Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​İncelme, seyrelme, dökülme... Nasıl bir bakım uygulamalı?

Bu saç sorunlarını sen de yaşıyorsan bu bakım tam sana göre!

Tam da içinde bulunduğumuz bu mevsim geçişinde saç seyrelmesi, incelmesi, dökülmesi gibi bir sorunla karşı karşıya mısın? Endişelenme çünkü çoğumuz aynı saç sorununu yaşıyoruz. Bazı dış ve iç etkenlerden dolayı saçlar zayıflayabilir, incelip seyrelebilir.

Peki, bu konuda ne yapmalı?

Maalesef, özellikle mevsim geçişlerinde bu sorunlar daha da artıyor. Tabii ki sorunun aşırı ve yoğun olduğunu düşünüyorsan ilk önce bir dermatologla görüşüp, sorunun nedenlerini araştırmalısın. Sonrasında ise saç derine ve sorununa uygun bakımlar uygulayarak tedaviye başlamalısın.

Saçlarınla ilgili bir diğer uzman kişi ise kuaföründür. Saçlarının ihtiyacını belirleyip, buna uygun bakım ürünleri kullanmanı uzman kuaförün önerir. Mesela saçlarımın inceldiği, seyrelmeye başladığı bir dönemde kuaförüm bana L'Oréal Professionnel Aminexil Advanced Bakım Kürü'nü önermişti ve 6. haftadan itibaren saçlarım güçlenmeye, dökülmemeye başlamıştı.

Aminexil Advanced

Aminexil Advanced Bakım Kürü, incelen saçlar için Aminexil ve Omega 6 ile zenginleştirilmiş, çift etkili bir program. Bu kür; saç dökülmesine karşı savaşır, saç telini beslemeye yardımcı olur ve aynı zamanda saçın yapısını güçlendirir. Bu evde bakım kürünü ise sadece L'Oréal Professionnel salonlarında bulabilirsin.

Nasıl uygulanıyor?

Aminexil Advanced Bakım Kürü; roll-on aplikatörü yardımıyla, nemini aldığın veya kuruttuğun saçlarına bölüm bölüm uygulamalısın. Ardından tüm saç derine, dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayabilirsin.

Bu kür sayesinde saçının ihtiyacı olan besinler sağlanır, saç tellerin saç derine daha sıkı tutunur ve saç kayıpları engellenmiş olur. Tam da aradığın bakım değil mi?


Photo credit: istockphoto.com

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Aminexil Advanced Dökülme Karşıtı Bakım Kürü
Aminexil Advanced Dökülme Karşıtı Bakım Kürü
( Dökülme Karşıtı Bakım Kürü )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Kıvırcık saçlara özel: Buklelerini en doğru şekilde nasıl şekillendirebilirsin?
Kusursuz şekillenen saçlar mümkün mü?
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının yıldız saç bakım ürünü hangisi?
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör