Bu siteye giriş yaparak, çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Çerez kullanımı, servislerimizden en iyi hizmeti almanızı temin eder. Kişisel Verilerin Korunması hakkında daha fazla bilgi için

​Kâküllerini gizlemenin 5 farklı yolu

Sevmediğin bir kakül modelini kullanmak zorunda kalma!

Modası hiç geçmeyen kâkül trendi, son günlerde popülerliğini hızla arttırıyor. Hem uzun hem de kısa saça yakışan kâkül trendi, mutlaka yüz şekline göre ayarlanmalıdır. Yüz şekline uygun kâkül modeli için, kuaförüne danışmalısın. Peki, sevmediğin bir kâkül modelini kullanmak zorunda kalırsan? Merak etme, bunun da bir çözümü var. Kâküllerin uzayana kadar, onları nasıl gizleyebileceğini açıklıyoruz.

Örgü modeli

Kâküllerine hem modern bir şekil vermek, hem de gizlemek istiyorsan örgü modeli tam sana göre! Saçlarını şekillendirmeden önce bakım yağını sür ve geriye doğru balıksırtı modelinde ör. Kâküllerin İster kısa, ister uzun olsun örgü modeli ile onları gizleyebilirsin.

Maskülen görünüm

Kâküllerini gizlemek için çok zamanın yoksa jöle ile onlardan kolayca kurtulabilirsin. Avucuna aldığın jöleyle, saçlarını geriye doğru parmak uçlarınla tara. Böylece kâküllerin geri doğru yapışarak hem modern görünecekler, hem de hoşuna gitmeyen kâküllerinden bir süreliğine uzaklaşacaksın.

Kulak arkası

Saçlarını açık kullanacaksan, kâküllerini kulak arkasına tel toka ile tutturabilirsin. Üzerine uzun saçların geleceği için, tel tokaların görünmeyecektir. Kâküllerini gizledikten sonra saç spreyi ile sabitleyebilirsin.

Geriye doğru bombeli model

2000'li yılların başında moda olan, öndeki saçların geri doğru bombeli şekilde taranması son günlerde ünlüler tarafından tekrar kullanılıyor. Sen de kâküllerini geriye doğru hafif bombeli şekilde sabitleyebilirsin. Bu görünüm için, renkli ve eğlenceli tokalar kullanabilirsin.

Tek tarafta topla

Küt kâküllerinden hoşlanmadıysan, onları sola veya sağa ayırarak farklı bir model verebilirsin. Bu görünüme ulaşmak için, saçlarını yıkadıktan sonra ince uçlu bir tarak yardımıyla saçlarını ayır. Daha sonra saçlarının bu modele alışması için saçlarına bakım yağı kullanmalısın. Birkaç yıkama boyunca bu işleme devam edersen, kâküllerinin yönünü değiştirebilirsin.

Paylaş

Bu görünüm için mutlaka deneyin!
Kérastase Elixir Ultime Tüm Saç Tipleri için Bakım Yağı
Kérastase Elixir Ultime Tüm Saç Tipleri için Bakım Yağı
( Durulanmayan Bakım )
Satın Al
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
L'Oréal Paris Studio Line Silk & Gloss Sabitleyici Saç Spreyi
( Sprey )
Satın Al
Matrix Super Fixer - Sabitleyici Jöle
Matrix Super Fixer - Sabitleyici Jöle
( Jöle )
Keşfet
Benzer İçerikler
Popüler İçerikler
Başak burçlarına özel saç kesim modelleri
Seni bu ikilemden kurtarıyoruz: Kahkül kestirmeli misin, kestirmemeli misin?
Kahküllere nasıl bakım yapılır?
​Retro ilham: Uzun kaküllerin geri dönüşü!
Tümünü Gör
İnce telli ve kalın telli saçlar neden farklı saç maskesi kullanmalı?
Önemli bir toplantı öncesinde görünümünü tazelemenin 3 yolu!
MBFWI 2. gün notları: Atelier Kikala Defilesi
MBFWI 2. gün notları: Belma Özdemir Defilesi
Tümünü Gör