç rengine ulaşmanı sağlar, Excellence Cool Creme ekstra küllü saç renklerine, Nude Renkler ise her ten rengine uygun doğal saç renklerine ulaşmamızı sağlıyor. 

Şimdi, L’Oréal Paris Excellence saç boyasını bizimle beraber incelemeye hazır mısın? :)

L’Oréal Excellence Renk Kataloğu

L’Oréal Paris Excellence Crème'in zengin bakımıyla, göz alıcı, parlak saç renklerine ulaşabileceğini biliyor muydun? Boya kutularının içerisinde pH dengeli bakım şampuanı bulunuyor ve böylece saçımıza bakım yaparken yoğun bir saç rengine de kavuşuyoruz.

Excellence Intense’in 6, Excellence Pure Blonde’un ise 2 rengi bulunuyor. Göz alıcı parlaklıkta, zengin, uzun süre kalıcı bir saç rengin olsun, bir de beyazların tamamen kapansın istiyorsan da tercihin Excellence saç boyalarından yana olmalı!

Eğer saç rengin koyu tonlardaysa ve istediğin saç rengini bir türlü elde edemiyorsan sana önerimiz en koyu saçlarda bile etkili Excellence Intense.

Saç rengini açmak istiyorsan ya da platin sarı gibi açık tonda bir saç rengi istiyorsan da tercihin Excellence Pure Blonde’dan yana olmalı.

L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 1

Excellence Créme renk kataloğuna yeni eklenen nude saç renkleriyle tanışmış mıydın? Yeni favorilerimizden olan Nude Renkler'de soğuk görünüm sağlayan küllü, ışıltılı etkiye sahip irize ve saçın parlaklığını arttıran dore yansımalar bir arada yer alıyor. Bu sayede de her cilt tonuyla uyumlu, doğal saç renkleri oluşuyor. 

Amonyak içermeyen Nude Renkler'de nude koyu kahve, nude kahve, nude koyu kumral, nude kumral, nude koyu sarı, nude açık sarı saç renkleri yer alıyor. Bu doğal görünümlü, parlak, göz alıcı saç renkleri tam da yılın trendlerini yansıtıyor! 

L'Oréal Paris Excellence Creme 7U Nude Kumral rengini aşağıda bulabilirsin.

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 2
L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 7U Nude Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

L’Oréal Paris Excellence Cool Creme serisi

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 4

L’Oréal Paris Excellence saç boyalarının en yeni serilerinden Cool Creme, turunculaşma karşıtı Mor Teknolojisi ve zenginleştirilmiş 3’lü bakımı ile uzun süre kalıcı, soğuk yansımalı saç renkleri sağlıyor. Beyazlara %100 kapama sağlarken Pro-Keratin ile zenginleştirilmiş koruyucu krem boyası ile saçı boyarken koruyor.

Aynı zamanda boya kutusunun içerisinde pH Dengeli Boya Sonrası Mor Şampuan ve Mor Maske de bulunuyor. Bu bakımla beraber saça parlaklık ve yumuşaklık kazandırırken, istenmeyen turuncu ve sarı renkteki yansımaları da haftadan haftaya nötralize ediyor.

7.11 Ekstra Küllü Kumral

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 5

Küllü kumral saç rengi, son birkaç sezondur en dikkat çeken ve en çok tercih edilen saç renklerinden. Excellence Cool Creme serisinin 7.11 Ekstra Küllü Kumral saç rengi de içerisindeki soğuk yansımalarıyla, adından da anlaşıldığı gibi çok cool bir renk! Özellikle buğday ten rengine çok yakıştırdığımız bu saç rengi bizce senin de favorin olacak. :)

L'Oréal Paris Excellence Cool Creme serisinin 7.11 Ekstra Küllü Kumral saç rengini aşağıda bulabilirsin.

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 6
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

6.11 Ekstra Küllü Koyu Kumral

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 8

Koyu kumral saç renginin küllü, yani soğuk yansımalara sahip hali, bizce en çok buğday ten rengine sahip olanlara yakışıyor.

8.11 Ekstra Küllü Sarı

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 9

Küllü ve soğuk yansımalara sahip ekstra küllü sarı saç rengi, özellikle açık ten rengine sahip olanların yeni favorilerinden!

5.11 Ekstra Küllü Açık Kahve

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 10

Kahve saç renklerinden vazgeçemiyor ama farklı bir görünüm de elde etmek istiyorsan sana önerimiz ekstra küllü açık kahve saç rengi! Esmer ten rengine çok yakıştırdığımız bu saç rengiyle hayalindeki görünüme ulaşabilirsin.

L’Oréal Excellence Intense serisi

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 11

Zenginleştirilmiş 3’lü bakım içeren krem boya Excellence Intense, %100’e kadar beyaz kapama sağlıyor. Özel formülü sayesinde en koyu saç renklerinde bile çok etkili, yoğun ışıltılı sonuçlar ortaya çıkartıyor. Boya kutusunun içerisinde bulunan, saçları ve saç derisini nazikçe temizleyen, yeni pH Dengeli Bakım Şampuanı ile saç renkleri daha yoğun görünüyor. Seramid içeren saç bakım maskesi ile saçlar ağırlaşmadan besleniyor ve ortaya harika saç renkleri çıkıyor.

Excellence Intense’in en popüler saç renklerine bir göz atalım.

6.32 Karamel Kahve

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 12

Kahve saç rengi üzerine karamel yansımalara sahip L’Oréal Excellence Intense 6.32 saç rengi bizce en çok buğday ten rengine yakışıyor!

7.43 Tarçın Bakır

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 13

L’Oréal Excellence Intense 7.43 Tarçın Bakır boya, trend listelerinden inmemeye kararlı! :) L’Oréal Excellence Intense renk kataloğunun en güzel tonlarından tarçın bakır, belki de bir sonraki saç rengin olacak!

6.66 Yoğun Kızıl

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 14

L’Oréal Paris Excellence Intense’in en çarpıcı tonlarından yoğun kızıl, açık ten rengine çok yakışıyor. Bizce çekici bir saç rengi istiyorsan denemende fayda var deriz! :)

5.3 Sıcak Çikolata

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 15

Çikolata saç rengine sıcacık yansımalar ekleniyor ve ortaya sıcak çikolata rengi çıkıyor. Bu yoğun ve dikkat çekici saç rengi esmer ten rengine sahip olanlara çok yakışıyor

6.13 Mocha Kahve

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 16

En sevdiğimiz kahve çeşitlerinden mocha, bu kez de saçlarımızda! :) Mocha’nın o altın ve küllü yansımalara sahip tonu gerçekten de baş döndürüyor!

L’Oréal Excellence Crème Kahve serisi

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 17

L’Oréal Excellence kahve tonları artık bir efsane! L'Oréal Paris Excellence Crème 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi rengi son dönemde en dikkat çeken kahvelerden! Tabii L’Oréal Excellence 5.15 kadar popüler olan bir diğer renk de 4.15 Büyüleyici Kahve.

Akaju dediğimiz kızılımsı yansımalara sahip 4.15 Büyüleyici Kahve, açık ten rengine en yakışan kahve tonlarından! L’Oréal Excellence kahve serisinin bir diğer dikkat çeken rengi 5.32 Altın Kahve esmer ten rengine kattığı sıcacık altın yansımalarla çok çekici görünen renklerden.

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 18

Kahve saç rengine sahipsin ama saç rengin biraz daha parlasın, biraz daha ışıltılı görünsün istiyorsan sana önerimiz L’Oréal Paris Excellence Crème 5 Kahve rengi! Saç rengin daha açık kahve tonlarındaysa da ve doğal bir görünüm istiyorsan Excellence Crème 6 Açık Kahve saçlara bir şans verebilirsin!

Son dönemin en trend saç renklerinden küllü açık kahve, ünlü yıldızların da en çok tercih ettiği kahve saç renklerinden. Bu renge ulaşmak istiyorsan L’Oréal Excellence 6.1 Küllü Açık Kahve rengini denemeni öneririz.

L’Oréal Excellence Crème Kestane serisi

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 19

Excellence Crème’in kestane saç renkleri serisi, göz alıcı bir kestane tonu isteyenler için en ideal serilerden. Eğer ten rengin esmerse L’Oréal Excellence 3 Koyu Kestane saç rengine bir şans vermeni öneriyoruz.

Eğer açık ten rengine sahipsen de Excellence Crème 5.5 Kızıl Kestane saç rengini bir denemelisin! Bu saç rengi içerisindeki kızıl yansımalarıyla ten renginle muhteşem bir uyum yakalayacaktır!

L’Oréal Excellence Crème Kumral serisi

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 20

Zengin ve yoğun bir kumral saç rengi istiyorsan L’Oréal Excellence kumral tonları tam sana göre! Özellikle yaz aylarına damga vuran renklerden L’Oréal Excellence 7.1 Küllü Kumral saç rengi ve L’Oréal Excellence 7.3 Altın Kumral buğday ten rengine çok yakışıyor. Hatta bronzlaşınca L’Oréal Excellence Küllü Kumral rengi daha da muhteşem görünüyor! :)

L’Oréal Paris Excellence Créme 7.1 Küllü Kumral saç rengini aşağıda bulabilirsin.

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 21
Excellence Creme Saç Boyası 7.1 Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Hemen Al

Tabii bir de yaz-kış demeden tercih edilen kumral tonları var. Bunlar da Excellence Crème 7.31 Bal Köpüğü ve 7 Kumral saç renkleri. Bal köpüğü saç rengini biz en çok açık ten rengine sahip olanlara, kumral saç rengini ise buğday ten rengine sahip olanlara çok yakıştırıyoruz!

L’Oréal Excellence Crème Sarı Serisi

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 23

L’Oréal Excellence sarı tonları serisi hayallerindeki sarı saç renklerine ulaşman için seni bekliyor! Küllü yansımalarıyla açık ten rengine yakışan L’Oréal Excellence 8.1 Küllü Koyu Sarı ve buğday ten rengine yakışan L’Oréal Excellence 8 Koyu Sarı saç renkleri serinin en öne çıkan tonlarından. Excellence Crème 9.1 Küllü Sarı ise modern tavrı ve yüze daha aydınlık bir görünüm sağlaması ile açık tenliler tarafından çok tercih edilen renklerden.

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 24

Güneşin altın rengi ışıltılarını saçlarına taşımak isteyenler için L’Oréal Excellence 9 Sarı süper bir tercih! Eğer daha açık sarı bir tona ulaşmak istiyorsan da L’Oréal Excellence 10 Açık Sarı rengi bizce tam senlik!

L’Oréal Excellence Crème Siyah Serisi

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 25

Siyah saç renginin büyüsünden vazgeçemeyip, bu gizemli görünümü sürdürmek isteyenler L’Oréal Excellence Siyah serisinin havalı tonlarını kullanabilirler. L’Oréal Excellence 1.01 Derin Siyah, içerisindeki soğuk yansımasıyla çarpıcı bir görünüme kavuşmanı sağlıyor. Koyu bir renk olmasına rağmen bizce en çok açık tenlilere yakışıyor.

Excellence Crème 2 Siyah rengi ise siyah saç rengi tutkunlarının vazgeçemediği tonlardan. Hem buğday, hem de esmer ten rengine sahip olanlara çok yakışan bu saç rengi koyu renkleri denemeyi seviyorsan bizce bir şans vermen gereken renklerden.

L’Oréal Excellence Crème Bakır Serisi

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 26

Bir döneme damga vuran ve hala trend listelerinden inmeyen bakır saç renkleri senin de favorilerindense bizce bir şans versen iyi edersin. L’Oréal Excellence 7.43 Sultan Bakırı rengi zengin ve yoğun görünümüyle gerçekten büyüleyici görünüyor! En çok da açık ten rengine yakışıyor!

Excellence Crème 6.45 Bakır Kahve ise daha çok esmer ve buğday ten rengine sahip olanlara yakışıyor. Kahve üzerine bakır yansımaları olduğu için bizce tercih edebileceğin renklerden.

L’Oréal Excellence Crème Kızıl Serisi

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 27

En cazibeli renk hangisi diye soracak olursak hemen hemen herkesten aynı yanıtı alırız: Kızıl saç rengi! Bu nedenle Excellence Crème 6.66 Şarap Kızılı saç rengi de en çok tercih edilen tonlardan biri. Çok hoş bir kızıl tonu olan bu güzel saç rengi seni de büyülemeye başladıysa, özellikle renkli gözlülere ve açık ten rengine sahip olanlara çok yakıştığını söylemeliyiz.

L’Oréal Excellence Pure Blondes Ultra Renk Açıcı Serisi

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 28

Saç rengini açmak istiyor, saç açıcı arıyor ve bunun kolay yöntemini arıyorsan sana önerimiz Excellence Pure Blondes Ultra Renk Açıcı serisi. 3’lü bakım içeriyor ve Hi-lift teknolojisi ile soğuk yansımalı zengin sarı saç rengine kavuşmanı sağlıyor.

L’Oréal Excellence 01 Ultra Açık Doğal Sarı ve Excellence 03 Ultra Açık Küllü Sarı rengiyle saçlarını açabilirsin.

L’Oréal Excellence 01 Ultra Açık Doğal Sarı rengini aşağıda bulabilirsin.

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası - 29
Excellence Creme Saç Boyası 01 Ultra Açık Doğal Sarı
( Saç Boyası )
Hemen Al

L’Oréal Excellence Kullananların Yorumları:

L’Oréal Excellence kullananlardan olarak ünlü vlogger Aslı Kızmaz’ın bu saç boyası hakkındaki yorumlarını ve nasıl denediğini yukarıdaki videoda bulabilirsin.

L’Oréal Excellence Saç Boyası Nasıl Kullanılır?

Saç rengini değiştirmeye karar verdin ve Excellence ile saçlarını boyayacaksın! İster yukarıdaki L'Oréal Paris Excellence Crème ile evde saç boyama videosunu izle, dilersen de aşağıdaki adımları takip et:

İlk adım: Eldivenlerini taktıktan sonra, boya karışımını uygulama tarağı yardımıyla saç diplerinden başlayarak tüm saçına uygula ve saç derine masaj yap.

İkinci adım: Tüm saçına uyguladıktan sonra da 30 dakika bekleyip, saçlarını ılık suyla, berrak su akana kadar durula. Sonrasında da pH dengeli bakım şampuanıyla saçlarını yıkayıp, ardından besleyici maskeyi uygulamayı unutma sakın!

Paylaş

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Excellence Saç Boyası
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Kumral
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 7.11 Ekstra Küllü Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 4U Nude Kahve
L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 4U Nude Kahve
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 7U Nude Kumral
L'Oréal Paris Excellence Creme Nude Renkler 7U Nude Kumral
( Saç Boyası )
Satın Al
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 8.11 Ekstra Küllü Sarı
L'Oréal Paris Excellence Cool Creme 8.11 Ekstra Küllü Sarı
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Amonyaksız Saç Boyası Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Amonyaksız Saç Boyası Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Sevgililer Günü Özel: En Romantik Saç Rengi Önerileri
Sevgililer Günü Özel: En Romantik Saç Rengi Önerileri
Profesyonel Saç Boyama Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Profesyonel Saç Boyama Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Sonbahara Hazırlık: En İyi Koyu Renk Saç Boyaları
Sonbahara Hazırlık: En İyi Koyu Renk Saç Boyaları
Tümünü Gör
Amonyaksız Saç Boyası Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Amonyaksız Saç Boyası Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!
Merak edilen soruyu cevaplıyoruz: Kreatin saç döker mi?
Merak edilen soruyu cevaplıyoruz: Kreatin saç döker mi?
Güzel saçlara sahip olmak için bilmen gereken 10 ipucu
Güzel saçlara sahip olmak için bilmen gereken 10 ipucu
Kınanın Saça Faydaları Nelerdir?
Kınanın Saça Faydaları Nelerdir?
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Asetonsuz Oje Nasıl Çıkar?