Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Isı olmadan saçlarının pürüzsüz düz görünmesini sağlayacak 5 ipucu

Isı kullanmadan düz saçlara kavuşmak mümkün!

Saçlarını her gün aralıksız düzleştirenlerden misin? Saçlarını ısıyla düzleştirdiğini farkında olmadan saçlarını ne kadar yıprattığını saç uçlarından görebilirsin. Çatal çatal olan saç uçların zamanla zayıflamaya ve kopmaya bile başlayabilir. Ama tabii ki bunun önüne geçmek için saçlarını düzleştirme sevdandan vazgeçmek zorunda değilsin! Saçlarını ısı kullanmadan dümdüz göstermenin 5 yolunu seninle paylaşıyoruz. 

Aşağıdaki önerileri takip ederek düz saça giden en sağlıklı yolu keşfedebilirsin!

Duş sonrası saçlarını yumuşat

Düz saçların sırrı aslında duş sonrasında başlıyor. Dümdüz saçlara ısı kullanmadan kavuşmak için duş sonrasında saçlarına doğru bir bakım uygulamalısın. Saçların ıslakken saç uçlarına ve boylarına L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem'i sür. Durulanmadan bu krem sayesinde saçların anında nemlenir ve yumuşacık olur. Saçlarının kabarmasını önleyen ve elektriklenmesini engelleyen bu ürün düz saçlar için harika bir hazırlık adımı olacaktır.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
L'Oréal Paris Elseve Saç Güzelleştirici Mucizevi Yağ Kremi Her Saç Tipi İçin
( Durulanmayan Bakım )
Hemen Al

Düzleştirici sprey kullan

Isı kullanmadan saçları düzleştirmenin en etkili yolu düzleştirici spreylerden geçiyor. Kuru veya ıslak saça uygulayabileceğin L'Oréal Paris Heat It Hot&Straight 72 Saat Düzleştirici Etkili Saç Spreyi saçlarının daha düz görünmesine yardımcı olacak. Saçlarına düzleştirici spreyini sıktıktan sonra saçlarını mutlaka açık bırakmalısın. Saçların kuruyana kadar özellikle topuz, örgü gibi saç modellerini yapmamalısın. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Heat It Hot&Straight 72 Saat Düzleştirici Etkili Saç Spreyi
Heat It Hot&Straight 72 Saat Düzleştirici Etkili Saç Spreyi
( Şekillendirici Wax )
Hemen Al

Saçlarını tara 

Saçlarını düzleştirmek için mutlaka bir tarağa ihtiyacın var. Saçları ıslakken saçlarını dümdüz tara ve kurumasını bekle. Saç kurutma makinasından uzak dur. Saçlarının doğal yollarla kurumasını beklemelisin. Saçlarını tararken ince ve sık dişli bir tarak kullanarak saçlarının daha pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsin.

Bakım yağı uygula

Saçların tamamen kuruduktan sonra saç boylarına ve uçlarına L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ uygulamalısın. Önce eline birkaç pompa yağ sık, daha sonra saçlarını parmaklarınla tara. Bakım yağı sayesinde saçların hem daha parlak görünecek hem de yumuşacık olacaktır. 

Ertesi gün bakımı

Ertesi gün uyandığında saçlarının ne kadar düz göründüğünü fark ettin mi? Saçlarının eskisiden daha canlı ve parlak da göründüğüne eminiz. Saçlarının böyle düz görünmesi için her duş sonrası bu bakım rutinini yapmanı öneriyoruz. 

Saçlarını şekillendireceğin günlerde saç spreyinden önce  L'Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ kullanarak daha doğal ve sağlıklı sonuçlar alabilirsin. Hem kuru hem de ıslak saça uygulayabileceğin bu saç bakım yağı sayesinde saçların çok daha parlak görünecek!

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
L’Oréal Paris Elseve Mucizevi Yağ Normal Saçlar
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yaz aylarında saç düzleştirme: Elektriklenmeyen düz saçlara ulaşmanın yolu!
Saç düzleştirme sonrası herkesin bilmesi gereken 7 ipucu
4 adımda nemden kabarmayan pürüzsüz düzlükte saçlar
Saç Sırları inceledi: Kiehl’s Saç Düzleştirici Krem
Tümünü Gör
Dekorasyon zevkine göre senin kumral saç rengini söylüyoruz!
Saç dökülmesinin asıl nedeni ne? Testimizi çöz, sana özel çözüme ulaş!
Beyaz Kapama ve Saç Dolgunlaştırma Etkili Serioxyl Renkli Saç Sprey’i İnceledik !
Hızlı saç uzatmak ve uzun saç bakımı için ihtiyacın olanı bulduk: Elseve Dream Long!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Ruj Rehberi: En Sevilen L'Oréal Paris Rujları