Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​İş kadınları için kurtarıcı saç modelleri

Bu saç modelleri sayesinde ofiste saçlarınla dikkat çekeceğine eminiz!

Çalışan kadınların hazırlanmak için çok zamanları olmuyor. Sabahları acele bir makyaj, klasik bir atkuyruğu ile bazen ofise gidebiliyorlar. Ama artık ofiste, evde veya arabada kolaylıkla yapabileceğin saç modellerini açıklıyoruz! Bu saç modelleri sayesinde ofiste saçlarınla dikkat çekeceğine eminiz.

İş kadınlarına özel saç modelleri

Acil çıkan toplantıya için bu saç modeli kusursuz olacaktır. Çünkü hem yapımı çok basit hem de sadece birkaç dakikada toplantıya hazır olabilirsin. Bu saç görünümü için yanında her zaman saç spreyi taşımanı tavsiye ediyoruz. Saçlarının burarak arkada bir atkuyruğu yap, daha sonra bu atkuyruğunu burgularının arasından birkaç kere geçir. Topuz modelini verdikten sonra da saçlarının ucunu tel toka ile sabitle.

Eğer dalgalı saçların varsa bu saç modelini çok seveceksin. Saç köpüğü ile önce saçlarının dalgasını belirginleştir. Daha sonra saçlarını bir aşağıdan bir de yukarıdan olmak üzere iki farklı atkuyruğu yap. Bu saç modeli sayesinde saçların çok daha dolgun ve hacimli görünecek, bizden söylemesi.

2016 yılı örgülerin yılı oldu. Belli ki örgü trendi 2017'de de devam edecek. Sen de iri örgülerle ofis saçını daha havalı bir hale getirebilirsin. Bu görünüm için saçlaırnı ördükten sonra parmaklarınla örgülerini gevşetmeni öneriyoruz. Böylece örgülerin daha geniş ve büyük görünecektir. Altta kalan saçlarını ise saç bakım yağı ile daha aydınlık bir görünüm verebilirsin.

Çiçekli topuz modeli ofis gününün kurtarıcısı olacaktır. Özellikle cuma gününe çok yakışacak ola eğlenceli bu topuz modelininin yapımı da çok kolay! Saçlarını iki eşit parçaya ayır ve düğüm at, daha sonra bu tutamları burarak gül modelini ver. Romantik saç stillerinden hoşlanıyorsan bu saç modelini özel akşam yemeklerinde de kullanabilirsin.

Gizli örgülü topuz modelini denedikten sonra bu saç modelinin bağımlısı olacaksın. Saçlarını önce saç bakım yağı ile yumuşat. Daha sonra hem üstten hem de alttan iki örgü yap ve bu iki örgüyü ensene doğru sabitle. Tek toka yardımıyla gizlediğin örgülerin topuz modelini alacaktır. Özellikle orta boy saçlara sahip olanlar bu saç modelini çok sevecek.

Photo Credit: Getty Images, Pinterest

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
STUDIO/PRO Lock It Sabitleyici Güçlü Sprey
( Saç Spreyi )
Satın Al
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
L'Oréal Professionnel Tecni ART Fix Design
( Saç Spreyi )
Keşfet
L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Köpük
L'Oréal Professionnel Tecni ART Full Volume Köpük
( Şekillendirici Köpük )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Sizden gelenler: ContentPro yazarlarının favori saç hileleri!
Yapımı aşırı kolay 7 topuz modeli
Kötü saç günü kurtarıcısı saç modelleri
Hep aynı atkuyruğundan sıkılanlara özel: Adım adım 3 farklı atkuyruğu!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör