Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

INOA Saç Boyası Hakkında Bilmen Gerekenler Burada!

Profesyonel kuaförlerin tercihi amonyaksız, yağ bazlı saç boyası Inoa hakkında merak edilen her şeyi bu yazımızda bulabilirsin!

En iyi saç boyalarından INOA saç boyası, uzman kuaförlerin de favorisi! Peki, INOA’yı diğer saç boyalarından bu kadar farklılaştıran ve deneyimleyenlerin vazgeçilmezi haline getiren nedir? L’Oréal Professionnel INOA saç boyasını merak edenleri yazımızın devamına alalım!

INOA saç boyası nedir?

Her şeyden önce, INOA’nın profesyonel bir saç boyası olduğunu, yani yalnızca uzman kuaförlerin kullanabildiğini açıklayarak başlayalım. Ayrıca sadece uzman L’Oréal Professionnel kuaför salonlarında uygulandığını da bilmeni isteriz.

INOA saç boyasının uzman kuaförler tarafından önerilmesinin en önemli nedenlerinden biri, içerdiği ODS2 denilen renk pigmentlerini yağın zengin dokusuyla etkinleştiren renklendirme sistemidir. Hatta ODS2 teknolojisine sahip ilk saç boyası da diyebiliriz.

Bu yağ iletim sisteminin yanında amonyaksız olması da önemli bir faktör. Amonyak içeren saç boyaları, özellikle kokulara karşı hassasiyeti olanlar için engelleyici bir faktör olabiliyor. INOA saç boyası amonyaksız olduğu için kokuya karşı hassasiyeti olanlar gönül rahatlığıyla kullanabiliyorlar.

INOA saç boyasının avantajları nelerdir?

Tabii ki INOA’nın bu kadar tercih edilmesinde sağladığı avantajların etkisi büyük. Yağ bazlı, amonyaksız, kokusuz olmasının yanında optimum baş derisi konforu sağlıyor. Yani normalde saçlar boyanırken veya boyandıktan sonra saç derisinde kaşıntı, hassasiyet gibi durumlar oluşabilirken, INOA optimum baş derisi konforu özelliği ile bu rahatsızlık hissinin ortadan kalkmasına destek oluyor.

Saç teline gösterdiği optimum özen ile boya sonrasında 6 hafta boyunca saçlar hiç olmadığı kadar yumuşak ve parlak oluyor. Böylece saç renkleri uzun süre kalıcı, dayanıklı oluyor.

%100 beyaz kapama özelliğinden de bahsetmemek olmaz. Özellikle beyazlaşan saçlarından, beyaz saç diplerinden şikâyetçi olanlar için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Beyaz saç tellerine etki ederek, beyaz görünümün tamamen kapanmasını sağlar.

INOA saç boyası renkleri:

INOA kataloğu oldukça geniş! Hayalini kurduğun her saç rengini INOA saç renkleri kataloğunda bulabilirsin. İster saçının tamamını tek bir renge boyat, istersen balyaj, röfle yaptır ya da popüler saç renklerini dene! Uzman kuaförünün desteği ile harika bir saç rengine kavuşacaksın! :)

Gelelim INOA saç renkleri kataloğunda hangi renklerin yer aldığına!

Soğuk tonlar

Soğuk, küllü yansımalara sahip saç renklerinin çok popüler olduğu son dönemde, INOA kataloğunda bulunan bu tonlarla hayalindeki küllü renklere ulaşabilirsin.

Mor tonlar

Koyu morlar, lilalar, patlıcan morları gibi renklerin yanında mor alt tona sahip saç renkleri de favorilerimizden! INOA kataloğundaki bu renklerle havalı görünmemek imkânsız! :)

Soğuk kahveler ve sarılar

INOA kataloğunda soğuk yansımalara sahip birçok saç rengi  bulunuyor. Hazır platin sarı saç renkleri, soğuk çikolata kahve tonları trend listelerindeyken bizce bu tonlara da bir şans vermelisin.

Mocha tonları

Mocha kahveyi sevenler burada mı? Mocha’nın o güzel renklerini saçlarına taşımaya ne dersin? INOA mocha tonlarıyla çok havalı bir görünüme ulaşacağın garanti! :)

Doğal tonlar

Çok natürel, hatta kendi saç rengimizmiş gibi görünen saç renklerini çok seviyoruz! Özellikle saç rengimize yakın bir INOA tonu seçtiğimizde saçlarımızda boya var mı, yok mu neredeyse çevremizdekiler bile farkına varamayabilir.

Sıcak kahveler ve sarılar

Sıcak yansımalara sahip kahve ve sarı tonları, daha aydınlık, daha enerjik görünümler vadediyor!

Altın tonları

Altın ışıltısına sahip saç renkleri, INOA kataloğunun vazgeçilmez renklerinden. Altın renginde yansımalara sahip kahve, kumral ve sarı saç renkleri eminiz ki senin de kalbini çalacak!

Bakır tonları

Çok çarpıcı görünen bakır saç renklerinin hala trend olmadığını düşünenler yanılıyor! Bakır tonlar, bakır yansımalar hala çok popüler. INOA’nın saç renkleri kataloğundaki bakır tonlar da uzman kuaförünün desteği ile seni bekliyor!

Kızıl tonları

Kızıl saç renklerinin en beğenilen tonları INOA renk kataloğunda! Saç renklerinin en yoğunu kızılın koyudan açığa tüm renkleri bu katalogda yer alıyor!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
L'Oréal Professionnel INOA Saç Boyası
( Saç Boyası )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Bu testle senin efsanevi saç renginin hangisi olduğunu söylüyoruz!
Patlıcan moru saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Seyahat tercihlerine göre hangi saç rengini seçmen gerektiğini söylüyoruz!
Açık kestane saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Şeyda Erdoğan Denedi: Tüm Yüze Uygulanabilen Göz Altı Kapatıcısı