Çerezleri içerikleri ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri eklemek ve sitedeki hareketleri analiz etmek için kullanıyoruz. Ayrıca web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Daha fazla bilgi için, Çerezler Politikamızı inceleyebilirsiniz.
17/09/2019
Saç Sırları
360 38

Kahve köpüğü saç rengi hakkında bilmen gerekenler!

Ece Y.
Galeri Görünümü Slayt Görünümü
Kahve köpüğü saç rengi hakkında bilmen gerekenler! Kahve köpüğü saç rengi hakkında bilmen gerekenler!

Bol köpüklü bir Türk kahvesi içmek gibisi yok! Kahveyi bu kadar çok severken, o güzel rengini saçlarımıza neden taşımayalım? Kahve saç renklerinin son zamanlarda en çok ön plana çıkan tonlarından biri olan kahve köpüğü saç rengi, denemek için sabırsızlandığımız renklerden!

Eğer sen de bu havalı saç rengini denemek istiyorsan, denemeden önce sana özel yazdığımız bu rehberimize mutlaka göz atmalısın!

Kahve köpüğü saç rengi nasıl bir renk?

Kahve köpüğü saç rengi, kahve saç üzerine hafif soğuk ve akaju yansımaların olduğu bir renk. İçerisindeki bu yansımalar sayesinde de diğer kahve tonlarından daha farklı görünüyor. Yani kahve saç rengine ışıltılı bir dokunuş yapmak isteyenler için ideal. Özellikle de görünümünde doğal bir ışıltı arayanların çok beğeneceğini düşünüyoruz.

Kahve saç renkleri arasında yükselişe geçen bu güzel rengin en büyük avantajı natürel olduğu kadar havalı bir görünüm vermesi. Doğal ışıltılarla saçlarına verdiği parlaklık emin ol ki hemen dikkat çekecek!

Kahve köpüğü saç rengi kimlere yakışır?

Cesur saç renkleri yerine, doğal görünümleri tercih edenler bu rengi çok sevecektir. Esmer ve buğday ten renklerine çok yakışan kahve köpüğü saç rengi, ten rengine çok daha aydınlık ve enerjik bir hava verir.

Aslında her mevsime de yakışan bir renktir. Soğuk yansımalarıyla kış, akaju yansımasıyla da yaz mevsimine uygun bir renk.

Kahve köpüğü saç rengini nasıl elde edebilirsin?

İçerisinde akaju ve soğuk yansımalara sahip kahve saç rengini bulmak bizim için çok kolay oldu çünkü en sevdiğimiz saç boyalarından L’Oréal Paris Excellence Creme’in harika bir tonu bulunuyor! Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi saç rengi bizce tam aradığın saç rengi!

L'Oréal Paris Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi'ni aşağıda bulabilirsin.

Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
( Saç Boyası )
Hemen Al

Excellence Creme, 3’lü bakımıyla saçına bakım yaparken, zengin, parlak, uzun süre kalıcı renk sonucu sağlıyor. 100 beyaz kapama sağladığı için hem tüm beyazlarına veda edeceğine, hem de çok zengin ve yoğun bir saç rengi elde edeceğine emin olabilirsin!

Peki bu zengin görünümü nasıl elde edebilirsin? Kahve köpüğü saç rengini elde etmek için tek yapman gereken Excellence Creme 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi ile saçlarını boyamak.

Aslı Kızmaz’ın da favorisi olan bu saç rengini, onun nasıl denediğini öğrenmek istiyorsan yukarıdaki videomuzu izlemelisin!

Kahve köpüğü saç modelleri

Kahve köpüğü saç rengini denedikten sonra bu görünümünü saç kesiminle tamamlamaya ne dersin?

Kısa saç modeli

Görünümünde bambaşka bir dönüşüm isteyenlere önerimiz kısa saç modeli! Kahve köpüğü saç renginle kısa saçların çok havalı görünecektir.

Kâküllü saç modeli

Farklı bir görünüm yerine, görünümünde daha minik bir değişim olmasını istiyorsan kâkül kestirmeyi de deneyebilirsin.

Küt saç modeli

Kahve köpüğü saçlarında trendy bir görünüm denemeye var mısın? Son dönemin en çok öne çıkan saç trendlerinden küt saç kesim modeli de bizce hiç fena fikir değil! :)

Paylaş

Kahve köpüğü saç rengi hakkında bilmen gerekenler!
Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
Excellence Crème Saç Boyası 5.15 Efsanevi Türk Kahvesi
( Saç Boyası )
Satın Al
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Tarçın kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey!
Kahve saç renklerinden hangisi sana göre?
7 soruyla en trend soğuk kahve saç renklerinden hangisinin sana uygun olduğunu açıklıyoruz!
Kadife kahve saç rengi hakkında bilmen gereken her şey bu yazımızda!
Tümünü Gör
Sarışın olmak isteyenlere özel test: Sen hangi sarışınsın?
5 numara saç modelleri hakkında her şey!
1 Numara Saç Kesimi Hakkında Her Şey
En Havalı Erkek 3 Numara Saç Modelleri
Tümünü Gör
Makyaj İpuçları
Yüz Maskesi Takarken Yapabileceğin Göz Makyajı Önerileri