Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

Jennifer Lopez'in ombre stilini denemeyen kaldı mı?

Jennifer Lopez'den ilham al!

Geçtiğimiz yıllara damgasını vuran ombre stili, 2016 yılı itibariyle tüm popülerliğini arttırarak devam ediyor. Sen de 2016 yılı için, farklı ve doğal bir stil arayışındaysan, ombre görünümlerine bakmanı tavsiye ediyoruz. Jennifer Lopez'in uzun süredir kullandığı bu stil, birçok kişiye ilham oldu. Sen ne duruyorsun?

Ombre nedir?

Ombre kelimesi aslında fransızcadan gelir. Frransızcada gölge anlamına gelen ombre, gölgeli saçlara verilen isimdir. Saçların açıktan koyuya, ya da tam tersi koyudan açığa doğru olan geçişine verilen bu isim, artık bütün kuaförler tarafından ombre olarak biliniyor. Ombre akımının öncülerinden olan Jennifer Lopez, bu saçları yıllardır keyifle kullandığını belirtiyor.

Ombreli saçlarını nasıl şekillendirebilirsin?

Jennifer Lopez'in dalgalarından ilham alarak, ombrelerini göz önüne serebilirsin. Özellikle dalgalı saç modellerine oldukça yakışan ombre stili, eminiz sana da çok yakışacaktır.

Saçlarını durula

Öncelikle, saçlarını yıkadıktan sonra pamuklu bir t-shirt yardımı ile saçlarını durula. Böylece saçlarının kabarmasını engelleyebilirsin. Saçlarının nemini aldıktan sonra, uçlarına saç bakım yağını sürerek canlı ve parlak saçlara kavuşabilirsin.

Saçlarını kıvır

Saç maşası yardımı ile saçlarını kıvırmaya başla. Sen de Jennifer Lopez gibi doğal görünümden hoşlanıyorsan, saçlarının hepsini kıvırdıktan sonra, başını öne arkaya sallayarak, dalgalarının açılmasını sağlayabilirsin.

Parmaklarınla ayır

Son olarak, saçlarının dalgasını parmaklarınla ayırarak son dokunuşu ver. Doğallığın en güzel hali olan ombreli saçlara, salaş ve natürel dalgalar oldukça yakışıyor. Bu sebeple, yapılı gibi duran saç stillerinden ziyade daha doğal ve abartısız stiller tercih etmelisin.


Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Ombre Saç Boyası No 1
Ombre Saç Boyası No 1
( Saç Boyası )
Satın Al
Ombre Saç Boyası No 2
Ombre Saç Boyası No 2
( Saç Boyası )
Satın Al
Ombre Saç Boyası No 3
Ombre Saç Boyası No 3
( Saç Boyası )
Satın Al
L’Oréal Paris Elseve Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı
L’Oréal Paris Elseve Onarıcı Mucizevi Bakım Yağı
( Saç Bakım Yağı )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Yeni nesil ombre modelleri
​Ombre saç rengini korumanın 5 yolu
​Renkli ombré trendi: 2017'nin en canlı trendini denemek ister misin?
Saç rengin artık yeni makyajın!
Tümünü Gör
Tarz sahibi olmak isteyenler için 13 saç modeli önerisi!
Burcuna göre tercih etmen gereken gelin saçı modelini açıklıyoruz
Mini test: Hangi saç tipine sahipsin?
Pırlantalı saçlar: Işıl ışıl saç aksesuarlarıyla parla!
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Makyajcom Nisan Favorileri